Sklep wędkarski w niedzielę handlową

/ 9 odpowiedzi
Witam. Mam pytanie czy dzisiaj czyli w niedziele handlową są sklepy wędkarskie otwarte?????Pozdrawiam;)
ryukon1975


Takie sklepy są własnością prywatną,więc wszystko zależy od właściciela.
A może się mylę?
Nie ja się nigdy nie mylę.:))) (2011/12/18 09:59)

Diablo


Takie sklepy są własnością prywatną,więc wszystko zależy od właściciela.
A może się mylę?
Nie ja się nigdy nie mylę.:)))

he he he to masz tak samo jak ja, nie jestem pewien to się nie odzywam i wychodzi na to że jak zabieram głos to mam rację :)

Pytanie do autora: Co to niedziela handlowa? (2011/12/18 10:05)

CZzesio


Cześć :) No trochę czarno to widzę ...ale w mojej okolicy (DG i S-c) powinien być czynny Dekatlon(?) i zoologiczno-wędkarski  na pasażu w Real-u  , no i Auchan  .Ale czy kupisz tam o tej porze roku robale to jest wielka tajemnica lasu , bo na inne zakupy to polecam prawdziwe sklepy wędkarskie ;)
(2011/12/18 10:06)

Wachta


Tydzień temu w "moim" Decathlonie mieli jeszcze jakieś robale w lodówce, ale nie wiem jak w innych. (2011/12/18 10:40)

mlodystm


a w moim wedkarskim (1 w miescie) nie ma zanęty ;/ Nie wiadomo z jakich przyczyn dostawca od dwoch tygodni nie chce przywozic jej do sklepu. (2011/12/18 12:14)

drogba


Był u nas na mieścjem i był otwarty kupiłem sobie feedera i kołowrotek!:) (2011/12/18 13:39)

ryukon1975


Był u nas na mieścjem i był otwarty kupiłem sobie feedera i kołowrotek!:)



Czyli wszyscy są zadowoleni.:)
Ty kolego bo masz sprzęt,sprzedawca bo zarobił, a ja.......? Sam nie wiem z jakiego powodu ale też się cieszę.:))) (2011/12/18 13:44)

LABEO


Był u nas na mieścjem i był otwarty kupiłem sobie feedera i kołowrotek!:)



Czyli wszyscy są zadowoleni.:)
Ty kolego bo masz sprzęt,sprzedawca bo zarobił, a ja.......? Sam nie wiem z jakiego powodu ale też się cieszę.:)))

 Krzysiu bo feedera a nie coś innego :-)))))))))))))) (2011/12/18 15:41)

ryukon1975


Maz Łukasz rację, bo to prawdziwa wędka i jedyna poza spinningiem słuszna i prawa metoda. Nie namiastka sprzętu i wędkarstwa.:))) (2011/12/18 15:56)