Zaloguj się do konta

Sklep z gadżetami wedkuje

utworzono: 2010/04/28 18:53
endriut

Panowie, może jestem jakiś dziwny ale przypomniało mi się że był tu na portalu sklepik z gadżetami... nie wiecie co się z nim stało? [2010-04-28 18:53]

Zbankrutowal z powodu braku towaru.Bo co tam było? Czapeczki i koszulki??
[2010-04-28 20:42]

http://www.wedkuje.pl/sklep

Niby jeszcze hula ale czy coś zamówisz nie wiem. Redakcja jak na razie się nie wypowiedziała na ten temat.

Pozdrawiam.
[2010-04-28 21:05]

Panowie , jak nie ma towaru jak jest . Ta pani jest najlepszym tego dowodem .
[2010-04-28 22:37]

adler

I jak sprawdził KTOŚ ! 

Działa , czy nie ? 

Swego czasu pytałem Redakcę , ale bez odzewu . 

Przykra sprawa ten brak reakcji Redakcji na pytania . 

Ciekawe czy zrobią wyprzedaż , bo bym zaskoczył jeszcze .

Może są w letargu ZIMOWYM ?

[2010-04-30 12:54]

endriut

Witam!

NIe ma co kombinować z tym sklepem... Ja do redakcji wysłałem też zapytanie co się dzieje i myślicie że dostałem odpowiedź!!! Zobaczcie tylko ile jest banerów sklepów wędkarskich na stronie głównej myślę że redakcji poprostu nie opłaca się bawić już w gadżety... Pozdrawiam.

[2010-05-02 15:35]

zegar

Adler , jak cosik się dowiesz, to daj znać. Też może na jakiś towar bym się załapał. Może się otworzył. Pozdrawiam...
[2010-05-03 11:46]

Przypomniał mi się cytat z niezapomnianej komedii "Miś "  : TU TU KIOSK JEST ! JA JA JA TU MIĘSO NAWET MAM !
[2010-10-15 22:23]

Biorąc pod uwagę  nadchodzącą zimę oraz fakt  że część z asortymentu sklepu na pewno jeszcze została ( nawet na posezonową obniżkę nikt by nie poleciał ) należy poważnie rozważyć kwestię darowizny na tzw PCK . Tyle jest przecież kontenerów oznaczonych "logiem " Czerwonego Krzyża że szczytem skąpstwa byłoby zmarnować portalowe gadżety , nie przekazując ich ,  potrzebującym szmat technicznych - zakładom pracy , warsztatom itp .
[2010-10-15 22:30]

Jaki sklep??? Gdzie???
[2010-10-16 07:02]

JaroDaw

Biorąc pod uwagę  nadchodzącą zimę oraz fakt  że część z asortymentu sklepu na pewno jeszcze została ( nawet na posezonową obniżkę nikt by nie poleciał ) należy poważnie rozważyć kwestię darowizny na tzw PCK . Tyle jest przecież kontenerów oznaczonych "logiem " Czerwonego Krzyża że szczytem skąpstwa byłoby zmarnować portalowe gadżety , nie przekazując ich ,  potrzebującym szmat technicznych - zakładom pracy , warsztatom itp .

Tylko  że te kontenery nie należą do PCK i PCK już nie ma z nich żadnej korzyści, ciuchy zabiera prywatna firma i trafiają one do ciucholandów ;)
[2010-10-16 10:17]

Nie tylko do "ciucholandów " . Trafiają również ( a może nawet przede wszystkim ) do zakładów , magazynów , warsztatów , gdzie doskonale spełniają rolę tzw "szmat technicznych " . Wbrew pozorom "gałgan to rzecz wartościowa - nie raz i nie dwa - dałoby się z takiej zbieraniny stworzyć ciekawą konfekcję . Nawet Zień takich fatałaszków by się nie powstydził .
[2010-10-16 10:22]