Składki PZW 2012 i Karta wędkarska

/ 4 odpowiedzi
Czytałem że kartę wędkarską trzeba robić w powiecie gdzie się mieszka czy tak samo jest z składkami to znaczy jeżeli należę do okręgu Kieleckiego i mam tam wydaną  kartę to mogę opłacać składki w innym okręgu
i czy tą kartę naprawdę muszę wyrabiać w swoim powiecie
u?ytkownik99069


Kartę opłacasz w Okręgu PZW do którego należy Twoje Koło, a dokładniej to u skarbnika w Kole Wędkarskim do którego należysz. Przed opłaceniem składki, możesz przenieść się do Koła PZW  do jakiego chcesz i Cię tam przyjmą. (2012/01/04 19:01)

sumik1974


Kartę wędkarską tylko wyrobisz tam gdzie jesteś zameldowany,czyli powiat pod który należysz.A opłatę możesz dokonać w dowolnym kole. (2012/01/04 19:06)

u?ytkownik99069


Kartę wędkarską tylko wyrobisz tam gdzie jesteś zameldowany,czyli powiat pod który należysz.A opłatę możesz dokonać w dowolnym kole.



.......do którego należysz. Okręg PZW  możesz zmienić na dowolny w kraju, a co za tym idzie i Koło.
(2012/01/04 19:13)

Diablo


Kartę wędkarską tylko wyrobisz tam gdzie jesteś zameldowany,czyli powiat pod który należysz.A opłatę możesz dokonać w dowolnym kole.



.......do którego należysz. Okręg PZW  możesz zmienić na dowolny w kraju, a co za tym idzie i Koło.



Zgadzam się z Kol. Sumik1974. Opłaty robiłem już w kilku kołach należących do mojego okręgu. (2012/01/04 19:20)