Zaloguj się do konta

Skandal !

utworzono: 2012/06/05 22:02

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

niutek40

mlodystm

Tytuł: Wiadomość w sprawie założonego wątku

Wysłano: 2012-06-06 11:36

Twój wątek: "Jak było dziś na rybach ?" został usunięty ponieważ naruszał regulamin forum portalu Wedkuje.pl
A jaki to sposób kolego @młodystm naruszyłeś" regulamin  forum portalu Wędkuje.pl"!  Bo z tego co pamiętam przed południem nic takiego złego się nie działo, bardzo mnie to ciekawi!!

[2012-06-06 23:00]

DelTor0

Skandal nie skandal, ale nowa forma sie nie sprawdzi sie. Wiekszosc chce zobaczyc co ludzie lowia w calej Polsce, nikt nie bedzie tysiaca lowisk przeszukiwal w tym celu hehehe ;)

Ludzie zacznie publikowac zdjecia na innych portalach, az wreszcie sie przeniosa z wedkuje i tyle

[2012-06-06 23:12]

mlodystm

sam się nad tym zastanawiam kolego. Widocznie nie spodobałem sie redakcji
[2012-06-06 23:13]

DelTor0

I pewnie jest duzo osob takich jak Ty ;) Dla wiekszosci 'jak bylo dzisiaj na rybach' to pierwszy temat jaki sprawdzaja codziennie. Inne portale potrafia pokazac ten temat jako glowny na pierszej stronie (np. WTV), a tutaj sie go zamyka hehehe 

[2012-06-06 23:20]

niutek40

Może Ty, może ja, może ktoś inny, ale cóż jak to się mówi samo życie! Ja osobiście spokojnie poczekam i zobaczę  co i jak dalej będzie z wątkiem "Jak było dziś na rybach " [2012-06-06 23:29]

niutek40

Może niech redakcja najpierw się zajmie tym, żeby takie durne cytaty się nie pojawiały jak mój powyżej . [2012-06-06 23:34]

mlodystm

Nic sie nie stanie, będziemy szukac Pomorskie, aha jest , ktoś był na rybach. Szukanie 10 min, Podlaskie- nikogo nie było dziś na rybach. Wrocław, Kraków, Poznan może ktos był, a moze nie ... Strzelanie będzie, w który okręg trafisz
[2012-06-06 23:34]

DelTor0

najpozniej za tydzien znowu sie pojawi, nikt nie bedzie przegladal tysiaca lowisk zeby zobaczyc co tam chlopaki lowia ;)

Jak nie to wszyscy bede wstawiac zdjecia w inny watek, przeciez watek nie musi sie nazywac 'jak bylo na rybach' hehehe 

[2012-06-06 23:38]

firlejak

ja osobiście chyba zmienię forum, bo zawsze temat ' jak było dziś na rybach', był powodem przez który odwiedzałem to forum...... [2012-06-06 23:40]

czarnybrat

A nie można by tak zrobić, żeby każdy dodany w konkretnym łowisku wpis, pojawiał się również w jakimś zbiorczym wątku ?? 
Tzn wrzucam "opis wyprawy" np. na jeziorze Płotki koło Piły, i pojawia się to właśnie pod opisem tegoż jeziora, ale jednocześnie się kopiuje do zbiorczego wątku. 
W samym wątku wyłączyć możliwość dokonywania wpisów (tzn innym sposobem niż wyżej wymieniony). 
Myślę, że w taki sposób, to i wilk syty i owca cała.  [2012-06-06 23:41]

niutek40

A może wystarczy  założyć nowy wątek " Jak było dziś na rybach II" i po sprawie:)    [2012-06-06 23:46]

DelTor0

A nie można by tak zrobić, żeby każdy dodany w konkretnym łowisku wpis, pojawiał się również w jakimś zbiorczym wątku ?? 
Tzn wrzucam "opis wyprawy" np. na jeziorze Płotki koło Piły, i pojawia się to właśnie pod opisem tegoż jeziora, ale jednocześnie się kopiuje do zbiorczego wątku. 
W samym wątku wyłączyć możliwość dokonywania wpisów (tzn innym sposobem niż wyżej wymieniony). 
Myślę, że w taki sposób, to i wilk syty i owca cała. 

Taki sposob bylby idealem, wpisujesz pod lowiskiem i pojawia ci w watku zbiorczym na forum (+zdjecia). Ale jeszcze ktos by musial posiedziec nad skryptem strony, a takich 'orlow' w redakcji nie widac hehehe

[2012-06-06 23:51]

withanight88

A może wystarczy  założyć nowy wątek " Jak było dziś na rybach II" i po sprawie:)   

Był tu taki temat który chyba do XVI doszedł :))))

Pomysł na nowe "Jak było dziś......" kompletnie nie trafiony, zgadzam się z tym co Detroit napisał . [2012-06-06 23:51]

withanight88

A może wystarczy  założyć nowy wątek " Jak było dziś na rybach II" i po sprawie:)   

Był tu taki temat który chyba do XVI doszedł :))))

Pomysł na nowe "Jak było dziś......" kompletnie nie trafiony, zgadzam się z tym co DeLtoro:)napisał .

[2012-06-06 23:52]

DelTor0

Widzialem ze kasuja takie watki, wczoraj chyba kilka osob zalozylo i juz nie ma

[2012-06-06 23:53]

niutek40

A może wystarczy  założyć nowy wątek " Jak było dziś na rybach II" i po sprawie:)  
Dlatego dałem a końcu uśmiech, bo wiedziałem, że ten pomysł z góry nie ma najmniejszych szans. Przecież by do tego nie dopuścił AUTOR danego pomysłu.    [2012-06-07 00:06]

ola86

nowy wątek, dziś ryby nie biorą. hehehehe, albo.dlaczego ryba nie bierze dziś.
a wy jakie macie  pomysły .
[2012-06-07 01:33]

wojtek161919

jeżeli tego nie naprawia to poproszę redakcje o usunięcie mojego konta  [2012-06-07 09:38]

rusikus

halo , admini i co bedzie z ta nowa forma? wiekszosci sie nie podaoba a to my jestesmy uzytkownikami, demokracja nastala :) [2012-06-07 10:05]

bronek3021

Po prostu skandal ,obserwowałem stronę codziennie naprawcie to. [2012-06-07 10:07]

withanight88

Trzeba będzie rzucić wędkarstwo , i po problemie :)))) [2012-06-07 10:15]

mlodystm

Panowie i panie zapraszam

http://forum.wedkuje.pl/post/co-dzis-zlowilismy/489219/0
[2012-06-07 23:18]

Kowal73

Trzeba będzie rzucić wędkarstwo , i po problemie :))))
Wędkarstwo to nie:););)to coś co rachunek za prąd przychodzi mnie:):);)
[2012-06-07 23:51]

redakcja

Analizując dyskusję w komentarzach oraz na forum zdecydowaliśmy się nie usuwać wątku „Jak było dziś na rybach” i decyzję o tym, z której funkcji korzystać – pozostawić Wam. Nadal możecie opisywać swoje wypady na ryby w ramach dotychczasowego wątku na forum, możecie również dzielić się swoimi wrażeniami w ramach nowej funkcji wedle własnego uznania. Chcielibyśmy podkreślić, że box „Jak było dziś na rybach” na stronie głównej również będzie prezentował oceny ostatnio odwiedzonych przez Was łowisk, oraz oceny tych najpopularniejszych, dzięki czemu szukając relacji kolegów po kiju nie będziecie musieli przeszukiwać całej bazy łowisk.

Z wędkarskim pozdrowieniem,

Redakcja

[2012-06-08 13:08]

Zander51

Dzieje się coraz lepiej. Rozwijamy się :) I Tak trzymać. Ale "zgłoś nadużycie" i automatyczny ban do likwidacji !
[2012-06-08 13:21]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia