Solina - czy ktoś coś wie ?

/ 2 odpowiedzi
Witam za kilka dni wybieram sie na Solinę powędkować :P 2 może 3 dni łowienia :) okolice Polańczyka <-(mniej więcej Polańczyka znam niedaleko darmowe pole namiotowe w "krzakach") . Czy jest tu ktos kto może łowił tam na spinning??(głównie ta metoda mnie interesuje) ewentualnie z gruntu. prosił bym o wszelkie informacje dotyczące gatunków ryb drapieżnych jakich jest tam najwiecej pory dnia kiedy najlepiej łapać itd. no po prostu prostu wszelkie informacje Byłbym bardzo wdzięczny za wszekie informacje i z góry za nie dziękuje :) Pozdrawiam...:P
MARCINEK43


we czwartek wróciłem z polańczyka po 4 dniach pobytu. trafiłem na czas zmiany pogody i brań nie było w ogóle.Nawet miejscowi mówili że ryba jak zaklęta przestała brać.Udało mi się jednak upolować na ciężko dwa leszcze po 35 cm i spining na koguta sandacza 42 cm i szczupłego 70cm. Ale ogólnie przez załamanie pogody totalna lipa.Może teraz cos się ruszyło. Powodzenia. (2012/08/18 12:54)

eulrik


Przybyłem , zobaczyłem... i wróciłem ;/ 

Byłem tylko 2 dni nad Soliną , łowiłem łącznie jakieś 7 godzin . 1 dnia  zero ryb  jeden hol Szczupłego , zrobił świece i sobie poszedł :(  i do końca już nic . 2 dnia obserwuje  mnóstwo okoni pływających przy skałkach . Wyjąłem na brzeg 3 niewielkie pasiaki  i pewnie było by więcej gdyby nie burza i niespodziewana kąpiel... dobrze że wędki nie złamałem ;/  i nie miałem telefonu w kieszeni ;/  na tym skończyły się moje połowy  (2012/08/25 10:51)