Zaloguj się do konta

Składki na 2012 okręg Rzeszów.

utworzono: 2011/12/30 14:36
szelmik

Ile będę musiał zapłacić jeśli będę chciał  zostać członkiem PZW okręg Rzeszów. (chodzi mi o wpisowe , wody nizinne a ile wody górskie)
[2011-12-30 14:36]

zajaclol

Tu masz opłaty, ale na 2011 rok. Nie powinny się zmienić kolosalnie o ile w ogóle się zmienią.http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/39141/63/wysokosc_skladek_czlonkowskich_w_2011_r


[2011-12-30 14:45]

ryukon1975

Byłem na tej samej stronie pzw mnie nie zawiodło.:)
Nie ma składek na 2012 rok na stronie.

Na 2011 ;Składka członkowska 15 zł-ulgowa 75%
             wpisowe                 12 zł-
             wody nizinne            66 zł
             egzamin                   0
             legitymacja czło.        0
             wody górskie           20 zł-dopłata

Tak jak napisał kolega wyżej ja się coś zmieni to niedużo.Jak się zmieni to z całą pewnością wzrośnie nie zmaleje.:)
[2011-12-30 14:54]

withanight88

Byłem na tej samej stronie pzw mnie nie zawiodło.:)
Nie ma składek na 2012 rok na stronie.

Za to jest napisane jakie diety dostaną skarbnicy :) [2011-12-30 15:08]

ryukon1975

Byłem na tej samej stronie pzw mnie nie zawiodło.:)
Nie ma składek na 2012 rok na stronie.

Za to jest napisane jakie diety dostaną skarbnicy :)




Nie zagłębiałem się aż tak w szczegóły.:)
Potem sprawdzę.:)
Jednak to trochę dziwne że nie aktualizują strony,sam jestem z okręgu Rzeszów i miałem nadzieję że coś się dowiem.
Dowiedziałem się, "nadzieja jest matką .........".:)
[2011-12-30 15:25]

withanight88

Byłem na tej samej stronie pzw mnie nie zawiodło.:)
Nie ma składek na 2012 rok na stronie.

Za to jest napisane jakie diety dostaną skarbnicy :)




Nie zagłębiałem się aż tak w szczegóły.:)
Potem sprawdzę.:)
Jednak to trochę dziwne że nie aktualizują strony,sam jestem z okręgu Rzeszów i miałem nadzieję że coś się dowiem.
Dowiedziałem się, "nadzieja jest matką .........".:)



W zeszłym roku informacja o wysokości składek ukazała się w połowie stycznia , faktycznie Twoj okręg nieco "kuleje" [2011-12-30 17:46]

HeadAche

W poprzednim roku zapłaciłem składke 211zł za wody nizinne. Wpisowe to kilkanaście złotych więcej. [2011-12-30 18:08]

ryukon1975

W poprzednim roku zapłaciłem składke 211zł za wody nizinne. Wpisowe to kilkanaście złotych więcej.



Ja w poprzednim roku zapłaciłem chyba 230 zł.
Jednak podając składki koledze który pytał sugerowałem się jego avatarem.W tym wieku będzie miał zniżki.Chyba że to nie kolega szelmik jest na zdjęciu.:)
[2011-12-30 18:15]

piter1311

Wejdz sobie na tą strone,to jest strona Podkarpackiego Serwisu Wedkarskiego,wiec wszystkiego sie dowiesz dokładnie

http://www.fishing.org.pl/

[2011-12-30 18:36]

szelmik

W poprzednim roku zapłaciłem składke 211zł za wody nizinne. Wpisowe to kilkanaście złotych więcej.



Ja w poprzednim roku zapłaciłem chyba 230 zł.
Jednak podając składki koledze który pytał sugerowałem się jego avatarem.W tym wieku będzie miał zniżki.Chyba że to nie kolega szelmik jest na zdjęciu.:)

chodzi mi o składki ulgowe bo mam 14 lat
[2011-12-30 18:53]

ryukon1975

Wejdz sobie na tą strone,to jest strona Podkarpackiego Serwisu Wedkarskiego,wiec wszystkiego sie dowiesz dokładnie

http://www.fishing.org.pl/




Wszedłem i przeczytałem.
Wynika z dyskusji na tamtym forum że wysokość składki okręgowej nie jest nawet jeszcze ustalona.
Nie wiem oczywiście na ile można się opierać na wypowiedziach tamtych ludzi bo ich nie znam.Jednak skoro tylu wędkarzy z okręgu nic nie wie to "coś" w tym jest.To "coś"=pzw.:)

Jednak są też pozytywne wnioski.Jeśli się upewnię że tak jest, to mogę śmiało iść początkiem stycznie na ryby bez wniesionych opłat.
[2011-12-30 18:56]

mielec

Z tego co mi wiadomo to okręgowa miała wzrosnąć o jakieś 2zł a na połów miały oscylować w tych samych cenach co 2011r. Nawet ostatnio nie wiem jak tam doszło do ustaleń tych opłat czy jest możliwość wyboru wody nizinne, lub zbiorniki jak było tamtego roku.
[2011-12-30 19:27]

ryukon1975

Z tego co mi wiadomo to okręgowa miała wzrosnąć o jakieś 2zł a na połów miały oscylować w tych samych cenach co 2011r. Nawet ostatnio nie wiem jak tam doszło do ustaleń tych opłat czy jest możliwość wyboru wody nizinne, lub zbiorniki jak było tamtego roku.



Z tego co przeczytałem to żaden z wypowiadających się tam nie opłacił składek i nie wie ile wynoszą.
Czyli jak? Nie mogę łowić od pierwszego stycznia?
Kiedy będę mógł zapłacić? (pytanie retoryczne,znam odpowiedź ,jak co roku w połowie lutego)
Więc pójdę łowić piątego stycznia,jak mnie najedzie straż ,pójdę z nimi do sądu, i prawdopodobnie wygram.Bo to z winy PZW składki nie będą wniesione.
Jak wniosę składki w połowie lutego to mi oddadzą nadpłatę za te 1,5 miesiąca w czasie których nie mogłem łowić,zgodnie z prawem?
[2011-12-30 19:40]

mielec

Z tego co mi wiadomo to okręgowa miała wzrosnąć o jakieś 2zł a na połów miały oscylować w tych samych cenach co 2011r. Nawet ostatnio nie wiem jak tam doszło do ustaleń tych opłat czy jest możliwość wyboru wody nizinne, lub zbiorniki jak było tamtego roku.



Z tego co przeczytałem to żaden z wypowiadających się tam nie opłacił składek i nie wie ile wynoszą.
Czyli jak? Nie mogę łowić od pierwszego stycznia?
Kiedy będę mógł zapłacić? (pytanie retoryczne,znam odpowiedź ,jak co roku w połowie lutego)
Więc pójdę łowić piątego stycznia,jak mnie najedzie straż ,pójdę z nimi do sądu, i prawdopodobnie wygram.Bo to z winy PZW składki nie będą wniesione.
Jak wniosę składki w połowie lutego to mi oddadzą nadpłatę za te 1,5 miesiąca w czasie których nie mogłem łowić,zgodnie z prawem?




Nie nie nie to nie tak opłacać już można bo czytałem w regionalnej mojej gazecie, że opłaty na 2012r można u nas wnieść 30 i 31 grudnia w punktach gdzie zawsze. Podejrzewam, że składki są ustalone lecz nikt tego jeszcze nie zamieścił na stronie, a nie chce mi się pisać do prezesa. Po za tym jestem troche do tyłu z informacjami z koła.
[2011-12-30 19:50]

ryukon1975

Możliwe, że po prostu ludzie którzy się tam wypowiadają nie są w temacie i nie wiedzą.
[2011-12-30 19:58]

szelmik

znalazłem coś takiego (JEST TO W ZAŁĄCZNIKU) http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/54195/67/uchwaly_z_posiedzenia_zarzadu_okregu_z_dnia_27102011_r tam na dole jest napisane ile trzeba będzie zapłacić
[2011-12-30 20:13]

mielec

znalazłem coś takiego (JEST TO W ZAŁĄCZNIKU) http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/54195/67/uchwaly_z_posiedzenia_zarzadu_okregu_z_dnia_27102011_r tam na dole jest napisane ile trzeba będzie zapłacić


Faktycznie może to być to, lecz nadal dokładnie nie wiadomo co i gdzie czy to opłata na wszystko czy tylko na nizinne ze zbiornikami czy bez. Powiem tak po nowym roku coś napisze do koła to dadzą pewniejsze informacje co i jak i na pewno opisze wszystko.
[2011-12-30 20:22]

withanight88

znalazłem coś takiego (JEST TO W ZAŁĄCZNIKU) http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/54195/67/uchwaly_z_posiedzenia_zarzadu_okregu_z_dnia_27102011_r tam na dole jest napisane ile trzeba będzie zapłacić



Nie widzę podziału , jest składka okręgowa , ale niema ustalonej jeszcze członkowskiej... [2011-12-31 09:10]

piter1311

Okreg Rzeszow na 2012

146 zł -jednolita składka na wody górskie i nizinne(w tym roku połaczyli wody)

+

64 zł składka człakowska

Cene podaje z Wiadomosci Wedkarskich bo podali tabele składek

[2011-12-31 09:32]

ryukon1975

Okreg Rzeszow na 2012

146 zł -jednolita składka na wody górskie i nizinne(w tym roku połaczyli wody)

+

64 zł składka człakowska

Cene podaje z Wiadomosci Wedkarskich bo podali tabele składek




Możliwe ale to nie są kompletne opłaty,bo ny wyszło że zapłacę mniej jak w ubiegłym roku a w to raczej nie wierzę.:)
[2011-12-31 09:43]

piter1311

Tak na tamtym forum kazdy to zauwazył i dlatego wynikła taka dysusja,niema juz granic wody górski,nizinne(poprostu chca utrzymac wedkarzy u siebie,bo uciekaja do innych okregow głownie do Przemysla i Krosna bo czesto wedkuja na Sane,jak i na Solinie).Rzeszow potaniał,ja naleze do okregu Krosno i unas podrozało o 20 zł bo wczoraj wniosłem opłate [2011-12-31 09:54]

ryukon1975

Jak potaniał to jestem ZA.:)))
[2011-12-31 09:58]

piter1311

Poczytaj sobie na tamtym forum dokładnie,bo tam pisza gdzie dokładnie wniesc opłate zeby Ci sie najlepiej opłacało,bo tak jak napisałem duzo osób wedkuje na Solinie i Sanie dlatego zmieniaja okregi,a dokupuja tylko na Rzeszow nizinne [2011-12-31 10:05]

ryukon1975

Poczytaj sobie na tamtym forum dokładnie,bo tam pisza gdzie dokładnie wniesc opłate zeby Ci sie najlepiej opłacało,bo tak jak napisałem duzo osób wedkuje na Solinie i Sanie dlatego zmieniaja okregi,a dokupuja tylko na Rzeszow nizinne



Ja łowię tylko na jednej rzece,Wisłok,w okręgu Rzeszów więc nie ma sensu kombinować.Tu mam 2 km do rzeki i nie sądzę bym miał ochotę gdzieś wyjeżdżać dalej na ryby.
Zapłacę tu w tym kole co zawsze,niech mają.:)
[2011-12-31 10:14]

mielec

I faktycznie taniej niż w tamtym roku za wszystko.:):):))
No ale demokracji nadal nie ma i wybór jest narzucony. Lecz płacąc 212 mam wszystkie wody wraz z górskimi:):):) w tamtym roku wynosiło 234zł :):))

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/55065/63/wysokosc_skladek_czlonkowskich_okregu_pzw_w_rzeszowie_w_2012_r [2012-01-02 13:51]