ŚMIECI ŚMIECI ŚMIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

/ 4 odpowiedzi
SPRZĄTAJMY NASZE ŁOWISKA I UCZMY GRZECZNIE INNYCH BY TAK ROBILI PRAWIE ZA KAŻDYM RAZEM KTOŚ Z " NASZYCH" KOLEGÓW ZOSTAWIA BUTELKI OPAKOWANIA PO ROBAKACH REKLAMÓWKI I WIELE INNYCH ŚMIECI DBAJMY O NASZE WODY I UCZMY NASZE DZIECI GDY ZABIERAMY JE NAD WODE BO ZA PARE LAT TO ONE BEDĄ STAŁYMI BYWALCAMI NASZYCH WÓD POZDRAWIAM
Zdzichu


Fishman10, niedawno był poruszany temat śmieci nad wodą - artykuł Stacha "Przestańmy zabijać".Poczytaj komentarze pod artykułem i sam oceń jacy jesteśmy.Temat drażniący i kontrowersyjny, chyba już nie warto komentować, aby nie wywołać kłótni.
Pozdro... (2008/12/08 09:00)

t12tom


Zdzichu, jak widać mądrość i opanowanie przychodzą z wiekiem. Jestem pod wrażeniem. Gratuluję. Szkoda tylko, że nie u wszystkich... Nie ma co się kłócić o to samo... Pozdrawiam, Tomek (2008/12/10 20:24)

slawomir66


fishman10 w stu procentach masz rację. Dbanie o czystość nad brzegami zbiorników to nie tylko ochrona środowiska ale również komfort i przyjemność wędkowania w czystym otoczeniu. W moim kole jest to numer 1 z przedsięwzięć planowanych na każdy rok. Od kwietnia gdy są Dni Czystości Wód do późnej jesieni sprzątamy brzegi oddanych nam pod opiekę zbiorników. Odbywa się to na ogół po zakończeniu zawodów wędkarskich. W czasie wyjazdów na kontrole wędkarskie zabieramy ze sobą worki, które rozdajemy wędkarzom z prośbą o pozbieranie śmieci. I nie chodzi mi w tym miejscu o teren własnego stanowiska, ale o szerszy obszar. W większości przypadków wędkarze od ręki biorą się do roboty jeszcze nam dziękując, że daliśmy im worki. Wielokrotnie brała z nami udział młodzież naszego koła w tych zajęciach co w przyszłości może mieć dobre skutki. Jednak należy zauważyć i zaznaczyć, że nie tylko wędkarze ale bym powiedział przede wszystkim letnicy i biwakowicze są utrapieniem w zaśmiecaniu brzegów. Zatem jeśli my nie będziemy tego monitorować to rzeczywiście kiedyś może być tragedia. (2008/12/12 17:53)

fishman10


DZIEKI SŁAWEK ZA POST NIE CHCIAŁEM SIE ROZPISYWAĆ CZASAMI WĘDKUJE PRZY PRZYSTANI JACHTOWEJ K........A CO TAM PŁYWA PO ROZPUSTNYCH WEEKENDACH TO PRZECHODZI LUDZKIE WYSYPISKO ŚMIECI A BIWAKOWICZE I GRILOWCY TO RECE OPADAJĄ ŁOWIE W DOŚĆ WĄSKI GRONIE I KAZDY Z NAS ZABIERA WOREK LUB DUŻA REKLAMÓWKĘ NA ŚMIECI HA Z RYBKAMI BYWA RÓŻNIE ALE ŚMIECI ZAWSZE DA SIĘ NAŁOWIĆ POZDRAWIAM SERDECZNIE I TAAAAKIEJ RYBY W 2009 ORAZ NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE MYŚLE ŻE BEZ KARPIA JESZCZE RAZ NAAAAAAAJLEPSZEGO. (2008/12/12 22:50)