Zaloguj się do konta

Śnięte ryby, czy zdechłe ryby?

utworzono: 2011/02/11 14:23
DOMINIK 31

Witam wszystkich czesto sie spotykam z okresleniem ,,ZDECHLE RYBY,, to tak brzydko brzmi a ryby sa Śniete. Pozdrawiam
[2011-02-11 14:23]

1z2z3z4

Nie wiem co Kolega chce uzyskać tym postem...? Osobiście nie spotkałem się, żeby jakiś wędkarz mówił: "...zdechłe ryby..."

[2011-02-11 15:00]

lgft

no to k....wa ameryki to ty nie odkryles....
[2011-02-11 16:31]

rubin44wr

No może Ameryki nie odkrył,ale głupka napewno
[2011-02-11 16:58]

roczesla

Zdychanie ryb   !!!!  cytat !!!!

Witam, mam własny staw, który zaczął powoli odmarzać.Niestety pojawiają się pierwsze trupy. Zdechło kilka karpi, płocie i szczupaki,nawet amur,a to jeszcze nie cały staw odmarznięty. Kułem przeremble codzień, nawet raz na dwa-trzy dni przepompowywałem wodę pompą, tak aby woda się napowietrzała. Zapowiada się kolejny atak zimy i powiedzcie mi, czy macie jakieś sposoby, które zapobiegną zdychaniu ryb. Dodam że: staw jest stały, nie ma dopływu wody, lód jest mleczny, znaczy się powstał ze śniegu, co uniemożliwia odśnieżenie go, aby przenikało światło.(na stawie miałem 4 przeremble  Naprawdę proszę o pomoc, bo najesień zarybiłem staw i niechcę stracić całego narybku i starszych ryb. Z góry dziękuje za odpowiedzi. 


  Napisane przez karpiozo   Mówi to WAM coś ???    więc nie piszcie bzdetów że nikt nie pisze ZDECHŁE RYBY   Bo mnie też to wkurza !!!!    Zdechła Ryba  - Śniety pies  CO ???  POZDRAWIAM...
[2011-02-11 22:05]

perwer

Koledzy mam taki dylemat,mam nadzieje że i mi pomożecie.Na rybach czasami  kogoś z nas przyciśnie,co sie mówi  1 ide sie wylac ,2wyskoczę za potrzebą 2 ide wycisnąc wacka?

Prosze o pomoc w tej kwesti ,bo tak to krępuje ....

Jeśli chodzi jak nazywac rybki  to może pływające we śnie.....zdechłe przeciez to takie brzydkie słowo,jak można tak nazywac ryby..ja nie wiem ...wstyd

[2011-02-11 22:27]

Mowi sie ide defekować, bo to tak mądrze brzmi. [2011-02-12 01:01]

piorud

jedyne co mogę podpowiedzieć to w wykute przeręble możesz wstawić zbite wiązki ze  słomy, a najlepiej z trzciny.  [2011-10-14 00:57]

jedyne co mogę podpowiedzieć to w wykute przeręble możesz wstawić zbite wiązki ze  słomy, a najlepiej z trzciny. 










Żeby inaczej mówić na "umarłe" ryby? :)))))))))

[2011-10-14 08:19]

Koledzy mam taki dylemat,mam nadzieje że i mi pomożecie.Na rybach czasami  kogoś z nas przyciśnie,co sie mówi  1 ide sie wylac ,2wyskoczę za potrzebą 2 ide wycisnąc wacka?

Prosze o pomoc w tej kwesti ,bo tak to krępuje ....

Jeśli chodzi jak nazywac rybki  to może pływające we śnie.....zdechłe przeciez to takie brzydkie słowo,jak można tak nazywac ryby..ja nie wiem ...wstyd



1.to jak ci się zachce np. "kupę" to mów,że idziesz się złamać.2.Jak ci się chce siku to mów, że idziesz popuścić z wentyla.
jeżeli chodzi o ryby to może "tańczące na fali" 

[2011-10-14 08:51]

cienki002

Koledzy mam taki dylemat,mam nadzieje że i mi pomożecie.Na rybach czasami  kogoś z nas przyciśnie,co sie mówi  1 ide sie wylac ,2wyskoczę za potrzebą 2 ide wycisnąc wacka?

Prosze o pomoc w tej kwesti ,bo tak to krępuje ....

Jeśli chodzi jak nazywac rybki  to może pływające we śnie.....zdechłe przeciez to takie brzydkie słowo,jak można tak nazywac ryby..ja nie wiem ...wstyd



1.to jak ci się zachce np. "kupę" to mów,że idziesz się złamać.2.Jak ci się chce siku to mów, że idziesz popuścić z wentyla.
jeżeli chodzi o ryby to może "tańczące na fali" 

"tańczące na fali" heh dobre; D



[2011-10-14 09:28]