Sklep wędkarski Bażant

/ 14 odpowiedzi
Witam chciałbym poznac opinie wędkarzy o sklepie wędkarskim bażant ja osobiście nie polecam !!!!
przemo1980

Napisz nam jeszcze dlaczego nie polecasz. Ja osobiście nie słyszałem jeszcze o takim sklepie. (2013/02/16 17:43)

ryukon1975

Dokładnie napisz coś więcej bo ja też pierwszy raz słyszę o tym sklepie.
No i jak już robisz komuś antyreklamę to pasowało by napisać dlaczego ? Czym Ci podpadli.:) (2013/02/16 17:52)

maciek1990

podpadli mi tym że czekam 0,5 h na obsługę oszukali mnie ostatnio przy zakupie o 15zł i miał byc gratis tzn czapka którego nie było  (2013/02/16 18:00)

ryukon1975

Czekałeś pół godziny na obsługę to znaczy że to sklep stacjonarny więc nie u mnie bo nie znam takiego. (2013/02/16 18:14)

adamo0

podpadli mi tym że czekam 0,5 h na obsługę oszukali mnie ostatnio przy zakupie o 15zł i miał byc gratis tzn czapka którego nie było 

Jak już cię w tym sklepie oszukano,to po co dalej tam dokonujesz zakupów? (2013/02/16 18:15)

MASTINO

Ale co nas obchodzi jakiś sklep "gdzieś tam"? Ja w kilku sklepach byłem długo obsługiwany i mam się tu skarżyć? W tym sklepie im się poskarż, bo sklep może być normalny dla innych klientów, jak każdy inny, tylko Ty trafiłeś na jakieś nieporozumienie. Temat o półgodzinnym czekaniu w sklepie na obsługę na grupie o wędkarstwie dla początkujących....????? A jeszcze jesteś niekulturalny wobec innych. Głupi wątek, głupie odpowiedzi. (2013/02/16 19:08)

adamo0

Jasne! Życzę powodzenia. (2013/02/16 19:08)

przemo1980

ja myślę że głupio i bezsensownie to Ty nam tu opisałeś przygodę z tym sklepem .
Pół godziny czekałeś i co ? Nic nie próbowałeś robić przez ten czas żeby ktoś cię obsłużył?
W jaki sposób Cię oszukali , jak dałeś się oszukać :) ?
Skoro miał być gratis , a nie było, to czemu się nie upomniałeś ?
Jak już coś chcesz napisać , to napisz to z sensem, nie jakieś zagadki. No i twoje pretensje do kolegów nie są w tym przypadku na miejscu . (2013/02/16 21:18)

panterasrc

Sklep myśliwsko-wędkarski.Obsługa to dwaj panowie z których jeden jest dobrze obeznany ze sprzętem myśliwskim a drugi wędkarskim- jest wędkarzem.Nigdy nie spotkałem sie z brakiem zainteresowania z ich strony,a wręcz przeciwnie.Podczas zakupów mogę liczyć na poradę często dyskutujemy,żartujemy.Zaopatrzenie jest niezłe jak na małe miasto a ceny takie że nie warto zamawiać w internecie.Miałem okazję korzystać z upustu na cenie a także dostałem dodatkowy rok gwarancji na sprzęt.W ostatnich dniach mieli sporą dostawę towaru,może dlatego musiałeś czekać,ja byłem w sobotę i z powodu że spisywali nowy towar odpuściłem sobie zakupy. (2013/02/16 23:12)

krzych 2

Kolego piszesz bzdury sklep jest spoko obsługa okej robię zakupy od 6 lat i nigdy nie czekałem na obsługę ceny są dobre . Kolo ile ty wędkujesz ? myślę że od nie dawna !  (2013/04/10 20:48)

Dakid

Kolega panterasrc to chyba sprzedawca albo właściciel sklepu Bażant ?:) Fakt jest taki, że nikt nie wie o jakim sklepie rozmawiamy i z jakiej miejscowości. Osobiscie dla mnie 30 min w sklepie wędkarskim gdzie mogę sobie popatrzeć na sprzęt, 0,5 godziny to nie problem. Pozdrawiam. (2013/04/11 08:50)

maciek1990

kolo to mów sobie do kolegów bo narazie nimi nie jesteśmy !! wędkuje już 7lat a ty? dzień (2013/05/27 17:16)