Zaloguj się do konta

Sklep wędkarski Bażant

utworzono: 2013/02/16 17:17
maciek1990

Witam chciałbym poznac opinie wędkarzy o sklepie wędkarskim bażant ja osobiście nie polecam !!!! [2013-02-16 17:17]

przemo1980

Napisz nam jeszcze dlaczego nie polecasz. Ja osobiście nie słyszałem jeszcze o takim sklepie.
[2013-02-16 17:43]

ryukon1975

Dokładnie napisz coś więcej bo ja też pierwszy raz słyszę o tym sklepie.
No i jak już robisz komuś antyreklamę to pasowało by napisać dlaczego ? Czym Ci podpadli.:)
[2013-02-16 17:52]

maciek1990

podpadli mi tym że czekam 0,5 h na obsługę oszukali mnie ostatnio przy zakupie o 15zł i miał byc gratis tzn czapka którego nie było  [2013-02-16 18:00]

ryukon1975

Czekałeś pół godziny na obsługę to znaczy że to sklep stacjonarny więc nie u mnie bo nie znam takiego.

[2013-02-16 18:14]

adamo0

podpadli mi tym że czekam 0,5 h na obsługę oszukali mnie ostatnio przy zakupie o 15zł i miał byc gratis tzn czapka którego nie było 

Jak już cię w tym sklepie oszukano,to po co dalej tam dokonujesz zakupów?
[2013-02-16 18:15]

MASTINO

Ale co nas obchodzi jakiś sklep "gdzieś tam"? Ja w kilku sklepach byłem długo obsługiwany i mam się tu skarżyć? W tym sklepie im się poskarż, bo sklep może być normalny dla innych klientów, jak każdy inny, tylko Ty trafiłeś na jakieś nieporozumienie. Temat o półgodzinnym czekaniu w sklepie na obsługę na grupie o wędkarstwie dla początkujących....????? A jeszcze jesteś niekulturalny wobec innych. Głupi wątek, głupie odpowiedzi. [2013-02-16 19:08]

adamo0

Jasne! Życzę powodzenia. [2013-02-16 19:08]

przemo1980

ja myślę że głupio i bezsensownie to Ty nam tu opisałeś przygodę z tym sklepem .
Pół godziny czekałeś i co ? Nic nie próbowałeś robić przez ten czas żeby ktoś cię obsłużył?
W jaki sposób Cię oszukali , jak dałeś się oszukać :) ?
Skoro miał być gratis , a nie było, to czemu się nie upomniałeś ?
Jak już coś chcesz napisać , to napisz to z sensem, nie jakieś zagadki. No i twoje pretensje do kolegów nie są w tym przypadku na miejscu .

[2013-02-16 21:18]

panterasrc

Sklep myśliwsko-wędkarski.Obsługa to dwaj panowie z których jeden jest dobrze obeznany ze sprzętem myśliwskim a drugi wędkarskim- jest wędkarzem.Nigdy nie spotkałem sie z brakiem zainteresowania z ich strony,a wręcz przeciwnie.Podczas zakupów mogę liczyć na poradę często dyskutujemy,żartujemy.Zaopatrzenie jest niezłe jak na małe miasto a ceny takie że nie warto zamawiać w internecie.Miałem okazję korzystać z upustu na cenie a także dostałem dodatkowy rok gwarancji na sprzęt.W ostatnich dniach mieli sporą dostawę towaru,może dlatego musiałeś czekać,ja byłem w sobotę i z powodu że spisywali nowy towar odpuściłem sobie zakupy.
[2013-02-16 23:12]

krzych 2

Kolego piszesz bzdury sklep jest spoko obsługa okej robię zakupy od 6 lat i nigdy nie czekałem na obsługę ceny są dobre . Kolo ile ty wędkujesz ? myślę że od nie dawna !  [2013-04-10 20:48]

Dakid

Kolega panterasrc to chyba sprzedawca albo właściciel sklepu Bażant ?:) Fakt jest taki, że nikt nie wie o jakim sklepie rozmawiamy i z jakiej miejscowości. Osobiscie dla mnie 30 min w sklepie wędkarskim gdzie mogę sobie popatrzeć na sprzęt, 0,5 godziny to nie problem. Pozdrawiam.
[2013-04-11 08:50]

maciek1990

kolo to mów sobie do kolegów bo narazie nimi nie jesteśmy !! wędkuje już 7lat a ty? dzień [2013-05-27 17:16]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia