Zaloguj się do konta

Solidna łódź do 4 m

utworzono: 2013/11/27 16:44
mirkus

Witam kolegów,w nadchodzącym miesiącu chcę wymienić moją łódkę SOLAR 360 na większą łódz do 430 m. Prosiłbym kolegów o informacje o ciekawych i solidnych konstrukcjach. Łódz bedzie pływała przede wszystkim na dużych zbiornikach zaporowych i w morskiej strefie przybrzeżnej . Mam kilka łódeczek na celowniku ,ale może coś przeoczyłem  i ktoś zna jakieś inne konstrukcje będę wdzięczny za cenne informację .Oto łodzie które zwróciły moją uwagę.- Necko 420 - Dreamline 430 - Solar 430- Fox 420Mile widziane także opinie użytkowników wymienionych łódek.Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie i sugestie.  [2013-11-27 16:44]

jacenty75

Ja po Zalewie Zegrzyńskim pływam Crescent-em 410 z Yamahą 15KM na rumpel i jeszcze nic "złego" mnie nie spotkało. Nie ukrywam, że gdyby nie problem z transportem (brak przyczepki) to pewnie popływał bym na niej po Zatoce Puckiej za majową belonką - myślę, że dała by radę. Jak dla mnie bardzo solidna łódka chociaż najmniejsza z w/w ale zapewne najtańsza opcja - polecam. [2013-11-27 17:08]

mirkus

Dzięki Jacenty75 , fajna łódeczka ,dobry producent , myślę że warta też uwagi .Zapraszam też innych kolegów do podzielenia się swoją wiedzą o tej wielkości łodziach .Pozdrawiam.  
[2013-11-28 14:07]