Składki i opłaty w okręgu bydgoskim

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegów miałbym ogromną prośbę jeśli ktoś będzie mógł pomóc będę niezmiernie wdzięczny. Chciałbym sie dowiedziec ile kosztowało by mnie opłacenie niezbędnych składek w bieżącym roku? Sytuacja przedstawia się następująco... Jestem studentem dziennym a wiek to 24 lata. Interesuje mnie głównie metoda spiningowa i zainteresowany jestem jedynie wodami nizinnymi ale też Wisłą a z tego co wiem są do niej oddzielne dopłaty... od 3 lat nie opłacałem składek bo brakowało czasu na nasze wspaniałem hobby ale teraz chciałbym do niego powrócić. Jeśli ktoś mógłby mi przybliżyć lub podać dokładny koszt całkowity byłbym niezmiernie wdzięczny. Jestem mieszkańcem Bydgoszczy i tu oczywiście chciałbym łowić...Z góry dziękuje za pomoc.
withanight88


31 członkowskiej , 25 wpisowego i 120 okręgowej bez wód górskich. (2011/05/01 15:14)

tyczkasport1


czyli łącznie około 180zł nie byłoby tak źle ale czy w tym zawarte jest też zezwolenie do łowienia na Wiśle? bo to mnie nie ukrywam bardzo interesuje a z tego co słyszałem obowiązują w tym wypadku jakies porozumienia ... co zwykle łączy się z kolejnymi wydatkami :/ Prosiłbym o odpowiedź (2011/05/01 16:32)

withanight88


Tego juz Ci nie powiem - nie moje rejony , a co do takich doplat, to nic nie słyszałem , poszukaj na portalu koła z bydgoszczy i chetnie Ci wędkarze odpowiedza jak to jest. Wiem że na gorskie jest dopłata , jesli bys chcial oplacić to 160 a nie 120 zł by było. (2011/05/01 16:46)

adrianCZN


Zapraszam na mojego bloga - mam artykuł na temat składek Okręgu Bydgoskiego. Jak by jeszcze jakieś pytania w tym temacie to pisz na prv.

(2011/05/01 21:49)