Składki na rok 2013 Szczecin

/ 10 odpowiedzi
Składki na 2013 rok Data dodania: 12.11.2012

Załącznik do Uchwały Zarządu Okręgu Nr 143/PL/12 z dn. 24.09.2012r.

TABELA SKŁADEK na 2013 rok na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązujących na wodach Okręgu Szczecińskiego

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE 
Uchwałą Nr 159 z dn. 29.09.2012r. 
Zarządu Głównego w Warszawie

KWOTA

• Składka członkowska podstawowa

66 zł

• Składka członkowska ulgowa 50%
  • młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat
  • członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW
  • mężczyźni po ukończeniu 65 roku życia
  • kobiety po ukończeniu 60 roku życia

33 zł

• Składka członkowska ulgowa 75%
  • członkowie uczestnicy do lat 16
  • członkowie odznaczeni odznaką PZW Złotą z Wieńcami

16 zł

• Wpisowe
  • dla członka zwyczajnego PZW
  • dla członka uczestnika do 16 lat

25 zł
12 zł

• Legitymacja członkowska PZW

5 zł 
normalna 

0 zł  
dla ucz. do 16lat 

SKŁADKA  OKRĘGOWA  ROCZNA

NIZINNA

GÓRSKA

1.

PODSTAWOWA na 2 wędki z brzegu

110 zł

-

Podstawowa na 2 wędki z brzegu lub spinning

125 zł

140 zł

Podstawowa na 1 jezioro bądź Rzeka Odra obwód nr 5 
(na 2 wędki z brzegu lub spinning)

85 zł

-

2.

ULGOWA na 2 wędki z brzegu

70 zł

-

Ulgowa na 2 wędki z brzegu lub spinning

85 zł

3.

UCZESTNIK do 16 lat (2 wędki z brzegu lub spinning)

20 zł

4.

ZŁOTA ODZNAKA z wieńcami (2 wędki lub spinning)

40 zł

Składka uzupełniająca na wędkowanie z ŁODŹI                                                                                   

50 zł

Składka uzupełniająca na TROLING

80 zł

yayo14

Witam!
Czy jeżeli posiadam status osoby bezrobotnej i jestem zarejestrowany w Urzędzie Pracy to obowiązuje mnie jakaś zniżka w opłatach na rok 2013?
Z góry dziękuje i pozdrawiam (2012/11/17 21:48)

Halny

bezrobotni na zasiłkach lub bez prawa do zasiłku po okazaniu zaświadczenia z Urzędu Pracy mogą płacić składke okręgową ulgową - wtedy przy znaczku należy wpisać datę rejestru. (2012/11/18 15:46)

mik99

Halny czy ta zasada działa w każdym okręgu PZW?. Pytam bo mam znajomego, bezrobotnego, obecnie na stażu i chce sobie kartę wyrobić wędkarską :).
(2012/11/18 16:06)

darekszn

Witam Z tego co przeczytałem odnośnie składekto wszedzie napisane jest iż opłata za 2 wędki z brzegu .... ,jest uzupełniajaca z łodzi lecz nie ma okreslonej ilości? kolejny problem to trojling bo czy jak wykupie trojling to czy musze tez płacic za wedkowanie z łodzi przecież płacąc za trojling wiadomo ze z łodzi a tak a propos to moze by jeszcze wprowadzić za wedkowanie z łodzi o dł. 2m,3m,4m itd zaczymam sie zastanawiac cy nietaniej bedzie zapłacić mandat (ewentualnie jak zostany złapany) to juz przestaje byc przyjemnoscią Pozdeawia wytrwałych i pokornych wędkarzy

(2012/11/20 22:05)

darekszn

Precyzując poprzedni post chodzi mi o to ile mam zapłacic za wedkowanie jednym spiningiem metodą trojlingowa z pontonu ,oczywiscie nie posiadam żadnych ulg i jestem członkiem PZW Dziekuje

(2012/11/20 22:19)

yayo14

bezrobotni na zasiłkach lub bez prawa do zasiłku po okazaniu zaświadczenia z Urzędu Pracy mogą płacić składke okręgową ulgową - wtedy przy znaczku należy wpisać datę rejestru.

O Aha, w kole "kolejarz" w stargardzie taka opcja jest? Jesli tak to jakie konkretnie ma byc to zaswiadczenie? Mam wyrobiona karte w zeszlym roku, ale w tym nie stac mnie na oplacenie normalnej:/ Dzieki, pozdrawiam (2012/12/04 01:29)

Halny

Sorki że tak długo ale jakoś omijało mnie to forum. Więc tak: Jeśli chodzi o troling to podstawą wykupienia jest oczywiście wykupienie składki nizinnej lub górskiej i łodzi (tak ustalił okręg)-czyli masz składkę okręgową plus łódź i dopiero możesz wziąć troling.

Jeśli zaś chodzi o to czy pozostałe okręgi prowadzą zniżki dla bezrobotnych - to zależy od okręgu ale myślę że każdy powinien cośik takiego wprowadzić. W okręgu szczecin podstawą otrzymania zniżki tego rodzaju jest przedstawienie skarbnikowi rejestru a on wklejając znaczek wpisuje datę ostatniego wpisu do rejestru-czyli sprawdza czy faktycznie zniżka przysługuje. Ale zgodnie z regulaminem i obostrzeniami również podczas łowienia taki wędkarz powinien mieć dokument upoważniający do zniżki przy sobie i o ile SSR jest wyrozumiała w tym względzie to PSR potrafi być bezwzględna. 

(2012/12/24 20:42)

Halny

składka członkowska normalna-66

składka nizinna-125 (spinning)-składka na wody górskie -140

łódź-50

troling-80

razem-321 lub górskie-336

(2012/12/24 20:46)

czeczen78

To jest obłęd jakiś. (2013/02/20 00:53)

Jack14

Chyba miałeś zły dzień bo dodawanie nie wyszło :-)

Nizinne z łodzi bez trolingu 241 zł

(2013/02/20 15:12)