Sobotni mecz

/ 40 odpowiedzi
szczawik1984

Ale co to ma wspólnego z dzisiejszą piłką? Zauważyłeś jak piłka na przełomie tych lat przyspieszyła? Porównaj sobie grę z tamtych czasów a grę dzisiejszą. Różni się prawda?

Piszesz że masz kolegę który grał w ekstraklasie i zdobył medal na olimpiadzie, a czy w tamtych czasach była ekstraklasa ???
Przypomnij mi bo jak tak daleko pamięcią nie sięgam.

Zgadzam się z tobą to najlepsza drużyna w ostatnich czasach.

koledzy powiem wam coś tak od serca. Nie macie pojęcia o piłce nożnej, lepiej zostańcie przy wędkowaniu. To dotyczy również mnie nie tylko was. Każdy potrafi tylko krytykować jak siedzi przed telewizorem przy piwku. Sam to zrozumiałem dzięki mojemu przyjacielowi z podwórka który gra w II lidze. Często wędkujemy razem wypadamy na zasiadki i rozmawiamy godzinami o piłce. Wtedy po części zrozumiałem jaki to świat, jak mało wiem o tym sporcie a dużo wiedzą tylko ci co w tym siedzą

Ja osobiście dziękuję naszym za grę brakowało mi tylko bramki z Czechami na remis bo na to zasłużyli. Odpadliśmy ale mogę mieć podniesioną głowę bo taki jest to sport ktoś musi odpaść aby ktoś poszedł dalej.

A ja mam kolegę który grał w ekstraklasie,nawet był reprezentantem kraju w drużynie która zdobyła srebrny medal na olimpiadzie :b

(2012/06/17 00:05)

danon1973

Niezłe znajomości... :) ja tam nie mam takich znajomości... ale moja żona ma bardzo dobrą koleżankę, której wujek to Pan Tomaszewski ;) (2012/06/17 00:09)

A czy to Polak?? Z tego co słyszałem to wstydzi się nas tylko jakoś kasa z rety olimpijskiej mu nie śmierdzi. (2012/06/17 00:14)

JOPEK1971

Nawet chodziłem z nim do podstawówki,Anety Szczepańskiej ojca też znam,Anetę z widzenia.
(2012/06/17 00:15)

danon1973

WOW :) Ale ten świat mały :) Szkoda, że nie widziałeś jak mi szczęka opadła jak to przeczytałem :)
No nic, dobrej nocy życzę :)
Pora na odpoczynek po dzisiejszych emocjach :) (2012/06/17 00:20)

Dobrej Nocy Życzę......... (2012/06/17 00:26)

Roxola

Koledzy, napiszę Wam krótko....Gdyby mój syn startował w Spławikowych Mistrzostwach Polski tydzień temu z myślą o tym, że jak będzie w pierwszej dziesiątce to otrzyma zwrot kosztów, to skończyłby jak nasi piłkarze.Od momentu jak dowiedzieliśmy się, że wystartujemy w MP....wiedzieliśmy, że będzie podium i tylko taka opcja i upór może do tego doprowadzić. Skupienie i wysiłek jest już na obowiązkowym treningu.Znajomi z forum, z którymi pisałam wiedzieli, że podium to jest nasz cel...   nie dziesiąte miejsce.Mój syn osiągnął sukces, dwa razy pod rząd.... piłkarze nisko postawili swoją poprzeczkę, już od pierwszego meczu. (2012/06/17 00:35)

JOPEK1971

Ja jak startowałem w zawodach spinningowych obrałem taktykę łowienia jazi,i się opłacało.tak samo jest w każdym sporcie,trzeba obrac taktykę,a nie walic na pałę by wygrac.  (2012/06/17 00:44)

JOPEK1971

Smuda nie potrafi myślec jak szachista,a to w tym temacie jak najbardziej jest potrzebne.Dobrze przygotował drużynę na początek meczu bo miał czas.Jak trener rywala zastosował ripostę,nasz miał za mało czasu,niestety.;-))) (2012/06/17 01:24)

adamek19969

Masz rację. My zagraliśmy w pierwszej połowie dobrze, a Czesi w drugiej. Czemu Polscy piłkarze grają dobrze TYLKO w pierwszej połowie? (2012/06/17 12:29)

JOPEK1971

Bo sztab trenerski naszych rywali potrafił szybko wyciągnąc wnioski.Tak samo trzeba myślec na rybach by połowic.Rzadko jest tak że połowimy na nieznanej wodzie,najpierw warto ją poznac,i jeszcze trzeba szybko reagowac na pewne oznaki w wodzie i nie tylko.Na  spinningowych zawodach rangi okręgowej połowili Ci którzy obserwowali co pływa w wodzie by zastosowac odpowiednie przynęty(larwy jętek)okonie i wzdręgi się obżerały tymi żyjątkami.Szczupaka było mało,który nie dawał punktów tyle co te ryby,i w tym przypadku na cienkiej żyłeczce walka z grubą rybą(szczupak) co zdarzyc się może,ucina się żyłkę by nie marnowac czasu na walkę która w 90% będzie porażką,szkoda gadac.Dziękuję Polskim piłkarzom. (2012/06/17 14:14)

danon1973

I tutaj też nie zgodzę się tak do końca. Przecież z Rosją grali cały mecz, co więcej... mi się właśnie druga połowa meczu Polska-Rosja bardziej podobała w wykonaniu naszej reprezentacji niż połowa pierwsza.
I powiem więcej, pierwszy raz widziałem drużynę taką jak Rosja (a nikt nie powie, że to słaby zespół, mimo, że odpadli), która pod koniec drugiej połowy w meczu z Polską już czekała na gwizdek końcowy, żeby czasem drugiego gola nie stracić bo przecież Polacy cisnęli ich bardzo.
Fakt, byłem tą drugą połowy bardzo zaskoczony aż mi się wierzyć nie chciało, ze Polska reprezentacja tak odżyła po przerwie (bo pod koniec pierwszej połowy już siadała) i utrzymała to do końca meczu.
Oceniając całokształt gry Polaków w ME nie można powiedzieć, że grają dobrze tylko w pierwszej połowie. (2012/06/17 19:03)

użytkownik64718

A ja nie musiałem się denerwowac i oglądac tych dziadów tzn: najsłabszej drużyny w europie , balowałem na weselisku. (2012/06/17 19:17)

użytkownik65213

a takie było ach i och jakich mamy piłkarzy wspaniałych,reklamy reportaże wywiady.I co wyszło tak jak zawsze

Mamy świetnych piłkarzy,tylko "trener" jest nie ta liga.

Chłopaki grali na tych mistrzostwach jak nigdy ale przegrali jak zawsze. Pewnym pocieszeniem jest dla mnie dzisiejsze zwycięstwo naszych siatkarzy z Brazylią.Oni nie zawodzą. (2012/06/17 20:08)

kubicafan5513

moje zdanie jest takie,że nasz trener zrobił po prostu do dupy skład i tyle bo na bramce tytoń swoje pokazał i nawet jest dobry tyle że szczęsny może by uratował nam dupe w tym meczu.ale niewiadomo co wynikło z tego meczu nawet gdyby bronił szczęsny.  (2012/06/17 20:41)