Zaloguj się do konta

Sklep Wędkuje.pl

utworzono: 2018/11/09 12:41
prokop1244

Siema drodzy koledzy!
Mam mały problem ze sklepem, może ktoś z Was podpowie co z tym robić.
Zamówiłem ze sklepu internetowego "Wędkuje" okulary, opłaciłem wszystko, pieniądze zostały pobranę z mego konta bankowego, ale już tydzień nikt się nie odzywa apropo mego zamówienia. Telefon wskazany na stronie nie odpowiada, na maile nikt nie odpisuje.
Nie są to jakieś mega duże koszty, (około 65zł) ale szkoda żeby to przepadło. Może ktoś, coś już zamawiał z ich sklepu internetowego i miał podobny problem, lub wie z kim moge się skontaktować w tej sprawie?
Zgóry dzięki ;) [2018-11-09 12:41]

Jakub Woś

Napisałem w Twojej sprawie do Redakcji. Nie gwarantuje, że mi ktos odpisze. Kiedyś byłem tu moderatorem i zdarzało się, że moje wiadomości były czytane, może i teraz się uda :) [2018-11-09 15:01]

arasshater

Zamawiałem na wiosnę kij i młynek i chwilę to potrwało, ale dzwoniłem dwa albo trzy razy i wszystko do mnie dotarło. Cierpliwości. [2018-11-09 16:34]

waderan

Dobre ceny kiepska obsługa ,ale ja swój zakup otrzymałem.Trwało ale zadowolony jestem. [2018-11-09 23:27]

prokop1244

Witam wszystkich!
Chciałbym podziękować wszystkim za komentarze!
Dziś rano kurier przyniósł moję zamówienie. Z okularów jestem mega zadowolony! Towar na 10/10.
Szkoda tylko że to tyle trwało. Zamówienie złożyłem 3-go listopada i odrazu zapłaciłem. A pierwsze info o zamówieniu dostałem dopiero 13-go. Czyli prawie 2 tygodnie czekałem na przesyłkę. Szkoda, bo tego samego dnia zamawiałem jeszcze nektóre rzeczy z AlliExress i też dziś odebrałem. A więc przesyłka z Chin szła tyle samo, co Polską.
Ale tak czy siak, z zakupu jestem bardzo zadowolony, więc warto było poczekać ;)
Pozdrawiam! [2018-11-16 12:33]