Zaloguj się do konta

Słowackie łowiska...

utworzono: 2012/10/07 10:21
siri34

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam do Was pytanie odnośnie słowackich łowisk głównie leszczowo-płociowych, na wiosnę planujemy wyprawę na słowację w poszukiwaniu ładnej płoci oraz leszcza. Co możecie nam doradzić odnośnie tych gatunków, jakie łowiska , może jakieś namiary na domki,kwatery oraz gdzie zrobić opłaty?Pozdrawiam Was wszystkich
[2012-10-07 10:21]

Adam30B

Na jezioro Orawskie jedź.

[2012-10-07 11:38]

siri34

aha spoko a wiesz coś więcej?jakieś linki na temat zbiornika masz?Byłeś tam?Ile opłata tygodniowa czy tam kilku dniowa?Coś więcej napisz a nie tylko ,,na orawskie jedź" bo to mi nic nie mówi
[2012-10-07 12:15]

Adam30B

Ja jeździłem z wiosny ale od Polskiej strony woda jest wtedy wysoka i można bez problemu łowić a co do opłat to miałem wykupioną dopłatę roczną na okręg Nowy Sącz. Więcej ci nie pomogę ale polecam ci nasze łowisko jest położone nie daleko Orawy a jest wspaniałym łowiskiem ładnych płoci,leszczy,kleni i innych ryb zwłaszcza płoć,leszcz,kleń bierze tam na wiosnę wspaniale z gruntu jak i na spławik i na kukurydzę konserwową z puszki.Łowisko to nazywa się zbiornik Czorsztyn rodzice mają tam działkę jeżdżę tam kupę lat jak jeszcze nie było jeziora teraz rzadziej bo z czasem kiepsko.Są piękne szczupaki,okonie,sandacze mój rekord szczupaka z tamtą to 104cm złowiłem go w maju.Jeziorko jest naprawdę ładne i rybne jest wiele zatok i czysta woda.
[2012-10-07 13:01]

siri34

o dzięki coś więcej się dowiedziałem naszym czorsztynem jest jezioro żywieckie:)też pięknie, czysto i rybnie:)Ale chcemy na słowację ruszyć na kilka dni, jest liptovska mara ale tam nie dominuje leszcz w zasadzie jest go mało
[2012-10-07 13:54]

siri34

odnawiam swój post sprzed 3 lat może ktoś w końcu pomoże:)W czerwcu ruszamy na jezioro orawskie czy macie jakieś info na temat tego łowiska??? [2015-04-06 18:25]