Sklep wędkarski e-wedkuje pl - opinie

/ 15 odpowiedzi

Oto sytuacja kolegi.

 

Robiłem w jednym sklepie internetowym zamówienie 9 czerwca na razie jeden telefon i chyba 50zł jestem w plecy wysłałem parę maili bez odpowiedzi .Sklep o nazwie E-wedkuje .pl czyli sieć www.inbook.pl. Różne są opinie ,skrajnie rożne . Ja dziś zadzwonię i się dowiem co jest grane .Jeśli mnie oszukają to zrobię im reklamę na większości wędkarskich forów .

i tak to się zaczęło
tak ich postraszyłem żeby dostać odpowiedz
W dniu 2012-06-21 11:30, hektores pisze:
> Witam
> Mam pytanie kiedy w końcu zrealizujecie zamówienie nr 565061
> Pani która dzwoniła powiedziała ze tylko czeka na przelew potwierdzenie przelewu dostałem 15 czerwca ?
>
>
> Bardzo proszę o poważne podejście do klienta ,Nie odpowiadacie na maile ze strony ani niemożna się do was dodzwonić .
>
> Chyba nie chodzi bym wam zrobił darmowa reklamę ???
>
>
> Wojciech Z....
>
> Użytkownik większości for wędkarskich .
>
> www.google.pl/search?q=hektores+w%C4%99d...amp;client=firefox-a
>
Witam.
Panie Wojciechu, poprosiłam o wyjaśnienie osobę która się tym zamówieniem zajmowała. Jak tylko otrzymam jakąś informację będę się z Panem kontaktować.

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy.

za 20 min pani zadzwoniła potwierdziła za najpóźniej w poniedziałek 25 czerwca paczka wyjdzie .
i mail
Panie Wojciechu, mam potwierdzenie że najpóźniej w poniedziałek zamówienie będzie wysłane.
Przepraszam za tak wydłużony termin realizacji.

i dalej zlewka

o okazało się ze prawie po miesiącu nie ma tego co zamówiłem . Sympatyczna pani przeprosiła mnie i ...
To ja się pytam ?po co dzwonili i ustalali ze mną zmiany zamówienia ? .Powiedzieli ze mają 15 paczek a ja wziąłem tylko 9. I tak mi brakło .Co to za sklep do którego dodzwoniłem się raz po 26 próbach w ciągu 3 dni. No bez lipy ciężko wysłać 9 paczek stili (śrucin).Jesli ktoś miał kontakt z E-wedkuje pl jestem Ciekaw waszych opinii .Ja zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie


wa.JPG
Magda88


Ciekawa obsługa (2012/06/28 11:59)

grzesiek35


Nie miałem nigdy styczności z tym tzw sklepem,ale juz kiedys  słyszałem o nim same negatywne opinie. (2012/06/28 12:06)

grzesiu92


Wlasnie mam to samo, zamowilem wdke mega promocja. PO kilku dniach mi pisze pacjentka ze nei ma towaru w sklepie i ze moje pieniadze zostaly przeniesione do wirtualnej skarbonki i moge np wybrac inny produkt. Czy to nie jawne naciąganie? Zapytalem o inna wedke na podobnej promocji ( 50 %) ciekawe co odpisze. Przestrzegam kolegów przed e-wedkuje.pl omijajcie go szerokim lukiem. (2013/05/06 20:19)

barrakuda81


Mnie się akurat udało.Zrobiłem u nich zakupy i w zasadzie nie mogę narzekać chociaż o gwarancję do kija musiałem się upomnieć ale kontakt był O.K. i przysłali.

Może poprostu miałem farta....Cóż jedna pozytywna opinia dla równowagi.

(2013/05/06 21:45)

Boolek


Mój kumpel też się nadział jak brał wędkę podobnie jak kolega wędka za 50% (2013/05/06 21:58)

krystian252


Omijać szerokim łukiem :(((((( (2013/05/07 01:59)

grzesiu92


Mnie się akurat udało.Zrobiłem u nich zakupy i w zasadzie nie mogę narzekać chociaż o gwarancję do kija musiałem się upomnieć ale kontakt był O.K. i przysłali.

Może poprostu miałem farta....Cóż jedna pozytywna opinia dla równowagi.


Jaka wedke? :) Nie mow ze Corteza farciarzu :P (2013/05/07 10:21)

barrakuda81


Nie, akurat trafiłem dobrą cenę na diaflexa light spin 295 cw.7-22g. Potrzebowałem takiego kijka na Wisłę a za 290 zł to było naprawdę warto bo na allegro nadal minimum stówkę drożej trzeba zapłacić.To było chyba we wrześniu ubiegłego roku. (2013/05/07 10:30)

grzesiu92


No to moje gratulacje ;) Szczerze to maja kijowa obluge, ktora odpisuje na moje maile tak samo za kazdym razem :) Ctr c ctr v chyba ^^ (2013/05/07 10:51)

grzesiu92


Jak za komuny, wlasnie pytalem o pozycje ktopre sa na stronie w tych cudownych " promocjach" neistety nie ma zadnej a towar widnieje jako dostepny" ^^^ (2013/05/07 11:25)

barrakuda81


Pewnie nie przykładają należytej wagi do obsługi klienta a to zaowocować może tylko jednym - eliminacją z rynku.Dziś kupuje już większość rzeczy przez internet i muszę przyznać że większości przypadków obsługa i jakość usług jest na wysokim poziomie.Na e -wedkuje tez sie nie ''przejechałem'' i złego słowa nie powiem ale skoro tyle negatywnych opinii o nich słyszę to pewnie coś jest na rzeczy.Dziś budowanie trwałych poprawnych relacji z klientem ma kluczowe znaczenie dla firm handlowych - to ich być albo nie byc w morzu konkurencji.

Na ogół staram się nie płacić za towar z góry tylko przy odbiorze więc jeśli kontahent nawala z towarem albo terminem wysyłki to nie zarobi - prosta sprawa, a ja nic nie tracę poza paroma dniami oczekiwania.Ten banalny system zakupów  sie sprawdza bo jak dotychczas nikt mnie nie przewałował.

(2013/05/07 11:38)

grzesiu92


Tez prawda, a do dzwonic sie do nich to jak trafic na linie w tele grze ^^ Numer konta trafil do ksiegowosci i bedzie zwrot, ciekawe czy zybciej niz odpowiedz z ich strony. Chcialem nawet inne duperele do tego dokupic i od zeszlego pon 0 odpowiedzi. Klientom bardziej zalezy niz im hehe :P (2013/05/07 11:48)

grzesiu92


Czy jesli w regulaminie sklepu pisze ze pieniadze są odsyłane w ciągu 48 h, a od czwartku czekam, moge poczynic jakeis kroki w celu prawnego dozyskania pieniedzy? Orientuje sie ktos?Bo 0 kontaktu z nimi. Pani Katarzyna nie odpisuje na moje maile. (2013/05/13 13:22)

krystian252


Poczekaj jeszcze jak nie odeślą pieniędzy to ja na twoim miejscu zgłosił bym sprawę na policje o oszustwa internetowe. (2013/05/13 22:30)

czarnybrat


Kupowałem tam prawie wszystkie swoje spiningi (Robinson Cortez - mieli je w rewelacyjnych cenach). Ze swojej strony nigdy nie miałem problemu z tym sklepem.  (2013/05/14 02:07)