Zaloguj się do konta

Skradziono sprzęt

utworzono: 2019/01/30 11:15
MANIEK 1111

Witam
W nocy z piątku na sobote 25.01.2019 w Rudnej(dolnośląskie)z piwnicy w bloku na ul Leśnej został skradziony sprzęt wędkarski :

Wędki-
2xDaiwa Black Widow 3.60 dwa składy
2xDaiwa Windcast 3.90 fedder
2xMikado DaVinci Match 4.20
Spiningi- Team Dragon Long Range 2.75
Team dragon Sensitive 2.45
Mikado Inazuma flash zander 2.40 35gr
Mikado inazuma flash zander 2.29 22gr
Kołowrotki-
2xShimano ultegra xtd z plecionkami orange (wszystko nowe)
2xSpro red arc 10400(stara wersja) z plecionkami fluo 2xRyobi zauber 4000 z plecionkami fluo
2xRyobi zauber cf 4000 z żyłkami
2xSpro passion match 740 z żyłkami
Team dragon fd920
Silnik Haswing osapian 55lbs
Echosonda Lowrance mark 5
Ładowarka (prostownik)do akumulatorów żelowych Schumacher
Skrzynka wędkarska duża z wyposażeniem
Torba (Good Fish)z przynętami(około 200 gum,woblerów)
Pokrowce na wedki :Dragon 3 komory,Ron Thompson-karpiowy,tuba Mikado
Torba na kołowrotki Mikado
2 halogeny akumulatorowe żółte
Duża torba podróżna Ron Thompson i wiele innych rzeczy nie związanych z wędkarstwem.

Jeśli by ktoś usłyszał bądź widział jakieś super oferty prosiłbym o jakąś wiadomość w pomocy odnalezienia skradzionych rzeczy.
Z góry dziękuje
Pozdr...
Mariusz nr. tel 579071246 [2019-01-30 11:15]

z@mela

złodzieja tej kolekcji powinno się wyfiletować na żywca a całą rodzinę do 3 pokolenia poddać sterylizacji lub KŚ w celu eliminacji genu złodziejstwa [2019-01-30 22:17]

Kochanke

Kolego rzuć to też na grupy na Facebooku. Tam są giełdy i ludzie często sprzedają sprzęt. Im więcej ludzi tam udostępni tym większa szansa na odzyskanie choć części.

Współczuję utraty i życzę odzyskania własności,
Rafał [2019-01-31 00:03]

amstaf358

To jest własnie trzymanie sprzętu w piwnicach,garażach ,komórkach,możcie się obrazić ale tak trzymając sprzęt to tylko kwestia czasu aż Was lumpy skroją.....mam duży garaż ,komórkę na podwórzu tuż koło domu ale NIGDY nie zostawiam w nim wędek,pontonu i ...silnika elektrycznego, na noc zostają TYLKO akomulatory reszte ,tacham na pierwsze piętro...tłumaczenie że w domu nie ma miejsca,że żona się nie zgadza itp,nie trafia do mnie...zupełnie,bodaj na balkonie ale nie w piwnicy czy garażu,Ludzie trochę wyobrazni......i jeszcze jedno własciciele motorówek łódek,z silnikami spalinowymi zostawiają po sezonie te łodzie w różnego rodzaju marinach hangarach i td ,niby pilnowanych ale....ileż to razy złodzieje byli lepsi...pamiętajmy okazja czyni złodzieja,... [2019-01-31 07:51]

AdamJasinski72

Przyznam szczerze, żę trzymać tyle sprzętu w piwnicy to wielka odwaga. Ja mam zaledwie 3 wędki i 3 kołowrotki ale w piwnicy nie trzymam. Zwłaszcza po tym jak mi okradli piwnicę tylko z bezwartościowych dupereli ale jednak. Mam nadzieję, żę uda się odzyskać chociaż część sprzętu. [2019-02-18 14:50]

Jakub Woś

To jest własnie trzymanie sprzętu w piwnicach,garażach ,komórkach,możcie się obrazić ale tak trzymając sprzęt to tylko kwestia czasu aż Was lumpy skroją.....mam duży garaż ,komórkę na podwórzu tuż koło domu ale NIGDY nie zostawiam w nim wędek,pontonu i ...silnika elektrycznego, na noc zostają TYLKO akomulatory reszte ,tacham na pierwsze piętro...tłumaczenie że w domu nie ma miejsca,że żona się nie zgadza itp,nie trafia do mnie...zupełnie,bodaj na balkonie ale nie w piwnicy czy garażu,Ludzie trochę wyobrazni......i jeszcze jedno własciciele motorówek łódek,z silnikami spalinowymi zostawiają po sezonie te łodzie w różnego rodzaju marinach hangarach i td ,niby pilnowanych ale....ileż to razy złodzieje byli lepsi...pamiętajmy okazja czyni złodzieja,...
Nie jest problemem gdzie ludzie sprzęt trzymają ale to że inni kradną. W Kanadzie mógłby i nad wodą ten sprzęt zostawić i nikt by mu nie ruszył a tu złodziejstwo pełną gębą a jak kogoś okradną to jeszcze znajdzie się taki co winy w okradzionym szuka.
[2019-02-18 20:29]

amstaf358

To nie jest Kanada tylko Polska i skroją Cię jak chłopa w sądzie ,jesli będziesz trzymał sprzęt w piwnicy.......w Bieszczadach zostawiałem ponton na cały dzień przed kamperem wokół żywej duszy  i szliśmy w góry,tam nikt NIC nie ruszył,wędki stały całą noc zarzucone praktycznie bez dozoru.....u siebie gdzie mieszkam  tyle meneli i lumpów że nawet podpórki pod kija bym nie zostawił na brzegu........ [2019-02-19 06:21]

Jakub Woś

wędki stały całą noc zarzucone praktycznie bez dozoru.....

Uwielbiam takich wędkarzy. Dość że łamią regulamin to jeszcze zajmują miejscówki i znikają. [2019-02-19 07:12]

amstaf358

Nie zniknełem tylko byłem w kamper,ze 20 m dalej, [2019-02-19 09:49]

Julian

Ponieważ urodziłem się i mieszkam na Pradze - dzielnicy cudów ( gdzie gacie zapier......lą a spodni nie ściągną ) mogę uważać się za eksperta. Jedno co pewne. Po h.....u fest masz sąsiadów. Bo najlepszym zamkiem , zabezpieczeniem i alarmem jest sąsiad. Chyba że ,,sąsiad " pomógł ,,skroić " ten twój sprzęt. Bo Na pewno !!!! ktoś wiedział że ty tyle ,,dobra " w piwnicy trzymasz. Mogę Ci tylko wspólczuć. Wiem co to znaczy stracić ,,ukochaną wędkę czy kołowrotek " Ps. Kumpel żęcha poloneza nie żałował a swojego Cormorana i Abu Cardinala w bagażniku. [2019-02-19 19:53]

kolo-sobi

Śląsk... Mieszkam w małym małym mieście woj. Lubelskie i wiecie co? Nie zamykam drzwi do mieszkania, samochód otwarty i często sprzęt leży w bagażniku i nikogo nie swedza ręce. Dlaczego? Gdybym musiał codziennie martwić się o swoje, to bym się przeprowadził. Jestem prawie pewien, że nikt obcy tego nie zwedzil😁 [2019-02-21 12:15]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia