skuteczna metoda na leszcza

/ 8 odpowiedzi
witam moja podkarma na leszcza to
-płatki ow¶iane
-pęczak lub pszenica
-kupiona zaneta na leszcza , zależy od wetkarza czy dodac
-bułka tarta
-ciastka waniliowe
-białe robaki
-piasek lub glina
-resztki chleba
chleb musi być dobrze namoczony
ja tak łapie wi¶le używam gliny, spławik a na haczyk zakładam robaki białe lub czerwone a co proporcji podkarmy zależy od wędkarza przyjemnego wetkowania
Herman

ja zamiast chleba wolę używać suchych bułek, które namaczam... (2009/05/05 23:19)

tomala756

witam moja podkarma na leszcza to
-płatki owsiane
-pęczak lub pszenica
-bułka tarta
-ciastka waniliowe
-białe robaki
-piasek lub glina
-resztki chleba
chleb musi być dobrze namoczony
ja tak łapie wisle używam gliny, spławik a na haczyk zakładam robaki białe lub czerwone a co proporcji podkarmy zależy od wędkarza przyjemnego wędkowania
(2014/04/25 19:01)

89krzysztof

Dzięki za radę. W niedzielę mam zawody i nie wiedziałem jak± zanętę zastosować. Teraz już wiem. Dzięki bardzo jeszcze raz !!! (2014/04/25 20:22)

Jędrula

Dzięki za radę. W niedzielę mam zawody i nie wiedziałem jak± zanętę zastosować. Teraz już wiem. Dzięki bardzo jeszcze raz !!!

Ja też dziękuję ! Teraz już wiem czemu mi te leszcze nie brały na wobleryyyyy....ja głupi :)

(2014/04/25 21:02)

Bernard51

Ja też dziękuję ! Teraz już wiem czemu mi te leszcze nie brały na wobleryyyyy....ja głupi :)

A ja żywca stawiałem już od lutego.

(2014/04/25 21:59)

Jędrula

Kolego Szanowny , wyluzuj , ja od stycznia stawiałem banki na plecach a leszcz nawet nie skubn±ł :(

(2014/04/25 22:18)

Bernard51

Kolego Szanowny , wyluzuj , ja od stycznia stawiałem banki na plecach a leszcz nawet nie skubn±ł :(

Czyli mamy pecha, ja "Żywca" stawiałem jak zabrakło "Tychów"?

(2014/04/26 06:55)

Artur z Ketrzyna

ja w maju żywczyka ma leszcza stawiam i czasami niezła płachta się skusi...

(2014/04/26 07:46)