Zaloguj się do konta

Sklepy wędkarskie w Szczecinie

utworzono: 2013/12/27 17:59
eazy-e-1997

Czesc, jestem ciekaw w ktorych szczecinskich sklepach wedkarskich kupujecie sprzet i jakie macie opinie o nich. Ja zazwyczaj kupuje w dwoch- ,,u prezesa,, (turzyn) i ,,as,, (ul. krakowska). Jestem srednio zadowolony z tych sklepow ,bo w asie jest sprzet podstawowy i maly wybor (np. zanety tylko eldorado a o ziemi i glinach nikt nie slyszal). A co do pezesa to mam mieszane odczucia.  [2013-12-27 17:59]

robban

Ja jak jestem , w Szczecinie to zaopatruje sie w Nemo na Wojska Polskiego. Nie ma lepiej zaopatrzonego sklepu w Szczecinie. Jak na razie . Chyba ze kiedyś powstanie coś większego jak ten w Warszawie.  [2013-12-27 18:18]

Witam,faktycznie najlepiej zaopatrzony sklep w Szczecinie to Nemo,nie lubię tam chodzić bo drogo i obsługa wymądrzała traktująca z góry klienta,u Prezesa chyba jeszcze drożej niż w Nemo a w As mały wybór.Ja takie podstawowe rzeczy typu ciężarki,haki ofsetowe,żyłki i inne drobiazgi kupuję u ormianina w nowym Turzynie,dobrze zaopatrzony sklep jest też Wędkarz na Krzywoustego tam plecionke kupowałe i gumy.Od jakiegoś czasu kupuję przez neta jest kilku sprzedawców ze Szczecina którzy handlują takimi firmami jak Dragon,Mikado,Konger,York,Berkley itp,czasami nawet do pracy przywożą mi towar;-)pozdrawiam [2013-12-27 18:38]

jakubpor

Nieprawda był ktoś z was na Majowym w "Lipieniu"
[2013-12-27 19:14]

grzegorz not

Na alle... jest jeden sklep ze Szczecina, który ma też sklep stacjonarny. Z tego co widziałem to mają spory asortyment Cormorana. Nazywa się chyba troć szczecin czy coś takiego...Jak to na miejscu wygląda to nie wiem...

[2013-12-27 19:44]

eazy-e-1997

to prawda maja cormorany i daiwe ale w szczecinie jest tylko magazyn (kupywalem u nich wedka na alledrogo i chcialem odebrac osobiscie) [2013-12-27 20:36]

godmodeoff

Nieźle zaopatrzony jest "kleń" na ul. Partyzantów, choć głównie pod kątem spinningu, a jak nie ma czegoś, to idę do "wędkarza" na Krzywoustego. Nemo faktycznie jest największe, ale wielkość tego sklepu trochę przeraża, a prezes z turzynu mnie denerwuje nadmierną promocją jednej marki. [2013-12-29 07:25]

Najczęściej bywam w Nemo lub na manchatanie (w moim kole :)). Sklep "U Prezesa" nie dość, że jest słabo zaopatrzony, to jeszcze tak mnie WKURZA ten Prezes i ta jego lafirynda... A co do "Nemo" to moim zdaniem obsługa jest bardzo miła, można pogadać itd. [2014-02-17 18:00]

sokol61

Dawno temu w PRL-u brałem co było dostępne na rynku Turzyn,ale to się zmieniło.Potem kupowałem w sklepikach jak na manchatanie , U Prezesa ,itp, wniektórych był mydło i powidło,karma dla psów i kotów .Marzył mi się salon duży,gdzie widać co jest i jest właśnie Nemo . A obsługa jest naprawde miła i pomocna ,nawet gdy nic nie kupisz ,doradzą i pomogą .Na kartce spisał co potrzeba i miałem sprawdzić i porównać w inter,a następne słowa brzmiały zapraszam ponownie.Fakt prezes to gburowaty facet.A na Majowym jeszcze nie byłem .
[2014-05-06 00:24]

wedkarzszczecin88

zgodzę się z wami ja również korzystam z wędkarza i kupuje u Ormianina w Turzynie a troć również jest dobrym godnym polecenia
[2014-05-06 11:57]