Skład kulek proteinowych

/ 4 odpowiedzi
Witam,wiem ze przepisow na kulki jest tysiace w internecie ale moze to przez to nie moge sie zdecydowac.Mam produkty ale nie wiem jak je polaczyc zeby cos z tego wyszlo mleko w proszkumaka sojowa maka kukurydziana kaszka kukurydzianakasza manna melasa konopie karma dla psacukier waniliowy mam nawet tunczyka w olejumoze ktos z was mi pomoze w wyprodukowani pierwszych w zyciu kulek
pawelslupca


No widze ze JKarp jak zawsze na posterunku ,dzieki za link a powiedz mi jeszcze czy cos z owocowych kulek by wyszlo dodam ze mam melase o smaku truskawki a podobno sprawdza sie na zimnej wodzie tylko nie wiem czy nadaje sie do kulek (2013/04/07 16:53)

JKarp


CześćNie wiem czy akurat truskawkowe wyjdą z tego co masz ale na pewno możesz dodać melasy do kulek a w zasadzie do jajek zanim dodasz je do miksu. Moje pierwsze kulki były z karmy dla psów a za aromat robił zapach Marcela " Truskawka " więc myślę, że też możesz tak samo zrobić.JK (2013/04/07 17:20)

pawelslupca


mysle ze melasy dodam do innego miksu najpierw zrobie tak jak poleciles a potem zrobie jakis przepis juz bez karmya dodam maki sojowej manny i wlasnie melasy (2013/04/07 18:44)