Sklep wędkarski w Radomiu

/ 3 odpowiedzi
Potrzebuję pomocy , czy jest w Radomiu jaki¶ sklep wędkarski gdzie s± sprzedawane kołowrotki firmy Okuma (Ale tak żeby był jaki¶ wybór a  nie jakie¶ 5szt. , szukam konkretnego modelu Travertina Baitfeeder) ? Jako¶ nie moge skojarzyć żadnego sklepu (nigdy nie szukałem kołowrotków tej firmy) a w Radomiu nie mieszkam i nie mam możliwo¶ci obskoczenia wszystkich wędkarskich po kolei. Bardzo dziekuję za pomoc , jak s± jakie¶ sklepy z t± firm± to proszę podać namiary przy jakiej ulicy itp. :)
bluehornet


https://www.google.com/webhp?hl=pl#hl=pl&q=sklepy+w%C4%99dkarskie+radom (2014/02/16 11:28)

pho


Na Miłej 17 maj± okume i widzialem tam wlasnie traveliny. Jak szukalem dla siebie to wszedzie 'na zamowienie' a tam byly od reki. Jeżeli by tam nie mieli to jeszcze nadzieja, że w woblerze na 25 czerwca będ±.
(2014/02/28 21:08)

kuba234p


Na Miłej 17 maj± okume i widzialem tam wlasnie traveliny. Jak szukalem dla siebie to wszedzie 'na zamowienie' a tam byly od reki. Jeżeli by tam nie mieli to jeszcze nadzieja, że w woblerze na 25 czerwca będ±.



Tak , sprawa już rozwi±zana , obejrzałem kołowroteczek  w Woblerze i piękny ;) Na miłej też będ± mieć , znaczy albo travertine albo tactica , dokładnie sie nie pytałem :D. (2014/02/28 23:25)