Śmierdzące gumy

/ 3 odpowiedzi
Witam.
Czy znacie jakiś sposób na pozbycie się "przemysłowego" zapachu z przynęt gumowych.
W czoraj kupiłem Bandit Dragona i tak ostrego zapachu ulatniających się jakiś związków jeszcze nigdy w innych gumach różnych firm nie miałem. Rozumiem że doraźnie można stłumić to atraktorem ale nie oto mi chodzi. Od znajomego usłyszałem żeby spróbować wymoczyć w mleku ;)?
kaban


Zapach w naszym rozumieniu jest zupełnie innym doznaniem dla ryb. Tu abstrahując od tematu to może ryby będą bardziej skłonne do doznań z wabikiem o znanym zapachu zanieszczyszczeń niż tych bliżej natury. Wracając do tematu to kupując gumy nie sprawdzam zapachu pomijając te które taki powinny posiadać. Praca, prowadzenie przynęty,aktywność drapieżników wziętych na cel danego dnia, dobranie odpowiedniego rodzaju koloru i kształtu to sedno sukcesu. (2018/04/11 20:47)

jaju28


Czasem pomaga zasypanie takich gum kawa i zostawienie na kilka dni kawa świetnie absorbuje dziwne zapachy słyszałem też o metodzie zastosowania budyniem waniliowym (2018/04/11 23:08)

halski021


Ten zapach ma przyciagać ryby, więc nie wiem dlaczego chcesz go usuwać.
(2018/04/13 15:12)