Sklep wędkarski który polecacie

/ 30 odpowiedzi
zbynio63


Spróbuj w Fishing-Markt lub Szczupak.To są sklepy internetowe.Oba polecam. (2013/04/02 14:32)

krawczynski


Moje polecenie jeśli chodzi o żyłki -Sneck . Genialna jakość, znajdziesz tam żyłki spinningowe i inne. Kupuję od lat i polecam (2022/05/23 14:06)

nAVEPL


Mam pytanie jakie polecacie sklepy wedkarskie. Ja teraz kupuje prawie wszystko topfish pl ale chyba prawie wszystko jak wysyłają to z nie swoich magazynów od kogoś innego itd ale za to w miarę git z jakością. Wiecie chciałbym żeby przesyłka nie trwała też z jeden dwa trzy tygodnie. (2022/07/04 12:05)

Mnowacki


Ja powiem szczerze tak. Wiele lat współpracowałem i brałem towar od Rockworld. Jednak w pewnym momencie w temacie sygnalizatorów Nasha bardzo mnie zawiedli. Pomylili zamowienia. Poza tym często przed promocjami podnoszą ceny. Poszukalem sklepów mniejszych, ale z odpowiednim podejściem i znalazłem. Polecam Wam www.wielkaryba.pl
Chociaz sklep jest młody są caly czas na rozwoju. Szczególnie miła obsługa a w promocjach, które organizują można upolować fajny sprzęt. Chociaż asortyment przynęt karpiowych na razie jest nieduży to cały czas dochodzą nowi producenci. Mają na przykład Massiva i RK Baits w dobrych cenach. Oprócz tego dużo Warmuza. Za to wystarczająco stoją pod kątem kołowrotków wedzisk i odzieży karpiowej. Często coś zamawiam i póki co nie pomylili przesyłek:) Podobno powstał niedawno... (2023/01/24 16:39)