Zaloguj się do konta

Składniki smużące zanęt

utworzono: 2011/07/12 16:57
arbeiten100

Witam. Aby zrobić dobrą i skuteczną zanętę należy wykorzystać wiele komponentów. Do jednej grupy należą składniki smużące m.in. mleko w proszku, kreda i torf. I tu mam kilka pytań?

*To mleko w proszku ma być takie jak dla dzieci czy kupione w sklepie spożywczym( chyba odtłuszczone)

*Gdzie można kupić kredę i torf? W jakich są cenach? Czy nie zepsują zanęty swoim zapachem, o ile taki mają?

*Czy są jeszcze jakieś inne składniki ogólnodostępne o podobnym działaniu ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
[2011-07-12 16:57]

arbeiten100

Może ktoś by mógł mi pomóc?? Dziękuję.
[2011-07-12 20:51]

arbeiten100

Ale żeś się wysilił. Tyle to ja sam zrobiłem, a powiem ci jeszcze, że nawet przed założeniem tego tematu przeczytałem wszystkie wiadomości na ten temat, na innych portalach i forach.

Jeśli masz tak pomagać to lepiej nic nie pisz.

Czy mógłby się ktoś rozsądniejszy wypowiedzieć? Będę wdzięczny. Dziękuję.
[2011-07-13 07:38]

arbeiten100

Ponawiam wątek. Za dwa dni chcę jechać na ryby, a nikt nie chce się wypowiedzieć.
[2011-07-13 15:09]

kargul

ja sie wypowiem :D:D:D::D:D:D:D:D::D:D::D

mleko z mlekovity 1 kg 11zl w takim niebieskim opakowaniu niewiem czy odtluszczone ja nie dodaje bo to troche trzeba zabulic a jak nie bierze to juz dupa nie wazne na co sypiesz jak nic to nic nie wezmie torf w ogrodniku kupisz tylko neutralny a nie kwasny taki jak do iglakow kredy to niewiem bo nie stosowałem ;d mleko ci nie zepsuje zapachu bo to sama kazeina i tyle ja takich "wynalazkow" nie stosuje bo na zwykla zanete tez połapałem juz fajne rybki pozdro ;-))) aaaaa bym zapomniał fajny efekt daje dodanie ziemi z kretowiska taka fajna juz zyzna superowo smuzy:D

[2011-07-13 17:09]

przemo1980

tak mleko w proszku to takie zwykłe, może być tak jak napisałeś dla dzieci :) Tylko uważaj bo skleja zanęte !

Kredy nie stosowałem.

[2011-07-13 17:17]

tochu9702

Glina rozpraszająca [2011-07-13 20:37]