Zaloguj się do konta

Sklep Pirania w bardzo złym stylu

utworzono: 2017/10/26 19:01
KMB

Ostrzegam przed zakupami w sklepie o nazwie pirania. Chciałam tam kupić woblery, ale nie działała zakładka z adresami paczkomatów. Napisałam do właściciela i dostałam bardzo niegrzeczną odpowiedź. Na zwróconą uwgae, że nie jest to właściwa forma kontaktu z klientem, dostałam odpowiedź: "Pocałuj mnie w dupę , nie będę półtłóka obsługiwał. Za darmowa reklamę dziękuje przyda się. Mariusz W(...) www.pirania-sklep". Sprawdziłam na forach wędkarskich, co o piranii piszą inni. I znalazłam horror. Teraz się cieszę, że nic im nie wpłaciłam, bo mogłoby być gorzej. Omijać takie sklepiki z daleka! [2017-10-26 19:01]

erykom

Dobrze wiedzieć [2017-10-26 19:27]

MARCIN CK

Jakoś mi się nie chce wierzć  w to co piszesz .Kupuje tam od paru lat i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. [2017-10-26 19:41]

Jakub Woś

Nigdy tam nie kupowałem nieciekawe opinie na necie mnie odstraszyły, a tu kolejna. [2017-10-26 19:47]

plompek

A ja też mam złe doświadczenia z tym sklepem i pomimo ze ladna strona i ceny calkiem fajne to jak dwa razy zamawialem towar to pomylili sie gramatura z główkami jigowymi i jak napisalem im maila kilka razy z wyjasnieniem tej sytuacji to olewka totalna wiec nie dziekuje za taki sklep [2017-10-28 10:01]

kaban

Ja tam problemów nigdy nie miałem... . [2017-10-28 16:06]

barrakuda81

Stąd zapewne nazwa - "Pirania" :-) Ostry zwierz...:-) [2017-10-28 20:19]

szmelcmax

Witam forumowiczów. Ja również nie polecam tego krakowskiego sklepu. Potwierdzenie transakcji tuż po zakupach,to jeden email. Potem nie wiadomo co dzieje się z zamówieniem. Mimo natychmiastowej wpłaty. Telefon nie jest odbierany. Po kilku dniach drugi email z informacją o braku w sklepie jednej z zakupionych pozycji. Proponują zwrot pieniędzy lub zamianę. Odpisuję, że wybieram zamianę na ten sam towar (gumy) ale w innej kolorystyce. Podaję szczegóły wybierając z ich strony. Proszę o szybką przesyłkę bo miałem zaplanowaną wyprawę na ryby. Cisza przez ponad tydzień. Po 12 dniach od wpłaty dostaję sms od Inpost. Na drugi dzień odbieram paczkę z zakupami, a w niej znajduję również pieniądze za pozycje której brakowało. Na liście zakupowej (nie ma paragonu) jest oznaczona długopisem jako brakująca. Czyli nie zamienili jak prosiłem. Co do wyboru paczkomatu to moim zdaniem jest to zła forma. Albo powinna być lista (tak inni robią) do wyboru przez klienta, albo informacja podana na początku zakupów, a nie na końcu o tym, że paczkomat ma sobie znaleźć sam. Wygląda na to, że mają za dużo klientów i wobec tego nie muszą ich szanować. Ja zrobię przysługę firmie Pirania i mnie nie będą musieli już nic sprzedawać. [2018-07-14 19:06]

szmelcmax

[2018-07-14 19:11]

erykom

Tępić takie sklepy !!!!!!!!!!!!!!! [2018-07-14 20:33]