Zaloguj się do konta

Śmiech na sali

utworzono: 2012/04/03 23:08
mlodystm

Napisałem dzisiaj temat , dlaczego zostął usunięty jedyny wątek , który był najchętniej czytany pt " jak było dziś na rybach"

odebrałem wiadomosc od jednego z szanownych administratorów

Twój wątek: "Co za idiotyzm ?" został usunięty ponieważ naruszał regulamin forum portalu Wedkuje.pl

Boicie się czegos ? czy ten portal tak spada na psy ? chcecie, prosze bardzo blokujcie mnie... Nie zalezy mi na żadnych punktach itp, zalezy mi na szczerej prawdzie! Tylko i wyłacznie... Ze mna zgodzi się wielu wędkarzy zalogowanych na forum wedkuje.pl , którzy przychodzą tutaj po dobre rady, pomoc, i aby pomagać innym.
 Pozdrawiam.
[2012-04-03 23:08]

Mietusik

Doszło tam do kłótni, jak zwykle niepotrzebnej, i pewnie ktoś wcisną „zgłoś naruszenie”, a szkoda……….przeglądam ten temat od dawna i dziwi mnie wypowiedź kolegi Zander51

[2012-04-03 23:25]

domin77

no wiesz niektórych ludzi zwłaszcza tych co mają choć namiastkę jakiej kolwiek władzy bardzo łatwo jest wytrącić z równowagi

[2012-04-03 23:26]

Mietusik

Qrde, wkleiłem dwa linki i żaden nie chce się otworzyć!!!
Trochę dziwne!!!???:(((

[2012-04-03 23:34]

HERON

Pan Zander51 prosił o jego zamknięcie więc zamknęli.
[2012-04-03 23:47]

Stypa63

Jeśli w jakimś wątku doszło do kłótni i naruszenia regulaminu to powinno się wyciągnąć konsekwencje od osób którzy tą kłótnie wszczęli, zamiast zamykać cały wątek, w którym nie było nic niezgodnego z regulaminem. Jakiś administrator znowu nie przemyślał sprawy i zamknął jeden z najczęściej odwiedzanych wątków. Ale jak to najczęściej bywa władza, która jest przeważnie przedłużeniem wacka znowu komuś uderzyła do głowy i admin pokazał swoją wyższość. A swoją drogą może ujawni się sprawca blokady na wątku "jak było dziś na rybach"?
[2012-04-03 23:49]

Mietusik

Ja już zgłosiłem „naruszenie” na jego „naruszenie’, podkreślając subiektywną (jego) wypowiedź do niepotrzebnych kłótni.
Jak ktoś chce się kłócić niech otworzy temat „Kłótnie i swary”.
Jak ktoś coś złowił, niech dalej pisze w tym temacie.

PS: Czy ktoś z Was też ma uczucie, że utworzyło się tu „Towarzystwo wzajemnej adoracji”, które troszeczkę manipuluje….

[2012-04-04 00:12]

Diablo

Ja już zgłosiłem „naruszenie” na jego „naruszenie’, podkreślając subiektywną (jego) wypowiedź do niepotrzebnych kłótni.
Jak ktoś chce się kłócić niech otworzy temat „Kłótnie i swary”.
Jak ktoś coś złowił, niech dalej pisze w tym temacie.

PS: Czy ktoś z Was też ma uczucie, że utworzyło się tu „Towarzystwo wzajemnej adoracji”, które troszeczkę manipuluje….

He he he to juz będzie trzecie tutejsze TWA które przeżywam :)
[2012-04-04 00:20]

Zander51

Miętusik, chcesz powiedzieć, że mam taką wielką moc sprawczą ? Hm, nie wiedziałem. Muszę to sprawdzić w pracy...Po pierwszym moim poście w tym wątku takie zmiany nastąpiły...A może zająć się polityką ?...
[2012-04-04 07:13]

JakubUrsynow

No tak się składa, że zamknięcie wątku nastąpiło akurat w momencie kiedy Kolega Zander sobie tego zażyczył:] Ale to zapewne zbieg okoliczności.
Inną sprawą jest zachowanie administratorów. Wróciłem sobie wczoraj do domu i wszedłem na forum, żeby zobaczyć co tam w utworzonym wątku, do którego skądinąd swoje trzy grosze wtrąciłem a tu proszę... Administratorowi się nie spodobało i zamknął niewygodny wątek. Bez wytłumaczenia, bez niczego.
[2012-04-04 07:47]

JakubUrsynow

Mało tego, powstaje mnóstwo wątków pozbawionych jakiejkolwiek wartości w stylu "spining do wszystkiego za pińdziesiont złotych pomuszcie" i jakoś sobie wiszą. Chyba nie o to chodzi w moderowaniu.
[2012-04-04 07:50]

ryukon1975

Pan Zander51 prosił o jego zamknięcie więc zamknęli.

Myślisz kolego HERON że redakcja taka bezwolna i o co poprosisz to tak będzie?
Wtedy to by nie była redakcja tylko kącik zażaleń.:)
Każdy by coś chciał i nastał by chaos.:)

Zamiast tworzyć teorie spiskowe i oskarżać kogoś napisz do redakcji i zapytaj dlaczego ten watek został zamknięty.
[2012-04-04 08:04]

Wedkarz60

Tym co coś nie pasóje w temacie " jak było dziś na rybach " to poprostu unikać odwiedzania tego tematu i tyle . Albo jakieś czepianie się do fotek itd to powinien admin jemu zwrócić uwagę a nie wątek zablokować który był bardzo często odwiedzany . pozdrawiam . [2012-04-04 08:05]

CZzesio

Dzień dobry :)  O ile dobrze pamiętam to jakiś czas temu padła sugestia ze strony Redakcji , żeby zamknąć ów wątek z powodów czysto technicznych (bardzo duża ilość postów) , a założyć wątek bliźniaczy .
[2012-04-04 08:16]

ryukon1975

Dzień dobry :)  O ile dobrze pamiętam to jakiś czas temu padła sugestia ze strony Redakcji , żeby zamknąć ów wątek z powodów czysto technicznych (bardzo duża ilość postów) , a założyć wątek bliźniaczy .

CZzesio pamięta,dobrze pamięta.:)
Niektórzy zapomnieli.
[2012-04-04 08:42]

Roxola

Dokładnie tak jak napisał Kolega Czesio....

Redakcja utworzyła wątek z prośbą o sugestie, ponieważ wątek "Jak było na rybach" wówczas liczył ponad 960 postów.
Prawdopodobnie wybrana została jedna z sugestii ....i trwają prace nad wprowadzeniem jej.
Już wczoraj chciałam umieścić link do tego wątku... lecz nie znalazłam.
Dlatego pochopne opinie na temat kto, co i dlaczego... nie są na miejscu.
[2012-04-04 08:47]

JakubUrsynow

Czyli założenie wątku to są "prace"? Dziwne, że mod zamknął temat, zamiast napisać "wkrótce pojawi się nowy watek" i zablokować dyskusję ale pozostawić ją do czytania.
[2012-04-04 09:04]

mlodystm

jest bliźniaczy temat, jak było dziś na rybach , ale pod kłodka i nic sie tam nie dzieje praktycznie. Wisi temat od jakiegoś czasu, a jest mniej postów niż w temacie głownym "jak było dziś na rybach" a i chyba zapomnieliście koledzy i koleżanki ostatnią awanture, o to, ze temat nie był pogrubiony i duża literą ? A no właśnie była taka awantura, z której nic nie wyniknęło... Temat został bez pogrubienia zatem mniej widoczny. A teraz co ? Zamiast zredukować Admin nie potrzebne wpisy w tym temacie typu kłotnie, to wyrzucił cały, którego zawartość była ogromna.

No ale kolega tutaj jeden wspomniał , lepiej usunąć wątek często odwiedzany ,niz pytaniaa i zakładanie wątków jeden za drugim , wędka do spławika, spławik do wędki, wędka do 50 zł !
[2012-04-04 09:29]

Roxola

Rozumiem Wasze obawy i poniekąd oburzenie o wątek, który miał bardzo duże powodzenie.... mnie również to niepokoi.

Jednak powstrzymajcie się od wydawania wyroków typu... to przez tego lub tamtego.

Myślę, że zapytanie powinno być skierowane do redakcji i mam nadzieję, że otrzymacie odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich oburzonych i zaniepokojonych :)
[2012-04-04 09:35]

Roxola

Dodam jeszcze, że próbowałam otworzyć linki umieszczone przez @Mietusik i nie wyskakuje napis jak zwykle

w takich przypadkach "wątek ...został usunięty" więc jest to coś innego, jak zwykłe usunięcie wątku.

Czy nie zastanowiło Was to? Mnie tak, dlatego postanowiłam zabrać głos w tej dyskusji.

Może potrzeba trochę cierpliwości, bo później można żałować tego co się już napisało.....

ok. to ja już znikam :)

[2012-04-04 09:56]

mlodystm

http://forum.wedkuje.pl/post/jak-bylo-dzis-na-rybach/118339/9850

temat otwarty znowu, no proszę. Dziekuje Panie Administratorze
[2012-04-04 09:59]

Roxola

:)
No tak... teraz będzie wszystko na mnie....  :))))

Dla wyjaśnienia... to nie ja sprawiłam, że wątek jest znowu otwarty, nie ja pisałam do Redakcji i wszystko inne NIE ja :))))

Ale przyznacie, że cierpliwość czasami popłaca...

- Ten post jest poniekąd odpowiedzią na powyższe, gdzie moc przypisywano Koledze Zander51... :))))
[2012-04-04 10:08]

JaroDaw

"Dawno temu, w odległej galaktyce..."

"Niech Moc będzie z Wami"

:) [2012-04-04 10:47]

DelTor0

Miętusik, chcesz powiedzieć, że mam taką wielką moc sprawczą ? Hm, nie wiedziałem. Muszę to sprawdzić w pracy...Po pierwszym moim poście w tym wątku takie zmiany nastąpiły...A może zająć się polityką ?...

Przynajmniej w totka bym sprobowal ;)

[2012-04-04 11:21]

Zander51

Kiedyś płynąłem Batorym do USA. I też mi powiedzieli, że rozbiłem bank. A ja tylko pociągnął...
[2012-04-04 11:43]

bluehornet

Usunąłem wątek " Co za i......m , ponieważ tytuł był niespecjalnie etyczny . Określenie raczej obrażające . Wątek " Jak było dzisiaj na rybach ? " został zamknięty przez ........ z powodów wyżej podanych .
Ps.
Do @mlodystym - dziękuję za komplement :))
[2012-04-04 14:37]