Skręcające woblery

/ 5 odpowiedzi
Witam.Woblery robie od dluzszego czasu.Niektore pracuja rewelacyjnie, a inne skrecaja i wykladaja sie na boki. A teraz pytanie. czy to skręcanie zależy od krzywo wklejonego steru czy krzywo wklejonych oczek? Proszę o podpowiedzi i rozwiązanie moich wątpliwości.Z góry dziękuję. Piotrek
zachariasz94


Witam kolege moim zdaniem twoje woblery mogą skrecać własnie ze względu na krzywo wklejony ster. JA uszkodziłem ster przy woblerze i tez mi skręca...

 

(2011/03/01 18:29)

karoltsu1


Witam...
Zamieść zdjęcie w Temacie - z pewnością podpowiemy rozwiązania.
Prawidłowe zdjęcie powinno być z boku przynęty,oraz z góry.
Czekamy. (2011/03/01 20:47)

rolo81


kombinuj z oczkami ja doginałem jak się kładły ale też jak ster jest zbyt przekrzywiony to też się położą pozdrawiam (2011/03/01 22:20)

hesza


Tutaj raczej nie oczka są żle wstawione ,przyczyn może być wiele złe wyważenie ,złe nacięcie na ster[kąt nacięcia ],złe nacięcie względem osi [bardzo ważna rzecz ].Przede wszystkim musisz systemowo podejść do poszczególnych etapów produkcji woblerów i sam dojdziesz gdzie popełniłeś błąd .Spróbuj zapalniczką podgrzać ster i kombinerkami podgiąć ster w dół lub w górę ,jeśli jest za duży to chyba wiesz co zrobić,wskazane byś zrobił zdjęcie. (2011/03/02 22:12)