Sparky Shad - niedługo powieje wiosną

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć
cześć,
woblerów na rynku nie brakuje, naprawdę jest duży wybór. Z jednej strony to dobrze, a z drugiej... no właśnie, skoro jest ogromny wybór, to niełatwo wybrać coś dla siebie. Wielu z nas odwiedza łowiska, gdzie tylko nieliczne woblery są skuteczne i trzeba szukać.
Proponuję waszej uwadze wobler Salmo o nazwie Sparky Shad, ma ciekawą pracę rzadką spotykaną w innych woblerach. Tym samym w większości łowisk zaciekawi ryby. Ja mam dobre doświadczenia z tym woblerem.
Zainteresowany może odnaleźć ofertę woblerów Salmo w dystrybucji Dragona na www.firmadragon.pl

pozdrawiam :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Jeszcze zaznaczam jeszcze go nie mam ale w barwach T pewnie niedługo pojawi się w moim pudełku. (2018/03/09 17:00)

barrakuda81


Genialnie drobi dupcią:) Rzeczywiście może to być ciekawa propozycja na jazia ale też klenia.Kolory również nieprzypadkowe.
https://www.youtube.com/watch?v=JpkPzSl3seI
Pracuje w nurcie prawie jak cykada. Z tym sterem jak zejdzie na ten metr, półtora to będzie pewnie wszystko a spora łopatka może trochę odbijać od zaczepów.Czyżby następca Horneta?
Czekam też "prywatnie" że Salmo wystrzeli z czymś nowym typowo na bolenia bo Thrill już swoje lata ma:) (2018/03/09 18:50)

luxxxis


Ja miałem ongiś 1 egzemplarz-jakaś "podmianka" z Waldkiem,świetnie trząchał kijem.Z jednej rynny wydłubał dwa ładniutkie pasiaki a chwilę potem poległ na jakimś badylu.
To "trząchanie" było bardzo obiecujące,praca niestandardowa,pretendent na "killera". (2018/03/09 19:18)