Zaloguj się do konta

Sklep wędkarski w Radomiu

utworzono: 2014/02/16 11:05
kuba234p

Potrzebuję pomocy , czy jest w Radomiu jakiś sklep wędkarski gdzie są sprzedawane kołowrotki firmy Okuma (Ale tak żeby był jakiś wybór a  nie jakieś 5szt. , szukam konkretnego modelu Travertina Baitfeeder) ? Jakoś nie moge skojarzyć żadnego sklepu (nigdy nie szukałem kołowrotków tej firmy) a w Radomiu nie mieszkam i nie mam możliwości obskoczenia wszystkich wędkarskich po kolei. Bardzo dziekuję za pomoc , jak są jakieś sklepy z tą firmą to proszę podać namiary przy jakiej ulicy itp. :) [2014-02-16 11:05]

bluehornet

https://www.google.com/webhp?hl=pl#hl=pl&q=sklepy+w%C4%99dkarskie+radom [2014-02-16 11:28]

pho

Na Miłej 17 mają okume i widzialem tam wlasnie traveliny. Jak szukalem dla siebie to wszedzie 'na zamowienie' a tam byly od reki. Jeżeli by tam nie mieli to jeszcze nadzieja, że w woblerze na 25 czerwca będą.
[2014-02-28 21:08]

kuba234p

Na Miłej 17 mają okume i widzialem tam wlasnie traveliny. Jak szukalem dla siebie to wszedzie 'na zamowienie' a tam byly od reki. Jeżeli by tam nie mieli to jeszcze nadzieja, że w woblerze na 25 czerwca będą.

Tak , sprawa już rozwiązana , obejrzałem kołowroteczek  w Woblerze i piękny ;) Na miłej też będą mieć , znaczy albo travertine albo tactica , dokładnie sie nie pytałem :D.
[2014-02-28 23:25]