Zaloguj się do konta

Skandal z koszulkami Reprezentacji Polski ..

utworzono: 2011/11/09 16:47
jurek

W mediach i na forach , a także wśród polityków i przede wszystkim dużej liczbie fanów piłki nożnej wywołał fakt akceptacji nowych koszulek dla reprezentacji Polski przez PZPN koszulek z logiem PZPN , bez naszego narodowego orzełka z koroną .Nieraz piłkarze z radości całowali koszulkę z orłem w koronie , czyżby teraz mieli czcić władze PZPN ???

www.sport.pl/sport/10,67450,10618211,Pil...itycy__Przerost.html [2011-11-09 16:47]

bluehornet

Następny chory wymysł pseudo prezesa Laty - jako piłkarz super - jako Prezes PZPN - dno !!!

TO JEST GODŁO POLSKI  , a nie jakiś bohomaz PZPN !!!!!
[2011-11-09 16:52]

No co Wy chcecie od naszej reprezentacji?
[2011-11-09 17:51]

Jack14

Od reprezentacji (foto) nic ale takiego "fartuszka" dla naszych piłkarzy to po prostu mięknie rura.

Brak mi słów jak można "ubrać" to coś w te coś.

[2011-11-09 18:26]

Godło to godło, a PZPN to.........PZPN ;D  Godło polsko musi być, a nie bez obrazy to coś
[2011-11-09 19:14]

troc

Ano skandal- szkoda słów.......WSTYD. Jest to w końcu reprezentacja Naszego kraju- przypomina mi to skandal z hymnem śpiewanym przez Górniak......
[2011-11-09 20:16]

Ano skandal- szkoda słów.......WSTYD. Jest to w końcu reprezentacja Naszego kraju- przypomina mi to skandal z hymnem śpiewanym przez Górniak......

Ano racja wstyd był i będzie a  nie potrzebnie...Pozdro dla wszystkich szanujących nasze GODŁO.
[2011-11-09 21:03]

Mija

No co Wy chcecie od naszej reprezentacji?

One mają orzełki...

[2011-11-09 21:15]

Co na koszulkach reprezentacji naszego kraju robi logo PZPN - Polskiej Zjednoczonej Partii Nierobów ???!!! To, że na koszulkach nie ma godła Polski to skandal, aż się prosi o białego orzełka na tym szerokim czerwonym pasku. Mam nadzieję, że nasi piłkarze sami doprowadzą koszulki do odpowiedniego stanu (uzupełnią to, co towarzysz Lato ma za nic) :/ [2011-11-09 21:25]

89krzysztof

Jak popatrzymy na skład personalny reprezentacji Polski, to ja rozumiem czemu tam nie ma herbu Polski. Jak taki Obraniak, Perquis, Boenisch, Matuschyk, Polanski, Roger i tym podobni strzelą bramkę, to nie mają prawa całować Orzełka na piersi. Temu całować będą logo PZPNu, dzięki któremu dostali obywatelstwo.
[2011-11-09 21:25]

Romuald55

Każdy może mieć swoje zdanie bo żyjemy w demokracji,ale dla mnie bez orła na piersiach to nie jest reprezentacja Polski tylko reprezentacja PZPN.Z tego wynika że reprezentacja Polski nie zagra na Mistrzostwach Europy.Będę kibicował Niemcom. [2011-11-09 21:28]

Diablo

Jak popatrzymy na skład personalny reprezentacji Polski, to ja rozumiem czemu tam nie ma herbu Polski. Jak taki Obraniak, Perquis, Boenisch, Matuschyk, Polanski, Roger i tym podobni strzelą bramkę, to nie mają prawa całować Orzełka na piersi. Temu całować będą logo PZPNu, dzięki któremu dostali obywatelstwo.

A kto im niby miałby tego zabronić?

[2011-11-09 21:30]

Romuald55

Dzięki Mija za pocieszenie,choć jest na co popatrzeć w przeciwieństwie do reprezentacji PZPNu. [2011-11-09 21:53]

Panowie więcej optymizmu. Artysta się napocił by to logo artystycznie dopasować ,a Wy nie szanujecie dobrej roboty. Człowiekowi należy się szacunek za pomysł.W czerep należy walnąć tego kto na to wydal szmal i pozwolenie. Jeśli to (ukochany ) prezes P.Z.P.N , to niech go dunder świśnie.Mamy demokrację, a rządzi indywidualista.
[2011-11-09 21:53]

89krzysztof

A kto im niby miałby tego zabronić?

Nie chodzi o zabronienie. To jawna hipokryzja. Gdyby byli lepszymi zawodnikami i dostali ofertę gry w rodzimych reprezentacjach to by się na Polskę wypieli i mieli gdzieś polskie paszporty. Tak jak miało to miejsce z Laurent Kościelnym. Niby już miał grać dla nas, ale przeszedł do Arsenalu i nagle się odezwała reprezentacja Francji. Wtedy już miał gdzieś Polską reprezentację.  I taki ktoś grać w reprezentacji nie powinien.
[2011-11-09 22:11]

Romuald55

Może i dobrze,bo to nie reprezentacja Polski ,tylko PZPNu nie wyjdzie z grupy....wstyd mniejszy. [2011-11-09 22:46]

Oni i tak powinni mieć tylko krzyż na koszulkach i to czarnych. Na orzełka jeszcze nie zasłużyli. [2011-11-10 07:45]

ryukon1975

Jak nie zasłużyli ? Przecież to chłopcy do bicia.Całe życie cierpienie ,porażki ,pokuta.
Koledzy odrobinę współczucia.:)))))))))))))))))))))))

[2011-11-10 07:57]

No ja im współczuję szczerze. Bo jak biorą pensję, to wciąż się głowią ZA CO TO tak naprawdę i poza tym nie wiedzą co robić z tą niemałą kasą. To są dopiero dylematy, a nie tam jakieś orzełki czy kanarki na gaciach czy koszulkach.  [2011-11-10 08:06]

ryukon1975

I wszystko w tym temacie.
W jakim celu się starać jak bez względu na wszystko ,duża suma regularnie zasila konto.
Współczuć tak poważnie to trzeba np. murarzowi ,on musi, on musi tak zbudować dom by nie zwalił się komuś na głowę.Za stanowczo niższą pensję.
[2011-11-10 08:21]

lucus

Panowie ważne ,że Adamiak Adam jest zadowolony :)) ...............   <= totalne dno nie kupie tej koszulki :))
[2011-11-10 09:01]

Ja też jej nie założę.........a w żyyyciuuuuuu, mowy nie ma. [2011-11-10 09:28]

jedrzej53

Koledzy spokojnie ,tkwicie po pas w PRL-u,od 22-tu lat żyjemy w systemie komercji i kasy i czy nam to się podoba czy nie kto finansuje ten decyduje,sport profesjonalny  już dawno przestał być finansowany z budżetu ,znaczek jak znaczek stylizowany orzeł i piłka,ja też wolałbym tradycyjny emblemat orła,jeżeli to nowe logo drażni uczucia patriotyczne czy narodowe może zaprotestować nie bywając na meczach reprezentacji,ale czy to jest dobre rozwiązanie ? zdecydowanie nie. [2011-11-10 10:50]

Ja też jej nie założę.........a w żyyyciuuuuuu, mowy nie ma.

Ja również
[2011-11-10 10:58]

teo

Coś nie weszło .Wiedziałem że gdzieś o tym czytałem ,to jest odpowiedz na pytanie .

"Sport": A orzełek gdzie?

W nowych koszulkach, których pierwotnym surowcem są... butelki po napojach, będzie od meczu z Włochami (i także podczas Euro 2012) występować reprezentacja Polski. Na koszulkach piłkarzy, zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej , nie ma już orzełka - polskiego godła narodowego! W miejscu, w którym zwykle się znajdowało, jest teraz logo PZPN. Nie trzeba dodawać, że kibice w zdecydowanej większości są krytyczni.

[2011-11-10 11:04]

teo

A to jest nowszy artykuł z onet.pl i w ten je stem skłonny bardziej uwieżyć

Kręcina: PZPN musi zarabiać

- My musimy zarabiać, a nie mamy żadnego wsparcia od państwa - powiedział w "Rozmowie Rymanowskiego" w TVN24 Zdzisław Kręcina. Sekretarz generalny PZPN w ten sposób tłumaczył decyzję o zamieszczeniu logo związku na koszulkach reprezentacji Polski.

- Mamy kilkanaście innych reprezentacji, które musimy wyżywić, a nie mamy innych dochodów poza tym logo. Musimy sami się wyżywić. A nie może kibic, osoba postronna, decydować o tym, co jest dla nas dobre, a co złe - dodał Kręcina na antenie TVN24.

We wtorek pokazane zostały dwa wzory strojów, w których kadra Polski wystąpi na turnieju Euro 2012. W jednym komplecie koszulki są białe, z czerwonym pasem na piersi, czerwonymi spodenkami i białymi getrami. W drugim - koszulki są czerwone, z białym pasem na piersi, spodenki i getry także są czerwone. Na koszulkach znalazło się logo PZPN, napis Polska, logo producenta firmy Nike, a na ramieniu okrągła naszywka z logo Euro 2012. Zabrakło jednak tradycyjnej naszywki z orzełkiem.

Darmozjady chcą dorobić.

[2011-11-10 11:22]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia