Sobotni wypad na rybki

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Chciałbym się wybrać jutro wraz z bratem na ryby ; ) Głównie nastawiamy się na większą białą rybę - leszcz, płoć, krąp. Jako, że kartę posiadam od kilku miesięcy mam kilka pytań:
- O której najlepiej wybrać się na łowisko ? opis łowiska - http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=lowisko&id_news=790
- Co na haczyk ? : ) chcieliśmy spróbować makaron oraz biały/czerwony robak
- Czym nęcić ? Wystarczy zanęta Lorpio megamix bez żadnych atraktorów i dodatków ?

Będziemy łowić na feeder.
Proszę o Wasze rady ; )

Pozdrawiam ; )
rosolek1

Nie ma reguły musisz kombinować z zanętą oraz przynętą (zależy od łowiska) a jeżeli o porę to radził bym ci pójść nad ranem w tedy kiedy zacznie świtać bo wtedy ryby wybudzą się ze snu i zwiększą intensywność żerowania. (2013/11/01 22:24)

Marcinm81

Witam
Na jaki łowisku będziesz łowić? wszystkie elementy mają znaczenie głebokość, rodzaj łowiska  i gatunki ryb. Na ten okres spróbuj makaron z dodatkiem czosnku, biały nie zaszkodzi  i nie zapomnij o gnojaczkach. (2013/11/02 17:14)

kerim165

Zgadzam się Marcinie z Twoją opinią ja zawsze , ze spadkiem temp. stosuję zanętę o intensywnym aromacie. Dzisiaj wybieram się na płocie na ,, Zimowisko barek II '' we Wrocławiu a  w sobotę na nockę . Po wędkowaniu napiszę co się działo .

Pozdrawiam

(2013/11/08 08:29)

biniek

witam kolego jak tam polowy rybek na zimowisku jestem takze z wrocka chodze na zimowisko barek ale kolo milenijnego mam zamiar sie w koncu wybrac na to zimowisko co kolega prosze jak mozesz to opisz jak zeruje ryba i czy widac moze jakas drapiezna rybke pozdrowienia  (2013/11/11 21:32)

użytkownik167078

nie znam tej wody. ale jak jest to woda stojąca lub lekko płynąca proponuje delikatny picker do 20g. na haczyk ochotka lub pinka. do koszyka zanęta lorpio na płoć z małą ilością pinki. (2013/11/11 21:47)