Sklepy wędkarskie - internetowe sklepy wędkarskie

/ 16 odpowiedzi

Co sądzicie na temat sklepów wędkarskich?

Jakie polecacie a jakie są według was do niczego?

 

Esox53


Często kupuje w takich sklepach.Polecam ci stonfo.pl,arnal fishing,match-pro. (2010/03/21 20:17)

irek z


Kupuje w sklepach internetowych,często odwiedzam fishing-mart,Bogdan Gawlik-wędkarstwo muchowe.Na allegro można czasem trafić ciekawą licytacje. (2010/03/21 20:45)

panoni


Tu czesto poszukuję nowości http://www.eurofishing.pl/ choć czsem jadę kupować osobiście . Lubię kontakt bezpośredni to ma swoje zalety i czyję sie pewniej . Jak do tej pory nie zawiodłem się na sprzęcie jest zgodny z opisami ( solidny)a to cenie :) (2010/03/21 21:30)

Lopez


Cześć !!! Moim skromnym zdaniem powinieneś zalogować się do kilku wybranych sklepów internetowych, ma to swoje zalety, gdyż masz możliwość szybkiego porównania cen, zapoznania się z przeznaczeniem sprzętu oraz cyklicznie otrzymywać będziesz biuletyn (newsletter), w którym przedstawiane są nowości oraz aktualne promocje.
                                                   Pozdrawiam Lopez (2010/03/22 09:54)

Rool


to zależy wędki raczej wole kupować osobiście natomiast pokorowce,kołowrotki, akcesoria itp można kupic na internecie chociasz jakis tanich rzeczy nie oplaca sie kupować bo dochodzi koszt przesyłki no chyba ze odrazu zamawiamy cos innego to koszt przesylki bedzie jeden (2010/03/22 20:55)

gaardian


Ja polecam ten :
www.wedkarstwo-torun.pl/
Kupiłem tam ostatnio Dragona Silvera karpiówkę za mniej niż połowę kwoty z allegro.Mają duży wybór,profesjonalną obsługę,dobry z nimi kontakt i trafiają się często niezłe okazje jak np.ta moja (2010/03/22 22:18)

teo


                                                 fishing-mart.com.pl
 
Często kupuję w tym sklepie .Dzwoniąc, pisząc zawsze otrzymałem rzetelną i fachową odpowiedż. Duży wybór towaru z cenami niekiedy tańszymi niż na allegro .Dostawa na czas i zawsze dobrze zapakowana .Przy każdej cenie produktu są punkty ,gdy ich uzbierasz odpowiednią liczbę możesz otrzymać gratis stosowny do swojej metody ,a nie np.spiningista dostanie koszyczek zanętowy .Mają też sklepy stacjonarne które odwiedzam przy okazji  dość częstych przejazdów np przez Bielsko-B. gdzie jeden z nich tam się znajduje .Dobry i duży wybór.Jeszcze odnośnie sklepu internetowego .Jeszcze mi się nie zdarzyło by towar przyszedł uszkodzony lub inny niż zamówiony .Jak jest coś nie tak lub czegoś brakuje zawsze dzwonią lub piszą z pytaniem odnośnie zamówionego towaru.Zdarzyło mi się wcześniej u innych, że przysyłali mi inne rzeczy w tej samej kwocie.  Myślę że gdyby nawet zaistniał jakiś problem ,to rzetelnie zostałby naprawiony .   Nie jestem jakoś związany z tym sklepem ,ale jestem związany czasem i możliwościami zakupowymi .Jestem rzadko w Polsce i jak przyjeżdżam to wolę mieć już wszystko w paczuszce i tylko rozpakować i na rybki ,a nie jeżdzić jeszcze po sklepach. Oczywiście nie kupuję w internecie wędek i kołowrotków ,bo te muszę wcześniej "wymacać" i w takim wypadku szkoda tracić kasę na odsyłanie .Można iść do sklepu upatrzyć wędkę lub kręcioł i zamówić na internecie ,ale wtedy cena musiałaby się znacznie  różnić w dół od ceny sklepowej .Póżniej mogą dojść jeszcze koszty wysyłki takiej wędki lub kręcioła do sklepu z powodu serwisu ,bo różnie bywa. Całą resztę zakupuję w tym sklepiku . Naprawdę polecam  a jestem zalogowany w kilku sklepach ale ten najbardziej mi leży Pozdrawiam            
(2010/03/23 10:48)

Boberto


ok sa :

FishingMart.com.pl
Wedkarski.com
Okonek.com.pl
TakaRyba.com

..tyle z mojej strony.Pozdrawiam. (2010/03/23 14:13)

u?ytkownik18880


Polecam http://www.eurofishing.pl/ ale wiecie jak jest jupywać przez internet kupujesz tak zwanego kota w worku a jak idziesz do sklepu to dotkniesz obejrzysz i wiesz jaka ta rzecz jest www.stonfo.pl ,  FishingMart.com.pl, wedkarskiraj.com (2010/03/23 15:45)

u?ytkownik30478


najlepsze ceny , koszt przesyłki , sklep@wedkarsisprzet,pl (2010/03/23 19:39)

dan984


www.szczupak.pl >> niezłe ceny kołowrotków ostatnio kupowałem Shimano... dostawa na 2 dzień po zakupie kurierem(21zł) POZDR (2010/03/23 19:49)

kamils125


Ja zazwyczaj kupuje osobiście, jeśli tego nie ma to na allegro są całkiem spoko aukcje.;) (2010/06/20 10:29)

u?ytkownik695


Z pełną odpowiedzialnością polecić mogę sklephttp://matchplus.pl/index.html  MATCH PLUS ( sprzedający min artykuły MILO ) a także sklep MATCH PRO . Bardzo zadowlolny byłem z zakupów w sklepie internetowym Pana Krzysztofa Sołtysika z Katowic 'INTERSA FISHING . (2010/06/22 23:14)

u?ytkownik695


Ostatnio kupowałem w sklepie p Gutkiewicza GUT - SKLEP . Kupiłem .... 3 ....30 kg zanęty (!) oraz kilka modeli spławików , które przypadły mi do gustu podczas oglądania witryny . (2010/06/22 23:16)