Skandal !

/ 56 odpowiedzi
Co się stało z wątkiem jak było dzisiaj na rybach to skandal!!! Teraz nie widać gdzie co kto złapał, może każdy ma dodawać swoje łowiska bagna itd to chore!

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

covent


No raczej nikt tego robił nie będzie - tzn nikt nie będzie się bawił w szukanie swego ciurka siurka aby dopisać, że złowił jednego okonka- i tak będą ludzie zakładać osobne wątkie odnośnie złapanych ryb. Nie ogarniam zamysłu redakcji z zamknięciem wątku "jak było dziś na rybach"

(2012/06/05 22:16)

darek300


Uważałem że to najlepsza stronka bo wszystko jasne, przejżyste itd ale teraz naprawde się zawiodłem:( (2012/06/05 22:31)

frotto


Dokładnie skandal codziennie tam zaglądałem żeby zobaczyć co chłopaki w Polsce łapią a tu lipa ucichnie to wędkuje pl strasznie... (2012/06/05 22:41)

laqi


Ja też codziennie wchodziłem , głownie z tego powodu odwiedzałem to forum by zobaczyć co się innym udało złapać. Teraz lipa jest straszna ... (2012/06/05 22:46)

igorski


Moim zdaniem redakcja ostro przycięła w .... było to za szybko zrobione w końcu trzeba pokazać kto tu rządzi panowie pseudo moderatorzy!!!!! (2012/06/05 22:55)

darek300


Bez jak było dzisiaj na rybach to już nie będzie ta sam strona, dużo ludzi wchodziło tu głównie po to aby zobaczyć co ktoś dzisiaj złapał, aby porównać wyniki itd. Brak słów. (2012/06/05 23:14)

JaroDaw


Moim zdaniem redakcja ostro przycięła w .... było to za szybko zrobione w końcu trzeba pokazać kto tu rządzi panowie pseudo moderatorzy!!!!!

Właśnie przez takie wypowiedzi, najczęściej znikają wątki.A temat, jak sądzę wróci w nowej formie, pisane o tym było na forum. (2012/06/05 23:21)

domin77


a jakoś nikt z osób decyzyjnych się nie wypowie? (2012/06/05 23:21)

piotrekelk


do d**y...
przeszkadzało że ludzie byli aktywni w tym wątku? tyle czasu już istniał wątek i najwięcej osób się wypowiadało...
jakiś czas temu powstał wątek "co mi w duszy gra" ...zaraz zacznie komuś przeszkadzać bo jest już ponad 100 stron...do zamknięcia? (2012/06/05 23:40)

mlodystm


tez zalozylem taki temat, bo nie spojrzalem na ten, no ale niech juz zostanie, moze jak ja, Ty i 50 innych zalozy podobny to moderatorzy zrozumieja. Raz juz pisalem podobny wątek , ale przywrócono "jak bylo dzis na rybach " (2012/06/06 00:09)

Diablo


Przecież redakcja pisała jasno, że ten wątek pieknie się rozwija i chce go zastąpić czymś innym. Może właśnie przyszedł na to czas? (2012/06/06 07:33)

igorski


Brak Słów ,ale się nie rozpisuje bo kolejna osoba po mnie pojedzie że to przez takie wypowiedzi pozdrawiam panie JD :) (2012/06/06 08:34)

mielec


Spokojnie nie denerwujcie się. Sam się zdziwiłem, wiem że nowa opcja dobra, ale wątek był bardzo dobry napisałem do odpowiednich władz pilnujących porządku w tym pokoju czekam na odpowiedź i myślę, że otworzą wątek ponownie.

Cierpliwości.

  (2012/06/06 09:25)

JaroDaw


Brak Słów ,ale się nie rozpisuje bo kolejna osoba po mnie pojedzie że to przez takie wypowiedzi pozdrawiam panie JD :)

Również pozdrawiam :) (2012/06/06 09:41)

jacenty75


No i wszelkie zalążki "powstania" zostały usunięte a ślady zatarte. Dominującą jest jedyna słuszna nowa idea przytoczona wyeksponowana na pierwszą stronę zresztą kol. Diablo właśnie o tym wspomniał. (2012/06/06 11:48)

tamtem


To śmieszne i zarazem tragiczne, usuwać wypowiedzi innych!!!

Niezła demokracja - wprowadzanie na siłę swojego bzdurnego pomysłu.

Jeżeli większości się on nie podoba to znaczy, że jest ...

Kochani administratorzy, kochana redakcjo uszanujcie wolę innych, to dzięki nim istniejecie.

(2012/06/06 14:21)

Diablo


To śmieszne i zarazem tragiczne, usuwać wypowiedzi innych!!!

Niezła demokracja - wprowadzanie na siłę swojego bzdurnego pomysłu.

Jeżeli większości się on nie podoba to znaczy, że jest ...

Kochani administratorzy, kochana redakcjo uszanujcie wolę innych, to dzięki nim istniejecie.


A Ty wiesz cokolwiek o czym piszesz? (2012/06/06 14:30)

tamtem


Wiem oczym piszę, tylko nie wiem, czy Ty wiesz o co pytasz? (2012/06/06 14:38)

bluehornet


Proszę o stonowanie swoich wypowiedzi i emocji . (2012/06/06 14:43)

emil30


Witam kolegów:) Jak dla mnie ta zmiana jest do bani,ostatnio nie mam zbyt wiele czasu żeby posiedzieć na portalu ale pierwsze co robię po zalogowaniu to sprawdzam co się działo dziś na rybach i nie interesuje mnie czy to rzeka czy też kałuża po prostu jestem ciekaw czy ktoś coś danego dnia połowił. Nie rozumiem poco blokować tak oblegany temat,czy to ma oznaczać że jeśli jakiś wątek jest przydatny ciekawy i jest nim duże zainteresowanie i jest wiele pozytywnych wpisów to trzeba go od razu zablokować. Pozdrawiam:))) (2012/06/06 19:07)

mlodystm


Uważaj bo mój wątek juz został zablokowany :) (2012/06/06 22:21)

mlodystm


Tytuł: Wiadomość w sprawie założonego wątku

Wysłano: 2012-06-06 11:36


Twój wątek: "Jak było dziś na rybach ?" został usunięty ponieważ naruszał regulamin forum portalu Wedkuje.pl (2012/06/06 22:22)