Sosina - chamstwo

/ 38 odpowiedzi
duchmir

Nie szukają usprawiedliwienia dla gburowatej postawy działaczy i protestują przeciwko chamskiemu traktowaniu nas, wędkarzy przez łobuzów pod szyldem naszego związku. Ty natomiast szukasz miliona powodów by usprawiedliwić takie postępowanie naszych  pseudo kolegów i pseudo działaczy traktujących nas per noga bo ośmielamy się upominać o nasze prawa. (2011/04/18 21:40)

u?ytkownik66297

Przecież pisze od początku ze ten przepis jest zły i nikogo nie usprawiedliwiam ,czytaj ze zrozumieniem . (2011/04/18 21:45)

duchmir

Na tym kończę tę jakże pouczającą polemikę i udaje się na zasłużony odpoczynek.  Pozdrawiam kumatych, a nikumatych nie pozdrawiam. Jutro pewnie z nowego konta przyjdzie mi pisać, ale co tam, "show must go on", a karawana idzie dalej. (2011/04/18 21:49)

u?ytkownik66297

Kolego to nie ten wątek  ,po co go rozwalasz . po co te wulgaryzmy kolego . (2011/04/18 21:51)

duchmir

Są to zacytowanie wypowiedzi tamtych kolesi nie zaś żadne wulgaryzmy. Nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma i nie czepiaj się głupot. Jak widzę merytorycznie nie pogadamy więc pa, idę w spatki bo widzę że z bezsilności zaczynasz znów ujadać jaki to jestem wulgarny itp. Mam dość problemów żebym musiał jeszcze ciebie prostować. Kazałeś mi ich przepraszać ( sorry nie ich tylko was) a niby za co? Za prawdę którą obnażyłem? Dlatego tak mną poniewierasz na forum?

Wybacz ale źle ci idzie i nie dam się ponownie wciągnąć w twoje gierki. 

Wulgaryzmy zostały użyte wtedy w stosunku do mnie a ja je zacytowałem. Jeśli nie kumasz jaka jest różnica, to nie mamy o czym gadać. A jeśli ta sprawa będzie wyciągana przez ciebie lub kogoś innego, to ją odnowię i rozdmucham na całą sieć. Dobrej nocy życzę.

(2011/04/18 21:58)

u?ytkownik66297

Cytuje sie  używając cudzysłów to taki znak "
albo piszesz cyt.. i piszesz kursywą  to takie pochylone literki  przykład cyt..Cracki są nielegalne - ich używanie to łamanie umowy licencyjnej

tak dla ścisłości
(2011/04/18 22:05)

duchmir

JEST TU JAKIŚ MODERATOR? CZY POST NR #267508 JEST ZWIĄZANY Z PORUSZANYM TU TEMATEM? CZY TO JEST FORUM IDG, INSTALKI CZY JAKIEŚ INNE? A MOŻE TERAZ BĘDZIEMY SIĘ ZAJMOWALI TROPIENIEM UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH NIELEGALNE OPROGRAMOWANIE?

JEST NA TYM FORUM JEDEN NORMALNY MODERATOR? ILE TO JESZCZE POTRWA?

(2011/04/19 08:36)

u?ytkownik69002

Kolego nie widzisz ze  to co  tamten kolega napisał było  podane jako przykład .
równie dobrze mógł napisać "  Stoi na stacji lokomotywa, która ma jeździć na biopaliwa. Chciałaby jechać, ale nie może, bo to po pierwsze wypada drożej, ...

Robisz jakiś dziwny szum  jeśli sie cytuje  to przyznam racje powinno się brać to w cudzysłów   albo tak jak napisał wyżej  .Ten pan zwrócił panu na to uwagę i myślę ze słusznie .
(2011/04/19 09:00)

mariosc

Widze że to  co napisałem  nic nie da bo tu  kilku kolegów woli sie posprzeczać o jakieś  blockquotey a mnie wcale nie o to chodziło szkoda

(2011/04/19 16:50)

PawelMyslowice

no tak wiem obok dzielnicy Dziećkowice jest ten zbiornik ?:) (2011/04/25 21:37)

troc

3. OBOWIĄZKI WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW  § 2
7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na
nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie
uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim

Wszystko i na temat.
(2011/04/29 09:02)