Skoszewy Nowe

/ 8 odpowiedzi
Witam,
czy ktoś z Sz.P. Kolegów mógłby przybliżyć nieco łowisko Skoszewy Nowe okręgu Łódź k. Nowosolnej?
Chodzi mi głównie o ogólną charakterystykę łowiska i dokładne położenie?(gps...?) ewentualnie dojazd... no może zrzut z mapki...?
Chodzi o to że na goglach wychodzi sporo zbiorników w tej okolicy, co może mylić...
Pozdrawiam serdecznie.
rkargul

Witam kolegę co do dojazdu do Skoszewy Nowe bardzo prosto jadąc z łodzi dojeżdżamy do Nowosolnej na skrzyżowaniu w lewo, w ulicę Byszewskądalej na Byszewy dalej tą drogą do Skoszewy Stare i jest znak Nowe Skoszewy w prawo lekko pod górkę jedziemy około 1 km, po lewo zaczyna się las i jest wjazd do lasu w lewo uwaga stromo w dół, trzeba uawżać bo można przejechać wjazd do lasu , po zejściu jest ładny zbiornik. Byłem we wrześniu z kolegą lecz nic nawet nie puknęło chodź podobno rybka jest. Pozdrawiam (2011/10/24 15:59)

rkargul

fajny zbiorniczek lecz straszna kicha byłem ze dwa razy i nic nawet żadnego puknięcia ze spiningiem też nic (2012/08/25 18:44)

MARIOLDZ

Tam jest straszna lipa sam byłem kilka razy i moi koledzy też jeździli a znają sie na łowieniu i też powiedzieli że straszna lipa także nie polecam i sam juz tam nie jeżdzę (2013/04/12 20:33)