Sklep RockWorld

/ 15 odpowiedzi
Witam !

Szczerze nie polecam tego sklepu.
Zrobilem w nim zakupy pierwszy raz i ostatni.

Czekalem dosc dlugo na dostawe i jjak juz w koncu dorwalem sam kuriera na ulicy i odebralem paczke ,okazalo sie ,ze jest nie kompletna,poprostu brakowalo towaru.
Zglosilem reklamacje ,ze brakowalo towaru ,to mi odpisali ,zebym sprawdzil paczke ,czy aby nie byla otwarta.
Sprawdzilem,wszystko bylo jak nalezy i napisalem ,im ,ze paczka nei byla otwierana,no i jednak brakuje towaru i chcialbym go jednak dostac.
Odpisali mi ,ze im stan magazynowy sie zgadza i tyle i ze zobacza ,co da sie zrobic.
Wiec poczekalem jeszcze troche ,bo nikt sie do mnie ze strony sklepu nie odezwal,no i napisalem maila "co z moim towarem??"
Nikt juz mi nie odpisal ,czyli poprostu nie olali.
Brakowalo jednego dipa z mainline na kwote trzydziestu kilku zlotych,niby nie wielka kwota ,ale nie nawidze chamow ,oszustow i zlodziejstwa.
Po jakims czasie napisalem im ostatniego maila ,ze juz nigdy nie zrobie u nich zakupow i jak tylko bede mogl ,to bede innym rowniez odradzal zakupy w tym sklepie.
Ja mysle ,ze jesli paczka przychodzi z brakiem jakiejkolwiek pozycji ,to w gestii sklepu nalezy doslac braki ,no i przeprosic ,a nie po chamsku po prostu olac klijeta i powiedziec .ze stan magazynowy sie zgadza.
Pozdrawiam kolegow karpiarzy i jeszcze raz przestrzegam ,przed sklepem Rockworld
http://www.rockworld.pl/

withanight88


Zrób im antyreklamę , postrasz ich, że na każdym możliwym portalu opiszesz swoją przygodę z tym sklepem, może się zmobilizują. (2012/06/03 15:31)

lewy6034


Cała Polska!!!Widać nie za bardzo zależy im na kliencie..Łachę robią dosłać dipa za 30zł (2012/06/03 15:45)

u?ytkownik91421


ja ich nie bede straszyl,poprostu ,gdzie moge ,tam napisze ,jak traktuja  ludzie robiacych u nich zakupy:) (2012/06/03 15:46)

Karwi


Ufff, a mialem zakupy u nich zrobic... (2012/06/03 16:19)

u?ytkownik39933


ja zamawiam czesto z tego sklepu i zawsze jest wszystko ok. (2012/06/03 18:20)

JKarp


CześćJa również często tam kupuję - ani razu nie było problemu z niczym.JK (2012/06/03 18:54)

bednar14


Mój tata również robił tam zakupy na przesyłkę nie czekał długo max do 7 dni. Ogólnie to wszystko było w porządku. (2012/06/12 16:09)

bednar14


Jak zmawialiśmy towar którego było mało na stanie lub akurat go wyprzedali a na stronie były stare informacje to dzwonili do nas i starali się dogadać. Czy możemy poczekać na zamówienie kilka dni dłużej? To wtedy będą mieli towar który zaproponowali. Albo proponowali coś innego w tej samej cenie tylko np. w wypadku dipu to inny aromat. A w czasie promocji nawet jakieś nalepki na samochód dostaliśmy. (2012/06/12 16:12)

u?ytkownik102837


ja tam kupowałem i wszystko się zgadzało (2012/06/12 17:03)

u?ytkownik91421


A ja tylko opisalem swoja sytuacje ,jaka miala miejsce.
Dla mnie to sa oszusci  i maja gdzies,bo nie racza nawet sie odezwac.
Na szczescie sa inne sklepy ,ktore tez mam sprawdzon i wszystko jest ok.
Poprostu chcialem przestrzec przed chamstwem i oszustwami.
pozdrawiam i ide ogladac ,jak Czesi w d..e dostaja:):):) (2012/06/16 20:13)

szirako123


Nie zgodzę sie.Często tam kupuje i przez internet i  w realu i problemu nigdy niemam z zamówieniem (2012/06/24 21:36)

u?ytkownik91421


a nikt Ci sie zgadzac nie kazal ,ja tylko opisalem swoja sytuacje.
No i juz nigdy tam nic nie kupie-koniec i kropka (2012/06/28 21:00)

maciek1990


ja szczerze polecam ten sklep robię tam zakupy i jest miła obsługa dostałem nawet 4 pudełka kulek adder carp gratis :) (2013/02/15 19:35)

LORI2022


Dopisuję sie do opini! ZAMÓWIŁEM 20.09.2022 buty, które były jako dostepne, czas realizacji 2 - 14 dni.. ok. jest 17 listopad, a Oni mi pisza ze moze będą mieli za 3 tygodnie... tragedia. Znajomy to samo,ale on wpłcił im kase, i ma problem, ja posłuchałem zony i wolałem dopłącic za pobraniem...ale sam fakt, zee oszukują klientów sprzedając towar, którego nie mają na stanie. Zero szacunku dla klienta. Kaza czekac prawie 3 miesiące i proponują rekompensate... jaka??? 5%? 10%? tyle to każdy moze wyrwac w sklepie. za 3 miesiące oczekiwania to powinni wysłać za grosze za fakt ze tyle czkamy.. nie polecam sklepu! trzeba znalezc alternatywę a ten portal omijać szerokim łuuuuuukiemm!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wędkujących:) (2022/11/17 20:36)