Zaloguj się do konta

Skandaliczne zachowanie na zb.Drzewica

utworzono: 2009/08/09 15:19
KYLON

Na zb Drzewica dochodzi do skandalicznych zachowań wędkarzy z koła nr 3 Drzewica.Nie tak dawno jak w dn.08.08.od str.zakładu Gerlach wędkarze z Opoczna zostali bardzo wulgarnie potraktowani przez pijanych wędkarzy z tego koła.Ok godz.16 przyszli pijani w grupie ok.15 osób twierdząc,że będą rozgrywać zawody.Nawet rwali się do bicia i zaczęli wyganiać wędkarzy z Opoczna nie mając nawet pozwolenia z okręgu Piotrkowskiego na rezerwację brzegu.Prezes tego koła jak i wędkarze traktują ten zbiornik jak swój prywatny zachowując się skandalicznie i po chamsku.Nawet nad ranem 09.08. musiała interweniować policja gdyż jeden z wędkarzy z Drzewicy w bezczelny sposób stanowczo twierdził,że to jego miejsce i zaczął rozkładać wędki w stanowisku wędkarza z Opoczna.Są to chamskie wybryki wędkarzy z koła nr 3 Drzewica jak też niegodziwe zachowanie się prezesa tego koła który pozwala swoim kolegom na takie wybryki nie zwracając im uwagi.Uważam,że prezes tego koła powinien przyhamować zapędy swoich kolegów.W związku z nasilającymi się wybrykami zarząd koła nr 11 Opoczno skieruje pisma do okręgów Piotrków Tryb,okręgu Radom jak również do władz samorządowych Drzewicy i Opoczna. [2009-08-09 15:19]

jeśli to co piszesz to prawda to współczuję. Aby się zakraść i rzucać kamieniami. Chamstwo chamstwem trzeba tępić. Dobrze że u mnie takich kozaków nie ma bo bez rękoczynów by się nie obyło. [2009-08-09 15:34]

hellboy

KOLEGO POWIEM CI JEDNO TO NIE WĘDKARZE TO BYDŁO I TACY NIE MAJĄ PRAWA NAZYWAĆ SIĘ WĘDKARZAMI TYLKO HOŁOTA I PIJANE GNOJE SZKODA ŻE NIE TRAFIŁEM NA TAKICH WIEDZIAŁ BYM PO KOGO ZADZWONIĆ POSYPAŁY BY SIĘ LESZCZYKI.POZDRAWIAM AHA NA GŁUPOTĘ NIE MA RADY . [2009-08-09 20:08]

Kompletne dno. Proponuję Kolego Kylon, by sprawę skierowac do prokuratury. To wprost zakrawa na kryminał. Jeśli takie rzeczy maja tam miejsce częściej niż ten jeden raz, to trzeba z gnojami zrobić porządek. [2009-08-09 20:46]

KYLON

Masz racje Gostmir,już ręce opadają.Mamy z nimi krzyż pański.Nie chciał bym nikomu robić krzywdy,przecież można jakoś sie dogadywać i ze sobą współpracować,ale z nimi się nie da.Jak bym opisał co oni wyprawiają to normalnie sajgon.Coś z tym trzeba zrobić bo wędkarze z Opoczna już normalnie zaczynają się bać żeby nie stała się tragedia.A prezes koła z Drzewicy to jak boss wprowadza swoje przepisy i zasady.To jest nie normalne i chore. [2009-08-09 21:06]

Norbert Stolarczyk

Takiego prezesa za mordę i na bruk wywalić, Idąc za radą Ghostmira zawiadomiłbym prokuraturę o przestępstwie dołączając protokół Policyjny z interwencji na którą to byli wezwani. Dziwi mnie takie zachowanie zabronić im pobytu na innych łowiskach t znów przyczynianie sie drugiej strony do łamania prawa, poprzestawiać im kości bo aż sie rosi też łamanie prawa dlatego tylko sprawa sadowa przeciwko tym oprychom i zgłoszenie do PZW a usunięcie lub czasowe zawieszenie w organizacji to samo dotyczy prezesa koła w Drzewicy. [2009-08-10 07:45]

Mary

Witam
Mogę dodać od siebie tylko tyle że sam doświadczyłem w tamtym roku podobną sytułacje. Łowiłem w drzewicy od strony gerlacha bo było po deszczach i tam było naprawdę łatwo dojechać. Po paru godzinach pojawił się prezes a że samochód którym przyjechałem miał typowo łódzkie numery więc od razu chciał mnie wygonić z łowiska twierdząc że to jego miejsce bo on tu nęci. Jak się grzecznie spytałem czy może powiedzieć czy pokazać czym nęci to odpowiedział "gówno cie to obchodzi" (spytałem tak bo zwykłą zanętą to i ja nęciłem). Po tej odpowiedzi zaparłem się że nie odejdę z łowiska. Do prezesa dołączyło jeszcze dwóch wędkarzy którzy łowili w pobliżu. Pokazałem nawet temu baranowi (inaczej nie można go nazywać) karte że mam opłaconą i żeby się odczepił ale on nie. Sam wydzwaniał do związku wędkarskiego z pytaniem co może ze mną zrobić ale spytali się tylko czy karta opłacona i tyle. Później baran dzwonił jeszcze na policję żeby mnie wygonili ale nikt nie przyjechał. Po dłuższej rozmowie z tym baranem można tylko stwierdzić że cały brzeg od strony gerlacha należy do drzewicy a cała reszta do wszystkich. Szkoda tylko że ci miejscowi palanci nie rozumieją że ja żeby tam łowić muszę dojechać samochodem a po drugiej stronie zalewu jest kiepski dojezd a miejscami nie ma go wcale. Oni rowerkami dojeżdzają prawie do końca utwardzoną drogą. Dla mnie to powinniśmy inwestować w zarybianie innych zbiorników a w to bagno to tylko raki puścić. [2009-08-10 11:14]

jurek

No szkoda , że ja tam nie łowię ............... bo bym tak pogonił tego ..........jaśniepana prezesa .... , że by mu gacie z dupy spadły .........prezes daje przyzwolenie , a masa baranów słucha go , jakby szła na rzeź .............. trzeba powiadomić policje i prokuraturę oraz Okręg ...............NIE BĘDZIE JAKAŚ WYPACZONA GRUPA PSEUDO-WĘDKARZY ZASTRASZAĆ INNYCH..................PDK . [2009-08-10 14:23]

ski-pper

Witam,
Chciałbym jedynie poinformować, iż o całym tym zespole wydarzeń poinformowane zostały okręgi wędkarskie radomski i piotrkowski, lokalna prasa i wszystkie wychodzące w kraju pisma wędkarskie. To bezinteresowne chamstwo popierane i w dużej mierze również sterowane przez zarząd koła nr 3 ( byli świadkami tych wydarzeń) w Drzewicy musi zostać napiętnowane. Mam nadzieję, iż zarządy obu okręgów spowodują aby wędkarstwo nadal kojarzone było ze sportem, a nie z wulgarnyną, chamską, pijanyną i agresywną chołotą. Nie pozwólmy, abyśmy my wędkarze byli tak odbierani.
Pozdrawiam. [2009-08-10 22:18]

Ja, jako kadet jestem zszokowany zachowaniem ludzi z koła nr3 w Drzewicy. U nas w kole uczą nas, młodych wędkarzy, że wedkarstwo może być bardzo przyjemnym i spokojnym sportem, a tu co się dzieje... skandal. [2009-08-11 10:50]

champion

jestem naprawdę zaskoczony tym zdarzeniem ponieważ znam wielu ludzi z DRZEWICY i wiem że są to ludzie mili ,pogodni i przyjażnie nastawieni do innych i np.wędkuję na ZB. DRZEWICA PRZECHODZI WĘDKARZ I POZDRAWIA MNIE MÓWIĄC "DZIEŃ DOBRY' za kilka minut idzie chłopak z dziewczyną i zachowuje się tak samo-jest to naprawdę przejaw bezinteresownej sympatii do innego człowieka-a tu dowiaduję się ,że jakaś grupa wędkarzy KOŁA NR.3 W DRZEWICY zachowuje sie tak jak chamstwo z KOZIEJ,CZY SRAKIEJ WÓLKI-PANOWIE JEŻELI CHCECIE ABY MÓWIONO O WAS POZYTYWNIE I NAZYWANO WAS WĘDKARZAMI OBUDZCIE W SOBIE ZASADY GODNEGO ZACHOWANIA W STOSUNKU DO KOLEGÓW PO KIJU CZYLI CZLONKÓW P.Z.W. ORAZ INNYCH LUDZI-WY NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI ZB. DRZEWICA-ALE TAK JAK KAŻDY WĘDKARZ MACIE PRAWO TAM WĘDKOWAĆ ZAZNACZAJĄC,ZE MUSICIE PRZESTSZEGAĆ REGULAMINU P.Z.W.TO JEST PODSTAWA ,ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ,KTÓRE NAPEWNO WAM MOGĄ ZASZKODZIĆ W PRZYSZŁOŚCI.MY WĘDKARZE PŁACIMY ZA TO ABY W SPOKOJU DUCHA I Z RADOŚCIĄ WYPOCZYWAĆ NAD WODĄ, A JEŻELI MACIE INNE SPOJRZENIE NA NAS WĘDKARZY WYKUPCIE SOBIE JAKIŚ STAW I STWARZAJCIE SWOJE PRZEPISY I PRZESTRZEGAJCIE ICH WŁAŚNIE TAM.ZAZNACZAM JESZCZE RAZ ZBIORNIK DRZEWICA JEST DZIERŻAWIONY OD SKARBU PAŃSTWA PRZEZ P.Z.W.,A COZA TYM IDZIE OBOWIAZUJE TU REGULAMIN I ZASADY WEDKOWANIA USTALONY PRZEZ ZARZĄD P.Z.W.TO TRZEBA ZROZUMIEC I DO TEGO SIĘ DOSTOSOWAC, A WÓWCZAS PROBLEMÓW NIE BĘDZIE. [2009-08-11 11:27]

KYLON

Po pierwsze prezes koła nr 3 w Drzewicy musi spojrzeć na problem trzeźwo i w sposób kulturalny opierając się o statut i regulamin PZW dotrzeć do swoich członków koła o moralne i kulturalne zachowanie się nad wodą w stosunku do innych wędkarzy.Po drugie jest nie do pomyślenia, żeby grupa pijanych ,,wędkarzy"wraz z prezesem koła przeganiała wędkarzy wraz z rodzinami którzy wypoczywają nad wodą, która jest ogólnie dostępna-to hańba dla całego koła z Drzewicy.Moim zdaniem zarząd okręgu Radom powinien zwołać zebranie nadzwyczajne koła nr3 Drzewica, odwołać ten zarząd i pozabierać karty wędkarskie na 2 lata,a przynajmniej prezesowi tego koła.Jeżeli prezes koła nr 3 Drzewica p. Liwiński nie wie jak się organizuje zawody to podpowiem mu,że najpierw musi zarezerwować sobie brzeg w zarządzie okręgu w Piotrkowie Trybunalskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo organizator musi to zrobić,jest to wymóg w organizowaniu sportu wędkarskiego,ale prezes tego koła mówi,że jego to nie dotyczy BBUUUAAACCCHHHAAAHHHHAAA.No i właśnie za jego zarozumialski styl wynikają konflikty.Chcę tylko podkreślić,że zbiornik Drzewica należy pod okręg Piotrków Tryb.a jako prezes koła nr 11 Opoczno-Miasto będę z całych sił walczył z chamstwem które tam się odbywa i nie pozwolę aby działa się krzywda wędkarzom którzy z miłą chęcią chcą wędkować na zb. Drzewica.Tak mi dopomóż Bóg. [2009-08-11 16:51]

pisaq

Odniosę się do całości. Takie zachowanie to po prostu chamstwo... i tyle. Prezes powinien dawać dobry przykład. Co innego, gdy kogoś grzecznie poprosimy o opuszczenie danego stanowiska i ta osoba się zgodzi, jeżeli się nie zgodzi to jaki problem zrobić stanowiska gdzie indziej? Czy komuś będzie przeszkadzało, że stanowisko obok ma Kolegę po kiju z innego koła czy też swojego "kamrata"? A może się pozna kogoś ciekawego, kogoś kto może podrzucić jakiś ciekawy pomysł czy poradę, kogoś z kim będzie można wypić "brudzia"(tudzież wahtanguri :d) ;p Making friends through the competition ;) [2009-08-11 17:39]

KYLON

pisag popieram twoją wypowiedź,bardzo mądre słowa,przecież o to chodzi abyśmy żyli w zgodzie,a i kielicha można zawsze wypić i fajnie się bawić,nie wiem dlaczego tam tak jest.Myślę,że jest to spowodowane złą działalnością zarządu i wrogim nastawieniem do innych wędkarzy nie będących członkami koła nr 3 Drzewica.Mam nadzieję,że to się zmieni i będzie git.A nam- zarządowi koła nr 11 Opoczno i wszystkim wędkarzom na tym zależy.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. [2009-08-11 17:56]

champion

koledzy naprawdę wierzyć mi się nie chce, ze byli tam wędkarze ,którzy są czlonkami koła nr.3 z Drzewicy,mało tego,że byli tam CZLONKOWIE ZARZĄDU KOŁA,I BRAK REAKCIJ Z ICH STRONY????NA TAKIE ZACHOWANIE???.JEŻELI TO PRAWDA,TO JA NIE BĘDE MÓWIŁ CO POWINIEN ZROBIĆ ZARZĄD OKRĘGU RADOM Z TYMI PANAMI-JA BYM ICH ODWOŁAŁ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM I OWYCH PANÓW POZBAWILBYM PRAWA NAZYWANIA SIĘ WĘDKARZAMI-ZABRAĆ LEGITYMACJE P.Z.W.-A JAK ZROBI ZARZĄD OKRĘGU RADOM -ZOBACZYMY-OBSERWUJMY ROZWÓJ SYTUACJI.NIEBAWEM SIĘ OKAŻE -CO JEST WARTA LEGITYMACJA P.Z.W. [2009-08-11 18:39]

piotr 0206

champion- nad tym jeź.byłem 40lat temu .Wrażenie jakie z tamtąd wynioslem
wspaniałe .Wokół sami uczynni i sympatyczni ludzie.Do dzisiaj wspominam łowione okazałe byczki/sumiki/.Z wypowiedzi wynika że coś tam nie gra.Może sprawa poruszona na forum zmusi zarząd do refleksji.Twoja sugestia o usunięciu
prezesa lub zarządu leży w gestii Walnego Zgromadzenia Członków Koła.Będzie
trudno,jeżeli część z nich to właśnie ci pseudo wędkarze.Jestem jednak dobrej
myśli.Rozsądek powinien w tym kole zwyciężyć.Natomiast jeżeli KTOŚ nie
potrafi pokierować organizacją która ma przecież szczytne cele powinien w imię
dobra dla tej organizacji zrezygnować z pełnionej funkcji.
Poczekajmy!!! piotr 0206 [2009-08-11 21:52]

KYLON

BRAWO PIOTR 0206!!!!!ALE MOŻE JESZCZE ZADZIAŁAĆ ZARZĄD OKRĘGU. [2009-08-13 15:50]

Slider

dawno mnie tu nie było ale to prawda że wędkarzom z Drzewicy miesza sie w głowie bo sam miałem zatargi ale tak jak koledzy piszą na głupote niema rady ale jest prawo [2009-08-30 13:03]

Dobrze ,ze ja tam nie wędkuje bo i bez lagi mam co nosić
. [2009-08-30 13:16]

Pablo1611

Moja gorąca prośba - nie nazywajcie tych ludzi WĘDKARZAMI. Z tego co tutaj przeczytałem to dla mnie są to zwykli BANDYCI. Jak będziemy ignorowali takie zachowanie to niedługo na rybki będziemy musieli jeździć w obstawie policji. Co do prezesa i ludzi z tego koła to kto ma go odwołać skoro ci ludzie go wybierali . To jest BETON podobny do tego w PZPN z tą tylko różnicą że w PZPN jest beton zbrojony.
Ja mam to szczęście że z takim zachowaniem się nie spotkałem , ponieważ zawsze z innymi wędkarzami można sobie pogadać , wymienić doświadczenia a w moim przypadku ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę z wędką wiele się nauczyć. [2009-08-31 11:33]

rodoss1

Kolego   z lekkim niepokojem  czytam  Twoje oszczerstwa  w stosunku  do wedkarzy  z Drzewicy ,  przemawiają przez  Ciebie  chore ambicje . Moje pytanie ?  czemu jestes tak  negatywnie nastawiony do całej społeczności wedkującej z Drzewicy . Problem jest z Tobą  , jako jeden z nielicznych prezesów  W Opocznie nie możesz dojść  do porozumienia  z pozostałymi kołami, szukasz zwady dalej . Twoje podpuszczanie do założenia nowego koła  jest mi znane ,  złapałeś  kilku wolnych słuchaczy  i przedstawiasz im wizje jakby to było fajnie  , gdyby  podlegali pod Opoczno .Od razu Ci wytłumacze  , gdyby powstało nowe koło to podlegałoby pod Okręg Piotrków Tryb.  !!!!   a nie pod Opoczno  . moje pytanie  ? Dlaczego nie wyjaśnisz na forum  jakie korzyści płyną z faktu ,że koło nr 3 w Drzewicy podlega pod Okreg Radom  , odpowiem  za Ciebie  ,  co roku  okręg Radom z racji porozumienia  przeznacza na zarybienie  ,( drzewiczka od zalewu miedzna, jak i poniżej )  kwotę około 38 tys. PL . Koledzy odpowiem w czym jest PROBLEM, kolega KYLU chciałby być  gospodarzem zbiornika w Drzewicy, ale niestety jest to niemożliwe, Okręg Piotrków  w swoich rejestrach połowów  jak i na stronie  ma wzmiankę  : Gospodarzem Zbiorka w Drzewicy  jest koło NR 3 W Drzewicy .

Kolego KYLU  zbiornika  nie da  się przenieśc  do Opoczna .

Pozostała  chwestia  , zachowania   wedkarzy  nad Zbiornikiem w Drzewicy  , mają rację  dbają o swoje  dorobek  kilku pokoleń  , gdzie byliści  lub tez gdzie jesteście   jak jest  konieczność sprzątania lini brzegowej ,  lub tez terenów przyległych. widzioałem  co pozostawiaja Twoi koledzy  nad wodą , pommine fakt  pojęcia płotki drobnołuskiej ( dla wtajemniczonych jest to jaz )  który w mniemaniu kolegów  z Opoczna jest płotką .NIe chce  dotykać  watka zawodów   w tym roku , które ponoć !!!!! miały odbyć się  na żywej rybie , pozostawiam  bez komentarza .

Kolego Kylu  kij ma dwa końce ,nie zapominaj o tym !!!

[2010-06-21 22:56]

kazik

Ja tu czegoś nie rozumiem , kolego ,,rodoss1” . Czy ten zbiornik dzierżawi PZW , a głównie okręg , czy twoje koło . Bo po twojej wypowiedzi zrozumiałem że to jest tylko wasz zbiornik . Druga sprawa to że jakieś koło jest obecnie opiekunem (w imieniu okręgu czy PZW) to jeszcze nie znaczy że tak ma być zawsze . Głównie ta woda jest RZGW , czyli państwa i tylko PZW , a głównie okręg go dzierżawi i to na jakiś okres . Następną sprawą jest zachowanie się wędkarzy któro na pewno nie jest zgodne z RAPR i daje zły przykład innym , a zwłaszcza tym co patrzą z boku . Ciekawy jestem jeżeli bym przyjechał tam połowić robiąc opłatę okresową to też byście mnie wygonili dlatego że dbacie o dorobek kilku pokoleń . Coś tu nie tak z tym waszym zachowaniem i pachnie mi to prywatą . A może okręg jednak musi się zastanowić co dla tego łowiska może być lepsze i zmieni gospodarza zbiornika . A co mogą oznaczać te ostrzeżenia na koniec , czy to nie jest prywata .

[2010-06-21 23:28]

swiezy

Żadko łowie na tym akwenie po modernizacji kiedyś częściej ale jak widzę tutejszych wędkarzy łamiących nagminnie regulamin A>P>R to serce się kraje .Dlaczego nad woda stoją jeszcze wasze krypy ? Przecież  nie można łowić z łódek a tym bardziej z nierejestrowanych pychówek  .Ostanio widziałem jednego z tych co to dbają o porządek i o wodę z pokolenia na pokolenie który nic nie robił sobie z tych zakazów .Nieśmiało wspomnę  o tych co łowią na trzy wędki  .O rzezi niewiniatek przed tarłowych aż szkoda gadać .To co dzieję się na jazie  w Giełzowie podchodzi pod prokuraturę .Cała wieś łowi czym się da i ile wlezie .My o swoje wody dbamy najlepiej jak umiemy .Jeśli potrzebujecie pomocy przy sprzątaniu wystarczy prosić na pewno nie będzie problemu .  
[2010-06-22 22:47]

KYLON

Chciałbym przedstawić sytuację,ale po kolei.Kolega rodos jest w poważnym błędzie,wcale nie chcemy być gospodarzami tej wody,bo to okręgi wyznaczają wody do sprzątania i dbania o nie.Następnie jeśli chodzi o członków koła z Drzewicy wcale o nich nie zabiegamy i wcale nie mamy zamiaru,osobiście nie kreślę jedną kreską wszystkich wędkarzy oszołomi są wszędzie nawet i w kole w Opocznie.Natomiast nie dacie sobie przetłumaczyć i do was to nie dociera,że zb.Drzewica jest zbiornikiem należącym pod starostę Opoczyńskiego jak i sama Drzewica należy pod powiat Opoczyński,a dzierżawi go okręg Piotrków Tryb.Dziwne a zarazem śmieszne jest to właśnie,że macie koło Drzewica nr3 i należycie pod okręg Radom,ale mnie to wcale nie przeszkadza.Jeśli jesteście gospodarzami tego zbiornika to spoczywa na was dbanie o niego i do kogo macie pretensje,czy my mamy do was pretensje,że przyjeżdżacie na Miedzna,macie do tego pełne prawo i z tego powodu nikogo nie wyzywamy i dajemy wam pełną swobodę.Ale na zb. Drzewica są zadymy bo w jakiś dziwny sposób mówicie,że to jest wasz zbiornik-nic podobnego!!!
Nie tak dawno jak mięliśmy zawody właśnie przyjechał ,,wędkarz"na simsonku-niebieskim i strasznie się wymądrzał,a i nawet straszył,że jak będziemy przyjeżdżać pojedynczo to oni nam, pokarzą-czyli nam wpierd......ą.i to jest gościnność Drzewiczan choć są naprawdę niektórzy fajni koledzy.A jeszcze przed zawodami pojechał kolega połowić to go zgonili z pomostu bo twierdzili,że to ich pomost-o tym incydencie informowałem prezesa z koła z Drzewicy.Jesli ktoś nie wie to pomosty wybudowane zostały na dziko,bo na to potrzebna jest zgoda starosty,bo pomost jest budowlą stałą.W pewnym momencie doszło do spotkania i doszliśmy do porozumienia między okręgami i zarządami kół tylko kolega rodos o tym chyba nie wie.To co opisał rodos mnie śmieszy i nie wywołuj wojny na portalu,nigdy nikogo nie namawiałem do założenia koła,jeśli ktoś ma chęć może wstąpić do koła nr11 Opoczno jego wola i jego wybór takie ma prawo,a ty człowieku zastanów się co ty wypisujesz.Gospodarzem zbiornika w Drzewicy nie mam zamiaru być i wcale o to nie zabiegam,a i chorych ambicji też nie mam to chyba ty jesteś chory z jakiejś zazdrości.Jeśli chodzi o te 38 tyś to jest sprawa między okręgami,a czy uważasz,że okręg Piotrków nie zarybia zb.Drzewica jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie.A jeszcze może wystąpić taka sprawa,że okręg Piotrków Tryb nie podpisze z okręgiem Radom umowy to w takim razie nie bedzie wam wolno na nim łowić,chyba,że zrobicie dopłatę na nasz okręg-mówi to panu coś.Koniec i kropka.Nawet na swoim profilu nie chcesz się ujawnić.
[2010-06-24 17:26]

Szkoda, że nie ma trzeciej strony, bo gdzie dwóch sie bije....... A z tego wszystkiego wywnioskowałem, że najbardziej traci na tym Waszym sporze ten zbiornik i ryby. Jeszcze teraz tylko brakuje, żeby jedna strona drugiej powrzucała do wody na miejscówkach szmaty nasączone ropą, albo inne gówna i kładki porozpieprzała. Wędkarze........przez małe "w"..... Dorośli faceci, a usiąść i dogadać sie nie potrafią we wspólnej sprawie, słusznej sprawie. Dobrze, że nie jesteście myśliwymi tylko wedkarzami, bo byście sobie łby poodstrzeliwali. Zamknąć ten zbiornik dla wszystkich wędkarzy, aż głowy przewietrzycie i problem załatwiony. Jak dzieciaki na podwórku, bitwa o podwórko z piaskownicą . Żałosne wprost.  [2010-06-24 21:07]

swiezy

W DRZEWICY MOŻNA POŁOWIĆ NIESTETY W NIEMIŁEJ ATMOSFERZE
[2010-06-24 21:40]