Sobotni mecz

/ 40 odpowiedzi
Co sądzicie o meczu POLSKA-CZECHY?? dla mnie kicha !!!!! żenada !!! sędzia ewidentnie był za Czechami ;//// 
domin77

a takie było ach i och jakich mamy piłkarzy wspaniałych,reklamy reportaże wywiady.I co wyszło tak jak zawsze (2012/06/16 22:43)

danon1973

Sędzia jak sędzia, ale nasi po prostu siedli. W pierwszej polowie jeszcze grali, ale w drugiej to już naprawdę Czesi nas cisnęli. No trudno... dostaliśmy i odpadamy.
Komu teraz będziecie kibicować? :) (2012/06/16 22:44)

JOPEK1971

Grupa marzeń,bu ha ha ha ha....Smuda niech się zajmie czymś innym,może hodowlą pszczół. (2012/06/16 22:44)

Jędrula

Co sądzicie o meczu POLSKA-CZECHY?? dla mnie kicha !!!!! żenada !!! sędzia ewidentnie był za Czechami ;//// 

Jak matoły grają na zachodzie to walą bramy aż miło ale wystarczy jak ubiorą biało czerwona koszulkę z orłem o od razu kopia jak dzieci na boisku . Tyle sytuacji , tyle strzałów i zero goli .

Lewandowski wiecznie z przodu sam , w ostatnim meczu było tak samo , czy Smuda jest ślepy ?

Ta nasz piłka już nigdy nie wyjdzie z trzeciej ligi , wstydzę się dzisiaj , że mamy taka drużynę a jeszcze bardziej mi wstyd za takiego trenera , chłop nic nie kuma !

(2012/06/16 22:47)

withanight88

Grupa marzeń,bu ha ha ha ha....Smuda niech się zajmie czymś innym,może hodowlą pszczół.

Co Smuda ma do gry ? co do gry miał sędzia ?? A moze trawa była za zielona?

Nie było gry , no ni ch... nie było. (2012/06/16 22:47)

JOPEK1971

a takie było ach i och jakich mamy piłkarzy wspaniałych,reklamy reportaże wywiady.I co wyszło tak jak zawsze

Mamy świetnych piłkarzy,tylko "trener" jest nie ta liga. (2012/06/16 22:47)

bluehornet

Nie zauważyłem , by sędzia był stronniczy , ale po raz kolejny zawodnicy reprezentacji po zgrupowaniu są " zajechani " kondycyjnie i nie wytrzymują meczów do końca - raczej tu upatrywałbym przyczyn . (2012/06/16 22:48)

domin77

A Polacy grają w piłkę? tak ale w niemczech (2012/06/16 22:50)

JOPEK1971

Grupa marzeń,bu ha ha ha ha....Smuda niech się zajmie czymś innym,może hodowlą pszczół.

Nie było gry , no ni ch... nie było.
Smuda mógł zareagowac wcześniej,z Grecją podobnie było,chłop trzymał się jednego składu i ich zamęczył,chujową taktykę obrał.
(2012/06/16 22:51)

withanight88

Nie było gry , no ni ch... nie było.
Smuda mógł zareagowac wcześniej,z Grecją podobnie było,chłop trzymał się jednego składu i ich zamęczył,chujową taktykę obrał.

Tak masz rację, w tej kwestii się zgodzę. (2012/06/16 22:53)

domin77

może ktoś pomyśli i zamiast kasę walić na dziadków borowych w pzpn,zatrudnić prawdziwego szkoleniowca i finansować szkółki i zaplecze szkoleniwe (2012/06/16 22:58)

danon1973

Czyli Smuda odpada? Jak myślicie, kto teraz zostanie szkoleniowcem naszej kadry? Macie jakieś pomysły? Mi jednak szkoda, jest Smudy. Nie ma co, moim zdaniem fakt, bał się tych zmian a powinien zmieniać zawodników... ale i tak, jest to pierwszy trener od dawna, dzięki któremu ostatni mecz nie był meczem o honor, jak to było w przeszłości.
Ja mu DZIĘKUJĘ :) i naszym piłkarzom również :)... zwłaszcza za mecz z rosją :) (2012/06/16 22:59)

Romuald55

Pamiętam taki moment o powrocie reprezentacji z Austrii że niektórzy zawodnicy nie trenowali bo byli zmęczeni.Tak sobie pomyślałem...po trudach lig europejskich dostali wycisk a na mistrzostwach będzie kicha bo sił zabraknie.Niestety,to się sprawdziło. (2012/06/16 23:00)

maras74

Zdajmy sobie sprawę, że byliśmy najgorszą drużyną tego turnieju i to nie tylko według rankingów ale i wedle tego co pokazaliśmy na murawie. pzdr. (2012/06/16 23:18)

JOPEK1971

cała polska reprezentacja, szkoda słów...

Reprezentacja jest najlepsza od wielu lat.Chłopaki mają duży potencjał,nikt nie przyjmuje na "kulano",często w indywidualnych starciach wygrywają,Obraniak świetnie podaje,Boenisch też nie z pierwszej łapanki,trójca Dortmundzka świetna,tylko selekcjoner do doopy.Jose Mourinho lub Vicente del Bosque.Tylko nas niestety na tych panów nie stac niestety. (2012/06/16 23:26)

JOPEK1971

Gratuluję Czeskim jak i Greckim piłkarzom awansu.Bravo. (2012/06/16 23:33)

danon1973

Na moje oko nie było tak źle. Zobaczmy chociażby ten przegrany mecz z Czechami... na koniec (w ostatnich minutach) wzięli się ostro do roboty, żeby gola strzelić i w ostatniej minucie piłkarz Czeski wybijał piłkę z pustej bramki głową. Czyli mogli się podnieść.
Z grekami siedli w drugiej połowie, bo prowadzili... więc sobie odpuścili.
Z Rosją w drugiej połowie się obudzili i zagrali druga połowę pięknie.
Umiejętności chłopaki mają, z kondycją gorzej... ale tutaj też potrafią powstać... moim zdaniem najgorzej jest u Polaków z psychiką i tutaj trzeba by było popracować.
Jakiś dobry psycholog?
Zmienić zawodników tak, żeby nie odpuszczali od początku aż do ostatniego gwizdka.
Zero kalkulacji... wygrywamy to walimy dalej, żeby jeszcze powiększyć swoją przewagę.

Moim zdaniem i tak to była najlepsza Polska drużyna ostatnich lat. (2012/06/16 23:36)

szczawik1984

koledzy powiem wam coś tak od serca. Nie macie pojęcia o piłce nożnej, lepiej zostańcie przy wędkowaniu. To dotyczy również mnie nie tylko was. Każdy potrafi tylko krytykować jak siedzi przed telewizorem przy piwku. Sam to zrozumiałem dzięki mojemu przyjacielowi z podwórka który gra w II lidze. Często wędkujemy razem wypadamy na zasiadki i rozmawiamy godzinami o piłce. Wtedy po części zrozumiałem jaki to świat, jak mało wiem o tym sporcie a dużo wiedzą tylko ci co w tym siedzą

Ja osobiście dziękuję naszym za grę brakowało mi tylko bramki z Czechami na remis bo na to zasłużyli. Odpadliśmy ale mogę mieć podniesioną głowę bo taki jest to sport ktoś musi odpaść aby ktoś poszedł dalej. (2012/06/16 23:40)

JOPEK1971

Na moje oko nie było tak źle. Zobaczmy chociażby ten przegrany mecz z Czechami... na koniec (w ostatnich minutach) wzięli się ostro do roboty, żeby gola strzelić i w ostatniej minucie piłkarz Czeski wybijał piłkę z pustej bramki głową. Czyli mogli się podnieść.
Z grekami siedli w drugiej połowie, bo prowadzili... więc sobie odpuścili.
Z Rosją w drugiej połowie się obudzili i zagrali druga połowę pięknie.
Umiejętności chłopaki mają, z kondycją gorzej... ale tutaj też potrafią powstać... moim zdaniem najgorzej jest u Polaków z psychiką i tutaj trzeba by było popracować.
Jakiś dobry psycholog?
Zmienić zawodników tak, żeby nie odpuszczali od początku aż do ostatniego gwizdka.
Zero kalkulacji... wygrywamy to walimy dalej, żeby jeszcze powiększyć swoją przewagę.

Moim zdaniem i tak to była najlepsza Polska drużyna ostatnich lat.
Masz rację.To była najlepsza drużyna ostatnich lat.

(2012/06/16 23:44)

danon1973

Reprezentacja jest najlepsza od wielu lat.Chłopaki mają duży potencjał,nikt nie przyjmuje na "kulano",często w indywidualnych starciach wygrywają,Obraniak świetnie podaje,Boenisch też nie z pierwszej łapanki,trójca Dortmundzka świetna,tylko selekcjoner do doopy.Jose Mourinho lub Vicente del Bosque.Tylko nas niestety na tych panów nie stac niestety.

Zgadzam się... chociaż nie do końca. Selekcjoner moim zdaniem nie do d..y, ale za bardzo strachliwy. Zbyt ostrożny.
Błędem było np. to, że Lewandowski był osamotniony oraz zbyt ostrożne zmiany... albo zupełny ich brak.
Smuda stworzył całkiem niezłą drużynę... i tutaj trzeba go pochwalić, niestety... bał się trochę nią zarządzać.
Wydaje mi się, że z tą samą drużyną, ale z innym trenerem... np. z Jose Mourinho (którego wymieniłeś) nasza reprezentacją zaszłaby o wiele dalej. Kto wie, nawet może by niemcom tyłki skopali ;).
Mimo, że Smuda zawalił, nie zmienia to jednak faktu, że dobry zespół stworzył. (2012/06/16 23:47)

JOPEK1971

koledzy powiem wam coś tak od serca. Nie macie pojęcia o piłce nożnej, lepiej zostańcie przy wędkowaniu. To dotyczy również mnie nie tylko was. Każdy potrafi tylko krytykować jak siedzi przed telewizorem przy piwku. Sam to zrozumiałem dzięki mojemu przyjacielowi z podwórka który gra w II lidze. Często wędkujemy razem wypadamy na zasiadki i rozmawiamy godzinami o piłce. Wtedy po części zrozumiałem jaki to świat, jak mało wiem o tym sporcie a dużo wiedzą tylko ci co w tym siedzą

Ja osobiście dziękuję naszym za grę brakowało mi tylko bramki z Czechami na remis bo na to zasłużyli. Odpadliśmy ale mogę mieć podniesioną głowę bo taki jest to sport ktoś musi odpaść aby ktoś poszedł dalej.

A ja mam kolegę który grał w ekstraklasie,nawet był reprezentantem kraju w drużynie która zdobyła srebrny medal na olimpiadzie :b (2012/06/16 23:53)

szczawik1984

Żaden z nas nie wie co czuje trener, jaka presja jest na jego decyzjach. Owszem zawalił mecz z Grecją tu nie ma co dyskutować ale z Rosją było już lepiej.

W mojej ocenie stworzył dobry zespół. Jego zaletą jest jego prostota, mówi otwarcie o co chodzi nie obija w bawełnę. Uważam że nadal powinien prowadzić polską reprezentację. (2012/06/16 23:57)

JOPEK1971

Reprezentacja jest najlepsza od wielu lat.Chłopaki mają duży potencjał,nikt nie przyjmuje na "kulano",często w indywidualnych starciach wygrywają,Obraniak świetnie podaje,Boenisch też nie z pierwszej łapanki,trójca Dortmundzka świetna,tylko selekcjoner do doopy.Jose Mourinho lub Vicente del Bosque.Tylko nas niestety na tych panów nie stac niestety.

Zgadzam się... chociaż nie do końca. Selekcjoner moim zdaniem nie do d..y, ale za bardzo strachliwy. Zbyt ostrożny.
Błędem było np. to, że Lewandowski był osamotniony oraz zbyt ostrożne zmiany... albo zupełny ich brak.
Smuda stworzył całkiem niezłą drużynę... i tutaj trzeba go pochwalić, niestety... bał się trochę nią zarządzać.
Wydaje mi się, że z tą samą drużyną, ale z innym trenerem... np. z Jose Mourinho (którego wymieniłeś) nasza reprezentacją zaszłaby o wiele dalej. Kto wie, nawet może by niemcom tyłki skopali ;).
Mimo, że Smuda zawalił, nie zmienia to jednak faktu, że dobry zespół stworzył.
To fakt że "ukleił" drużynę,ale przychylił się temu PZPN,co nie było możliwe za innych trenerów.Smuda był bojazliwy bo go to przerosło,potrzebujemy trenera który prowadził drużynę o wielką stawkę.To tak jak w wędkarstwie,wielkie ryby na początku się zrywają bo nie mamy doświadczenia w holu takich ryb,jak się oklepiemy w tym temacie to holujemy paląc papierosa jednocześnie gadając z kolegą.Sport to Sport,każdy chce wygrac,nawet ryba,ale ktoś kto ma doświadczenie poradzi sobie.Pozdrawiam.

(2012/06/17 00:04)