Sklep wędkarski Trójmiasto

/ 22 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam! Niedługo wybieram się do trójmiasta na zakupy wielkanocne. Czy ktoś mógłby mi polecić dobry i opłacalny sklep lub salon wędkarski w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie? Z góry dzięki! : )
baloonstyle


W Młynie na ul.Rajskiej jest chyba najpopularniejszy sklep wędkarski w Gdańsku.
Jest jeszcze sklep internetowy wedkarski.com, magazyn mają na ulicy kartuskiej.W tym sklepie ceny sa mniejsze niż w normalnych sklepach  i wybór większy a odbierasz sprzęt u nich w magazynie osobiście i nie płacisz za wysyłke, co za tym idzie zaoszczędzasz trochę kasy :))
Bardzo polecam ten sklep, sam robię tam zakupy od dawna i jest super a co za tym idzie zaoszczędzam kasę,zawsze dostajesz jakieś gadżety, maja fajny sytem punktowy w którym każda złotówka to trzy punkty i jak trochę tego pozbierasz to możesz wybrać sobie za te punkty jakiś produkt z oferty.
Jak dla mnie bomba :)) (2011/03/28 12:11)

u?ytkownik45577


W Młynie na ul.Rajskiej jest chyba najpopularniejszy sklep wędkarski w Gdańsku.
Jest jeszcze sklep internetowy wedkarski.com, magazyn mają na ulicy kartuskiej.W tym sklepie ceny sa mniejsze niż w normalnych sklepach  i wybór większy a odbierasz sprzęt u nich w magazynie osobiście i nie płacisz za wysyłke, co za tym idzie zaoszczędzasz trochę kasy :))
Bardzo polecam ten sklep, sam robię tam zakupy od dawna i jest super a co za tym idzie zaoszczędzam kasę,zawsze dostajesz jakieś gadżety, maja fajny sytem punktowy w którym każda złotówka to trzy punkty i jak trochę tego pozbierasz to możesz wybrać sobie za te punkty jakiś produkt z oferty.
Jak dla mnie bomba :))

Dobrze ,że odczytałem tego posta jestem z Gda wiec informacja na temat tego magazynu na pewno mi się przyda :D

Dzięki Baloonstyle :)

Również polecam sklep w małym młynie spoko klimat i nawet rabacik na kijek był :) (2011/03/28 16:34)

Yubari


Ja polecam REX w Gdyni na ul.3-go Maja duży wybór i doradzą. Ceny umiarkowane przy jakiś konkretniejszych zakupach rabaty. (2011/03/28 16:52)

baloonstyle


W Młynie na ul.Rajskiej jest chyba najpopularniejszy sklep wędkarski w Gdańsku.
Jest jeszcze sklep internetowy wedkarski.com, magazyn mają na ulicy kartuskiej.W tym sklepie ceny sa mniejsze niż w normalnych sklepach  i wybór większy a odbierasz sprzęt u nich w magazynie osobiście i nie płacisz za wysyłke, co za tym idzie zaoszczędzasz trochę kasy :))
Bardzo polecam ten sklep, sam robię tam zakupy od dawna i jest super a co za tym idzie zaoszczędzam kasę,zawsze dostajesz jakieś gadżety, maja fajny sytem punktowy w którym każda złotówka to trzy punkty i jak trochę tego pozbierasz to możesz wybrać sobie za te punkty jakiś produkt z oferty.
Jak dla mnie bomba :))

Dobrze ,że odczytałem tego posta jestem z Gda wiec informacja na temat tego magazynu na pewno mi się przyda :D

Dzięki Baloonstyle :)

Również polecam sklep w małym młynie spoko klimat i nawet rabacik na kijek był :)

U nich jest jeszcze bajer typu, najedź na zakładkę kontakty i w godzinach otwarcia sklepu zawsze na gg na stronie jest pracownik.Przeglądasz sobie katalog np.Daiwy na ich stronie,wpada ci kijek w oko, piszesz do pracownika na gg numer katalogowy on podaje Tobie cenę i w przeciągu półtorej tygodnia masz kijek :))
Ja prawie wszystko co u nich zakupiłem to najpierw w katalogu poszukałem , potem zamówiłem :))
(2011/03/28 17:01)

baloonstyle


Aj zapomniałem dodać co do młyna.Część moich kumpli nie chodzi tam bo mają jakiś problem do obsługi, ja osobiście lubię wpaść po robaki i pogadać z tym wysokim Panem.Spoko facet , pośmieje się, zawsze odpowie na pytanie, jak dla mnie miły gość i zawsze rzeczowo odpowie. (2011/03/28 17:04)

u?ytkownik45577


U nich jest jeszcze bajer typu, najedź na zakładkę kontakty i w godzinach otwarcia sklepu zawsze na gg na stronie jest pracownik.Przeglądasz sobie katalog np.Daiwy na ich stronie,wpada ci kijek w oko, piszesz do pracownika na gg numer katalogowy on podaje Tobie cenę i w przeciągu półtorej tygodnia masz kijek :))
Ja prawie wszystko co u nich zakupiłem to najpierw w katalogu poszukałem , potem zamówiłem :))



Dobrze wiedzieć :) Będę maił to na uwadze :)) (2011/03/28 17:09)

baloonstyle


Po zamówieniach chyba za 200 zł dostajesz pierwszą stałą zniżkę.Nie pamiętam dokładnie ale w regulaminie u nich na pewno to znajdziesz.Ja już tyle tam zostawiłem że nie pamiętam jak to wyglądało :)) (2011/03/28 17:12)

u?ytkownik45577


Chyba wiem o co chodzi twoim kolegą :P właśnie o tego wysokiego pana...
Szczerze mówiąc też za nim nie przepadam (nie zawsze jest w humorze) ale za to zawsze pogadam sobie z tym niższym "siwym" panem :) spoko gościu :)) (2011/03/28 17:13)

u?ytkownik930


Aj zapomniałem dodać co do młyna.Część moich kumpli nie chodzi tam bo mają jakiś problem do obsługi, ja osobiście lubię wpaść po robaki i pogadać z tym wysokim Panem.Spoko facet , pośmieje się, zawsze odpowie na pytanie, jak dla mnie miły gość i zawsze rzeczowo odpowie.




Z tego co wiem, to w młynie jest dwóch sprzedawców i jeden z nich ma właśnie "słabą" ;) opinię w trójmiejskim światku wędkarskim. Poza Maratonem i Wędkarski.com moge polecić sklep w Lotni na Zaspie, obaj panowie są komunikatywni i aktywnie wędkują, poza doradztwem w kwestii sprzętu zawsze można uzyskać aktualne informacje o łowiskach i sytuacji na nich. Wiele zakupów już u nich zrobiłem i zawsze zadowolony wychodziłem. W Gdyni poza Rexem jest tez sklep na ul. Śląskiej, nie byłem, ale sprawia wrażenie dobrze zaopatrzonego. Duży sklep jest na Matarni koło Ikei przy obwodnicy, ale tam króluje Jaxon i jest trochę Kongera. Wielu nie chce Jaxona, ale jak masz przekonanie do tego sprzetu to tam jest wszystko.


Jak dla mnie Trotka w Lotni jest najlepsza. (2011/03/28 17:16)

baloonstyle


Hehe ten starszy to ta wesołek zawsze się pośmieje, a ten wyższy to rzeczowy gość a pośmiać też się pośmieje :)) (2011/03/28 17:24)

baloonstyle


W Gdyni na Śląskiej nie polecam sklepu. Bylem dwa razy i raz gość za lada gadał z kumplami jak na szarpaka ryby ciągneli a drugi raz gość nie potrafił nam pomóc ani doradzić.Wyposażony jest dość dobrze ale obsługa i tematy tam pojawiające się niszczą. (2011/03/28 17:27)

u?ytkownik930


W Gdyni na Śląskiej nie polecam sklepu. Bylem dwa razy i raz gość za lada gadał z kumplami jak na szarpaka ryby ciągneli a drugi raz gość nie potrafił nam pomóc ani doradzić.Wyposażony jest dość dobrze ale obsługa i tematy tam pojawiające się niszczą.




Dobrze wiedzieć, dzięki. (2011/03/28 17:31)

baloonstyle


A co myślicie o sklepie wędkarskim nad Motławą? (2011/03/28 18:40)

u?ytkownik45577


A co myślicie o sklepie wędkarskim nad Motławą?

Chodzi Ci o ten malutki sklep zaraz przy Tawernie Dominikańskiej? :P (2011/03/28 20:30)

u?ytkownik45577


Autor wątku będzie maił co czytać jak na razie kilka propozycji ma :) (2011/03/28 20:39)

Yubari


Trójmiasto spore jest sklepików się trochę znajdzie, a jest jeszcze dość konkretny sklep na ul Morskiej w Gdyni między stacjami Gdynia Główna i Gdynia Stocznia. Też nieźle "napchany" a i pogadać można. (2011/03/28 20:54)

baloonstyle


A co myślicie o sklepie wędkarskim nad Motławą?

Chodzi Ci o ten malutki sklep zaraz przy Tawernie Dominikańskiej? :P

Tak u tego rudego gościa.Dokładnie o ten mi chodzi :))
(2011/03/29 05:59)

u?ytkownik31058


No to sobie pokrążę po sklepach : ) Dzięki wszystkim! (2011/03/29 11:51)

baloonstyle


Na luzie :)) Masz w czym wybierać :)) (2011/03/29 13:07)

u?ytkownik45577


A co myślicie o sklepie wędkarskim nad Motławą?




Byłem tam raz i to dosłownie chwilkę sklep nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia (słabo wyposażony)... Więc ani nie oddam głosy za ani przeciw... (2011/03/29 19:20)

gruby12345


w gdyni otworzono nowy salon wedkarski po drugiej stronie peronow polecam ten sklep bo jest super wyposarzony od wedkarstwa morskiego po splawik grunt karpiarstwo do spiningu wlascicielami jest dwoch wedkarzy i tam sprzedaja potrafia doradzic za kazda cene wybiora dobrze sprawujacy sie sprzet na lata pozdrawiam (2011/04/10 16:38)

wozny


cos malo sklepow w Gdyni...Rex, 2 na Ul.Morskiej...reszta z panorami film albo pozamykane/albo remontowane (?) a ten na Placu Dworcowym nie wiem czy jest czy nie ma ? hmm (2012/08/17 11:30)