Sonda dla użytkowników sprzętu Dragona

/ 11 odpowiedzi
cześć,
Dragon na swojej www powiesił Sondę, w której można zaznaczyć lub wpisać sprzęt, który by się chciało kupić w następnym roku. Myślę, że dla użytkowników sprzętu Dragona to ciekawa sonda. Tutaj się znajduje: http://firmadragon.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1186&Itemid=1515

pozdrawiam
u?ytkownik37148


niech mnie o to zapytają za rok. Teraz łowię ryby. Jak mi coś zabraknie to dokupuje. A co kupie w następnym roku będę wiedział w następnym roku. (2011/07/26 14:03)

micb


Ja już kupiłem:/Kołowrotek Team Dragon FD 920iZ - bez zastrzeżeń oprócz luzu podłużnego szpuliSpinning Team Dragon 270 C.W. 4-21gr - Szczytówka złamana po 3 tygodniach od próby podhaczenia woblerka. Zaznaczam, że  naciągnąłem żyłkę ok 5cm!!! Szok. Co prawda wymienili górną część ale ta po wymianie ma z kolei bardzo dziwne przewężenie ok 10 cm powyżej miejsca łączenia z dolną częścią. Mocno się zastanowię zanim kupię jakiś sprzęt Dragona. Niestety... (2011/07/26 20:55)

volfi


Moim zdaniem dragon to chrust no moze oprocz serii millenium,chociaz ten nowy design rekojesci tez im nie wyszedl strara wersja rekojesci byla lepsza (2011/07/26 21:36)

volfi


mowa oczywiscie o wedkach (2011/07/26 21:37)

czerwcowy0520


Ja już kupiłem:/Kołowrotek Team Dragon FD 920iZ - bez zastrzeżeń oprócz luzu podłużnego szpuliSpinning Team Dragon 270 C.W. 4-21gr - Szczytówka złamana po 3 tygodniach od próby podhaczenia woblerka. Zaznaczam, że  naciągnąłem żyłkę ok 5cm!!! Szok. Co prawda wymienili górną część ale ta po wymianie ma z kolei bardzo dziwne przewężenie ok 10 cm powyżej miejsca łączenia z dolną częścią. Mocno się zastanowię zanim kupię jakiś sprzęt Dragona. Niestety...

Jeśli chodzi o krecioł równiez nie mam zastrzeżeń, bo daje radę i to jak:) kręce już ponad pół roku i żadnych zastrzeżeń, luz jest ale w niczym nie przeszkadza, ogólnie udana konstrukcja...co do serii spiningów team dragon...no cóż...suche blanki, małożywicy i efekty są, zresztą nie tylko w tej serii...co do szczytówki z przewężeniem to może Ci jakąś wklejkę dali:) (2011/07/26 23:07)

kaban


Wędziska moim zdaniem super,a co do kołowrotków nie wypowiadam się bo jestem fanem Shimano.Każdy z nas (pomijam początkujących) ma swoje sprawdzone i ulubione firmy więc dywagacje nad tą najlepsiejszą wydaja mi się bezsensowne.Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać co do słuszności moich decyzji w kwestii zakupu sprzętu i nikt bez konkretnego dowodu na moje błędne pojęcie w tym temacie nie zmieni mojego zdania. (2011/07/26 23:18)

ppawi78


Dragon Hitra Pilk cw 300 gram długość 210. Polecam zapaleńcom połowów morskich (2011/07/27 18:59)

leszcz51


witam od roku mam kijek team dragon 4-16 pstrągowy używam go na okonia z 2-gramową główką na szczupakka z algą i oczywiscie pstrąga jest to po prostu świetny kijekwcale go nie oszczędzam nie raz zakładałem przynęty powyżej 20 gram szczupaki wyciągam z wody jak śledzie POLECAM (2011/07/31 11:38)

Groszek97


Ja tam dużo nie mogę powiedzieć o firmie Dragon , ostatnio jedynie kupiłem żyłkę z serii Millenium i muszę powiedzieć że daje radę . Żyłka ma grubość 0,16 do 3,20 kg , a szczupaki po 2kg bez problemu wyciągam , naprawde udana kolekcja , żyłek oczywiście . żyłki mogę polecić . ;]] (2011/07/31 12:15)

bluehornet


Posiadam winkle pickera 2,90 m Dragon Maxima Quiver z czterema szczytówkami , węglówka , szczytówki włókno szklane , cw. 10 - 50 g - coś pięknego , leciutka , bardzo dobra akcja , przede wszystkim dokładne i estetyczne wykonanie , pięknie pracowała przy holu ok. dwukilogramowego karpia . Naprawdę czysta przyjemność z łowienia . Do tego kołowrotek Shimano Nexave 1000RB , żyłka Mikado Feeder 0,18 , widać wyraźnie brania nawet drobnicy . Fakt , że nie jest tania , ale naprawdę warto było kupić . Przeteleportowałem swój wpis z " Wiadomości " z wątku @robban'a " Wędki Dragona " , bo i tak moder zaraz połączy oba tematy .
(2011/07/31 12:26)

zorro


Wędziska sa ok sam używam, kręciolki - kaszanka. Miałem 2 (z drogiej serii) i nie wytrzymaly sezonu...;/ Pozdrawiam (2011/08/17 11:48)