Zaloguj się do konta

Sklep wędkarski wedkuje.pl

utworzono: 2019/10/02 16:52
redakcja

Każdy z nas szuka odpowiedniego sprzętu dla siebie. Często nie wiemy jaki zestaw dobrać, pojawiają się wciąż te same powracające pytania - czy ten kij nada się na to, czy ten kołowrotek będzie pasował do, itp. Ponieważ na wedkuje jest kopalnia wiedzy wędkarskiej tej dotyczącej sprzętu też, chcielibyśmy aby było to też miejsce, gdzie można łatwo i przyjemnie zaopatrywać się w sprzęt wędkarski bez konieczności żmudnego przeszukiwania internetu.
Dltego od pewnego czasu rozbudowujemy ofertę naszego sklepu. Obecnie przekroczyliśmy magiczną liczbę 1000 produktów ale celujemy w co najmniej 10-krotność tej liczby ;)
I tu mamy do Was pytania: co Was szczególnie interesuje ze sprzętu wędkarskiego? Marki? Konkretne produkty? W tym wątku będziemy dzielić się z Wami wszystkimi nowościami w ofercie i liczymy również na Wasze komentrze i sugestie co można zrobić lepiej aby Wam było wygodniej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu - wystarczy kliknąć SKLEP w górnym menu portalu lub skorzystać z linka - sklep wędkarski [2019-10-02 16:52]

Jakub Woś

Ja bym chętnie zobaczył produkty polskich producentów. Jak np przynęty Fishchaser czy przypony, agrafki, krętliki firmy Jan-Tex [2019-10-02 17:57]

spinningista amator

Mi brakuje zwłaszcza wędek firmy Jaxon. [2019-10-02 18:15]

monikatcp

Cieżkie pytanie, wielu z nas tu obecnych ma rózne specyfiki wędkarstwa. Najlepiej to otworzyć według mnie na forum sprzedaż/kupno, w temacie utworzyć rózne podfora spinnig/spławik/grunt itp itd i niech każdy tam ma swoje miejsce i pisze czego poszukuje lub czego szuka i po pewnym czasie będzie widać na co jest największe zapotrzebowanie :) [2019-10-02 18:56]

bojanek123

Sprzęt na każdą kieszeń przede wszystkim. [2019-10-02 21:08]

redakcja

A konkretne marki jesteście w stanie wymienić? Wasze preferowane? Albo konkretnie czego potrzebujecie, za czym się rozglądacie? [2019-10-15 12:12]

Jakub Woś

Realistic Shad Matusiak [2019-10-15 13:44]

kaban

Oferta Dragona skromna... [2019-10-15 17:06]

redakcja

#kaban oferta Dragona jeszcze w tym roku będzie uzupełniona o praktycznie cały asortyment [2019-10-15 20:51]

redakcja

Od dziś mamy dla Was specjalny rarytas - limitowana Daiwa Ninja BG  - jest to ulepszona wersja znanej Ninji.  Już niebawem na stronie głównej pojawi się jej test. [2019-10-29 13:32]

redakcja

Wciąż uzupełniamy bazę produktową. Dziś przekroczyliśmy 1500 pozycji :) Do końca tygodnia oferta Savage Gear będzie kompletna. Co chcielibyście w następnej kolejności? Ofertę Dragona, Mistralla czy Daiwa/Cormoran? [2019-11-04 18:09]

WedkarzIncognito

Co chcielibyście w następnej kolejności? Ofertę Dragona, Mistralla czy Daiwa/Cormoran?
Spośród wymienionych pozycji chętnie zobaczyłbym ofertę Dragona.
[2019-11-05 08:43]

redakcja

Nowy sezon rusza coraz intensywniej to i w sklepie wedkuje.pl pojawiają się nowe marki. Zgodnie z zapowiedziami obecnie uzupełniamy ofertę Daiwy. Na następny ogień pójdzie... to niespodzianka ;) Przekroczylimy już 2000 pozycji, wkrótce kolejny tysiąc. Zapraszamy do odwiedzania. [2020-02-12 14:30]

redakcja

Ostatnio pochwaliliśmy się 2000 pozycjami to dziś chwalimy się przekroczeniem 2500 :) Oferta coraz bogatsza. Ilość produtków Daiwy przekroczyła już 800 pozycji.
A co Wy chcielibyście znaleźć w sklepie wedkuje? Jakie marki? Podzielcie się opiniami dzięki nim możemy spełnić Wasze oczekiwania. I za wszystkie z góry bardzo dziękujemy :) [2020-02-23 15:03]

Smolik

W ofercie nie widzę błystek legendarnej firmy Mepps. Czy nie moglibyście mieć ich w swoim sklepie? Myślę, że niejeden wędkarz mógłby z takiej oferty skorzystać. Możliwe, że ja również... Pozdrawiam :) [2020-02-23 19:47]

redakcja

Było 800 produktów Daiwy to bum! Dziś jest już ponad 1000 w tym świetne kołowrotki Fuego, Legalis, poszerzona oferta wędzisk karpiowych, feederowych, pickerów oraz multiplikatorów. Zapraszamy!

#Smolik ne wykluczamy oferty Meppsa a co myślicie o polskim Polspingu? [2020-03-01 12:48]

ryukon1975

Nowe gruntówki z Dragona i rozmawiamy. [2020-03-01 15:46]

Smolik

Co myślę o wyrobach firmy Polsping? Wahadłówki tej firmy produkowane są od kilkudziesięciu lat i dla mnie osobiście błystki takie jak "Mors", "Alga", czasem "Gnom" są bardzo skuteczne, wręcz legendarne. Zwykle są nieco droższe od tanich przynęt gumowych, ale za to nie mają obgryzanych ogonków ;) Myślę, że warto rozszerzyć asortyment o wyroby Polspingu - pewnie niejeden wędkarz skorzysta. [2020-03-01 18:42]

Smolik

Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o spinningowanie, to można powiedzieć, że "wychowałem się" na wahadłówkach Polspingu. Spośród tych przynęt wyroby tej firmy zajmują u mnie czołowe miejsce. Co nieco na ten temat przedstawiłem w jednym z moich wpisów.
https://wedkuje.pl/n/stare-ale-jare/101732 [2020-03-01 18:46]

adamspinpila

kiepski ten sklep , niedopracowany, pomimo zalogowania wyświetla się info "zaloguj się aby poznać cenę dla ciebie" nic się nie zmienia  w cenach czy jest się zalogowanym, czy nie. Cena na czarno np Daiwa ninja 215,00  specjalna na czerwono dla ciebie 215,00 [2020-03-01 18:53]

redakcja

#adamspila do niedawna istniał system rabatowy, który obecnie został zawieszony. Jeśli interesują Cię rabaty na konkretny sprzęt możesz się z nami skontaktować przez formularz albo priv redakcji.

#ryukon1975, które konkretnie modele feederów Cię interesują? [2020-03-03 12:04]

ryukon1975

Pisząc gruntówki miałem na myśli szeroko rozumiane gruntówki. Dragon wprowadził w tym sezonie wędziska których nie miał przez dłuższy czas w ofercie. Są to baty i bolonki z serii Tactix i Mystery. Ceny widziałem całkiem przystępne w sklepach które maja je juz w swoich ofertach. [2020-03-03 12:19]