Śluza w Wieleniu

/ 1 odpowiedzi
witam mam pewnien problem a mianowicie bywalem na sluzie we wrzeszczynie, rosku, drawskim mlynie i wszedzie mozna wejsc, przejsc bez zadnych problemow. dlaczego inaczej jest z Nasza Wieleńska sluza?? niedawno p.Ania o ile sie nie myle powiedziala o godz 15.15 ze juz jest wieczor i nie mozna przechodzic na gorny kanal przez jej posesje!!inny sytuacja weekend ilu pracujacych wedkarzy na niego czeka a znowu na wielenskiej sluzie szanowna pani powie ze w weekendy nie mozna przechodzic... niby mamy zgode byla jakas mapka i wogole ale i tak jestesmy zalezni od Jej widzi mi sie! macie jakies pomysly czy ktos moze na to cos poradzic??!! pozdrawiam!
twister0207


wiadomo nie od dzis ze sluzy to kolejne panstwo w panstwie ja w ostatnia niedziele poszedlem przez lake ale jezeli lowicie na codzien to trzeba sprawe wyjasnic w urzedzie gminy ja wiem ze przejscie wzdluz  rzeki  nie moze byc zamkniete gdyz rzeka jest woda panstwowa czli ogolno dostepna natomiast przejscie na druga strone przez urzadzienie hydrologiczne moze odbyc sie tylko za zgoda operatora tego urzadzieni. (2011/12/01 19:21)