Zaloguj się do konta

Soft 4Play przynęty

utworzono: 2012/02/14 16:21
krystian994

Witam czy ma ktoś sprzedać te przynęty bo u mnie w sklepach nie ma a na allegro i sklepach internetowych jest droga przesyłka przekraczająca niemal 3-krotnie cenę przynęt. [2012-02-14 16:21]

elkak

mam do ciebie pytanie;

czy łowiłeś już na te przynęty?  czy tylko widziałeś lub słyszałes o ich skuteczności ?

[2012-02-14 16:29]

krystian994

Czytałem na forum o nich i ludzie zachwalają ich pracę i to że dobrze prowokują szczupaki. Chciałbym sam spróbować a tak jak napisałem wcześniej nie mam gdzie kupić u mnie w mieście. [2012-02-14 16:31]

elkak

przez cały zeszły sezon testowaliśmy te gumy i mieliśmy duzy ich wybór, muszę ci powiedzieć że nie sprawdziły sie tak jak przypuszczaliśmy, mianowicie jest to guma pięknie pracująca ale nie do łowienia z opadu, znam wiele innych gumek , które biją je o głowę, druga sprawa są drogie,

napewno są zwolennicy tych gumek ale my do nich nie należymy, każdy ma prawo wyboru więc sprawa jest otwarta, masz prawo wyboru

[2012-02-14 16:42]

kaziks403

Kolego Krystian nie przesadzaj. Na allegro ceny od 4,5 za 9,5cm. bez uzbrojenia, a przesyłka 5zł.

Koleżanko Elżbieto, wydając swoją powyższą opinię, rozumiem że testowaliście te przynęty przynajmniej na kilkudziesięciu jeziorach, kilkudziesięciu rzekach i oczywiście w całej Polsce. Czy jednak się mylę?

 

 

[2012-02-14 17:19]

Draq

Ja łowiłem na te przynęty i średnio się sprawdzają. Fakt, pracują pięknie, ale bez dozbrojki. Jak się da dozbrojkę to zakłóca on pracę przynęty(bez doz. guma wystarcza praktycznie na jedno niecelne branie szczupłego i po ogonku). Złapałem kilka szczupaków i okoni na to, ale bez rewelacji. Salmo hornety lepiej się sprawdzają. Łowiłem nimi na 2 łowiskach więc raczej mam średnie porównanie. Fungus roach i fire tiger to 2 najlepsze według mnie kolory. Na fungusa parę okoni się skusiło też.

[2012-02-14 17:30]

elkak

Kolego Krystian nie przesadzaj. Na allegro ceny od 4,5 za 9,5cm. bez uzbrojenia, a przesyłka 5zł.

Koleżanko Elżbieto, wydając swoją powyższą opinię, rozumiem że testowaliście te przynęty przynajmniej na kilkudziesięciu jeziorach, kilkudziesięciu rzekach i oczywiście w całej Polsce. Czy jednak się mylę?

 

 



mylisz sie kolego, ale to twoja sprawa, jak juz pisałam , są dobre ale nie do przesady, są o wiele lepsze gumy i efekty są lepsze [2012-02-14 18:23]

kaziks403

Oczywiście że są. Jako spiningujący mam kilkaset różnych przynęt i moge powiedzieć tylko tyle, która z nich sprawdza się na danej wodzie, przy danej pogodzie, przy danej porze dnia czy roku. Ale nie mogę powiedzieć, która jest najlepsza, a która najgorsza dla każdej wody, w całym kraju.

Nie bardzo wiem, w czym się mylę?

Pytam tylko o Wasze testy, którymi sie podpierasz, na ile są one prawdziwe dla wszystkich wód, oraz udzielam odpowiedzi koledze. Tam nie ma żadnej mojej opinii.

  Pozdrawiam.

[2012-02-14 18:47]

elkak

i tu widzę dobrego spiningistę, wie co pisze, szacun, wiele czynników sie składa na to czy w danym czasie i chwili przynęta będzie atrakcyjna, namawianie kogoś  zakup danej przynęty bo sie sprawdza to mit, ona może się sprawdzać tylko na danym zbiorniku a na innych wodach będzie bezużyteczna, ale to trzeba sobie samemu przetestować [2012-02-14 19:19]

motylW1

Przynęta ta bardzo dobrze się sprawdza w akwenach niezagłębokich, porośniętych roślinnością, trzcinowiskach ,tam gdzie jest wiele zaczepów,wystajacych kołków itp., oczywiście wtedy gdy jest uzbrojona w hak ofsetowy. Niestety bez dozbrojki mniej wiecej po trzech pobiciach szczupaka ,wyciągasz z wody gumową rybkę bez ogonka, także  bardzo      ,, kosztowna przynęta''.

[2012-02-14 21:22]