Sklep wędkarski który polecacie

/ 33 odpowiedzi
co sądzicie o naszych sklepach bo zauważyłem że większość sklepów jest ogólnie kiepsko zaopatrzona i idąc coś kupić konkretnego człowiek musi zmienić zdanie i kupuje to co maja na stanie ...co wy na to
JKarp


co sądzicie o naszych sklepach bo zauważyłem że większość sklepów jest ogólnie kiepsko zaopatrzona i idąc coś kupić konkretnego człowiek musi zmienić zdanie i kupuje to co maja na stanie ...co wy na to

CześćZ całym szacunkiem ale pokaż i udowodnij, że założysz sklep i będziesz miał moje ulubione kulki;-))))To myślę.JK (2012/11/17 17:02)

u?ytkownik75617


co sądzicie o naszych sklepach bo zauważyłem że większość sklepów jest ogólnie kiepsko zaopatrzona i idąc coś kupić konkretnego człowiek musi zmienić zdanie i kupuje to co maja na stanie ...co wy na to



Zależy jaki bo są centrum wędkarstwa i są mniejsze sklepy ,ale w tym sklepie co ja kupuję można powiedzieć facetowi żeby coś wziął z hurtowni i po max 2 tyg będzie  (2012/11/17 17:57)

FonetiX


Dokładnie tak, ja dla przykładu  jeszcze nie spotkałem się ze sklepem gdzie sprzedawca odmówił mi zamówienie  danego sprzętu. Pewnie dlatego ze i tak zamawia i tak.  A interes  się kręci jak nie patrzeć. oczywiście nie mówię tu o jakichś  pseudo wędkarskich sklepach połączonych ze sklepem zoologicznym ;) (2012/11/17 18:17)

haja


Ja uważam, że nie dość, że ci za rozsądną cenę ściągną co potrzeba, to jeszcze chętnie doradzą, choć nie zawsze dobrze...Ale zawsze z dobrymi intencjami. Tak jest w większości sklepów w których robię zakupy. To też miejsce spotkań wędkarzy, dobry klimat  dla pasjonatów wędkarstwa. Tak jest u mnie, nie wiem jak gdzie indziej. (2012/11/17 18:24)

u?ytkownik75617


U mnie jeszcze jak coś kupujesz to dobrze pogada bo nie daje na ilość, np jak biorę ochotkę i chcę 3 porcje to mówi że 2 mi wystarczą  (2012/11/17 18:54)

u?ytkownik139709


Sklep sumowy: http://www.sklepsumowy.pl/, Mosella-Pelzer: http://www.mosella-pelzer.eu/. (2012/11/17 19:02)

owczarki


nie wiem jak u was ale u nas też można zamówić towar i przy odbiorze okazuje się że cena wzrosła o czym nie było mowy przy zakupie.






ps. dzieki za stronę sklepu (2012/11/17 20:03)

u?ytkownik75617


nie wiem jak u was ale u nas też można zamówic towar i przy odbiorze okazuje się że cena wzrosła o czym nie było mowy przy zakupie.


ps. dzieki za stronę sklepu

Mój kumpel robi w sklepie i każdego się pyta po ile chodzą kijki  na allegro on kilka zł doda do tego i nigdy nie podrożeje a nieraz jeszcze opuści  (2012/11/17 20:31)

ryukon1975


co sądzicie o naszych sklepach bo zauważyłem że większość sklepów jest ogólnie kiepsko zaopatrzona i idąc coś kupić konkretnego człowiek musi zmienić zdanie i kupuje to co maja na stanie ...co wy na to







Kupuję w internecie rzeczy sprawdzone typu żyłki,woblery itp.które mi odpowiadają.
Tak samo kij który chcę mieć czy kołowrotek,w sklepach internetowych raczej nie ma problemu z znalezieniem danych przedmiotów i czasem jest jeszcze możliwość wyboru dobrej ceny.

W sklepach stacjonarnych rzeczywiście trudno znaleźć niektóre przedmioty nie sposób też wymagać by którykolwiek sklep był zaopatrzony w 100 % towaru jaki jest aktualnie na rynku.Tym bardziej teraz przed dość "martwym sezonem" w branży wędkarskiej. (2012/11/17 21:54)

FonetiX


dokładnie tak, w tych czasach prawda jest taka ze jeżeli jest sie na coś zdecydowanym a nie ma tego w najbliższym sklepie to  najlepszym wyjsciem jest sprawdzony sprzedawca na allegro  albo  porządny internetowy sklep wędkarski.po 1  na 100% taniej a po 2  żaden  sprzedawca nie zrobi Ci  niepotrzebnego mętliku w głowie. chodzi mi o akcje typu:po powrocie do domu  i przeczytaniu opinii  okazuje (2012/11/17 22:32)

jakasienka78


Polecam i zapraszam na zakupy :) Miła i fachowa obsługa, doradzi każdemu wędkarzowi :) http://allegro.pl/my_page.php?uid=23573511 (2012/11/17 22:51)

LYSY


co sądzicie o naszych sklepach bo zauważyłem że większość sklepów jest ogólnie kiepsko zaopatrzona i idąc coś kupić konkretnego człowiek musi zmienić zdanie i kupuje to co maja na stanie ...co wy na to

Cześć Z całym szacunkiem ale pokaż i udowodnij, że założysz sklep i będziesz miał moje ulubione kulki;-)))) To myślę. JK



Nie chcę w żaden sposób zdyskredytować niektórych sprzedawców/sklepy ale niestety są wyjątki. W ciągu ostatniego miesiąca usiłuję kupić pokrowiec wewnętrzny pojedyńczy match firmy Robinson. W sieci znalazłem kilkanaście sklepów które oferowały dany produkt. Tyle że  po rejestracji i zamówieniu nagle okazało się że towar z nienacka jest jakoś dziwnie niedostepny, i nie do sprowdzenia. Zacząłem więc pytać - jak to jest "macie towar na stronie, a nie macie go na stanie magazynowym, i nie możecie go sprowadzić?" Pośród kilku wymijających odpowiedzi typu "przejściowe trudności" czy "chwilowy brak towaru u producenta" wyróżnia się jeden tekst cyt. " .. im więcej towaru na stronie ty, lepiej to wygląda.....".

Niestety ja jestem uparty i nie kupuję to co akurat mają, bo się uparłem, że kupię to co mi potrzba i nic innego....

Ale fakt pozostaje faktem - niektóre sklepy internetowe robią nas jak chcą...... Jeśli zamówimy kilkanaście/kilkadziesiąt produktów, a część z nich okaże się niedostępna z różnych wymyślonych powodów, to zbytnio tego nie odczujemy. Ale jeśli szukamy czegoś konkretnego, to może być różnie.....

P.s. Tak przy okazji - to czy ktoś z Kolegów ma dostęp do w.w. pokrowców Robinsona? Chętnie kupię 2 x 160 cm match i 2 x 160 cm feeder.

(2012/11/17 23:34)

kriss77


Witam, osobiscie unikam zakupów w sklepach internetowych. jestem początkującym wędkarzem i jak dotąd nie spotkałem sie z brakiem porady w jakimkolwiek sklepie w poznaniu, co wiecej  dostaje porady i wsparcie   obcych zupełnie ludzi za co jestem wdzieczny (2012/11/18 13:11)

marek-debicki


Proponuję odwiedzić Centrum Wędkarskie w Swarzędzu przy ulicy zamkowej i hali targowej. Wybór sprzętu, przynęt i akcesorii do różnych metod przebogaty i na dodatek możliwość dostosowania zakupów do własnej kieszeni. (2012/11/18 20:36)

owczarki


Proponuję odwiedzić Centrum Wędkarskie w Swarzędzu przy ulicy zamkowej i hali targowej. Wybór sprzętu, przynęt i akcesorii do różnych metod przebogaty i na dodatek możliwość dostosowania zakupów do własnej kieszeni.



NA PEWNO ODWIEDZE JAK BĘDĘ JECHAŁ NA POZNAŃ.DZIĘKI ZA KONKRETNY ADRES (2012/11/19 17:12)

marek-debicki


To dokładnie to miejsce, gwarantuję, że zrobi na Koledze wrażenie. (2012/11/19 20:57)

owczarki


aż mnie korci odwiedzić go jak najszybciej może żona by mi jakis wędkarski prezent dosponsorowała  (2012/11/20 18:12)

JB1979


A ja polecam zakupy sprzętu zimowego na www.kiwok.pl
Sprawdzony temat i dobre ceny. (2012/11/24 17:15)

owczarki


ostatnie zakupy z barku możliwości dojazdu do swarzędza robię w Koninie w sklepie którym można zrobić zakupy tansze przez inmternet.dla pewności pierwszych kilka zakupów robiłem przez internet a później odbierałem osobiście w sklepie nie chciałem przesyłek bo bałem się ale teraz mam już sprawdzony sklep tak więc już niczym nie ryzykuję.

http://sklepwedkarz.pl/ (2013/02/24 13:56)

tomczes


http://www.makarfish.pl/    (2013/02/24 14:01)

tomczes


http://okonek.com.pl/ (2013/02/24 14:24)