Zaloguj się do konta

Sklepy wędkarskie z okolicy

utworzono: 2010/03/20 23:52
tomaspl

Witam, czy możecie napisać gdzie się zaopatrujecie w przynęty sprzęt itd w Chorzowie ? Chodzi o to aby innym wędkarzom z naszego miasta i okolic pomóc w ew. zakupie . Kiedy dwa lata temu wznowiłem moje wędkarskie hoobby nie wiedziałem gdzie kupić podstawowe rzeczy jak roboki czy futer do ryb , może napiszemy lista sklepów gdzie można zaopatrzyć się w podstawowe rzeczy .

Moja lista to :

1.Sklep zoologiczno-wędkarski Chorzów róg Styczyńskiego 1 Tel. (32) 241-33-22 

mały ale dobrze zaopatrzony sklepik.

2. Carp Fish Sport Jubileuszowa 3 Tel.(32) 247 98 74 

wielkie centrum Karpiarstwa i nie tylko b.dobrze zaopatrzony profesionalny sprzęt 

3. Moja perełka :) 

Salon Wędkarski "JEŻOZWIERZ" 41-707 Ruda Śląska ul. Wyzwolenia 18 Tel: 0-32 242-78-99

Super sklep ogromny wybór sprzętu POLECAM !!!

Piszcie jeśli macie jakieś fajne sklepy gdzie robicie zakupy może się to komuś przydać.

[2010-03-20 23:52]

staszek873

Zgadza się..robię zakupy w obu sklepach czyli na Styczyńskiego (mieszkam na Irysie) oraz w Kochłowickim "Jeżozwierzu",drobne w pierwszym,grubsze w drugim,w obu sklepach miła i profesjonalna obsługa,jest ok.-tylko jeden feler-za dużo zostawia się szmalu w obu,no ale to chyba wszyscy wędkarze tak mają....
[2010-04-03 08:19]

nano92

witam,,;) ja również najczęściej robię zakupy w sklepie zoologiczno-wędkarski Chorzów róg Styczyńskiego 1 oraz  w sławnym "JEŻOZWIERZ-u" to fakt zazwyczaj wydaje się zbyt dużo pieniędzy  bo zawsze okazuje się że brakuje nam tego... czy owego:)  ze względu  na  pracę w której nieraz do późna siedzę i nie zawsze mam czas aby kupować w w/w sklepach z uwagi na czas ich otwarcia więc nieraz korzystam z sklepów w internecie  polecam www.fishing-mart.com.pl -dobrze zaopatrzony ,nie raz można trafić na wiele promocji :) nieraz tam kupowałem, wszystko bez problemu  przesyłki dobrze zapakowane  krótki czas oczekiwania do 2-3 dni i jeszcze jeden sklep gdzie zazwyczaj kupowałem twistery rippery itp www.spinpro.pl
pozdrawiam
[2010-04-03 19:54]

robii

Na czrnym rynku w Katowicach tez sa ciekawe cenki [2010-04-19 20:53]

robii

Na czarnym rynku w Katowicach tez sa ciekawe cenki

[2010-04-19 20:54]

tomaspl

Na czrnym rynku w Katowicach tez sa ciekawe cenki

Chodzi Ci o ten sklepi Caiman ?? nie byłech tam ale słyszałem ze spoko zaopatrzony jest.

[2010-04-28 08:11]

Marcin599

W Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich w dawnym salonie forda jest duży sklep wędkarski dobrze zaopatrzony z fachową obsługą.
[2010-05-04 18:21]

koleb27

W Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich w dawnym salonie forda jest duży sklep wędkarski dobrze zaopatrzony z fachową obsługą.

tylko ze ten salon w bytomiu jest bardzo drogi i preferuje tylko produkty firmy TANDEM BAITS a wiadomo ze produkty tej firmy do najtanszych nie naleza! ale ogolnie maja bardzo duzy asortyment i jest prawie wszystko:) [2010-07-01 21:03]