Zaloguj się do konta

Skandal z koszulkami Reprezentacji Polski ..

utworzono: 2011/11/09 16:47
lucus

A to jest nowszy artykuł z onet.pl i w ten je stem skłonny bardziej uwieżyć

Kręcina: PZPN musi zarabiać

- My musimy zarabiać, a nie mamy żadnego wsparcia od państwa - powiedział w "Rozmowie Rymanowskiego" w TVN24 Zdzisław Kręcina. Sekretarz generalny PZPN w ten sposób tłumaczył decyzję o zamieszczeniu logo związku na koszulkach reprezentacji Polski.

- Mamy kilkanaście innych reprezentacji, które musimy wyżywić, a nie mamy innych dochodów poza tym logo. Musimy sami się wyżywić. A nie może kibic, osoba postronna, decydować o tym, co jest dla nas dobre, a co złe - dodał Kręcina na antenie TVN24.

We wtorek pokazane zostały dwa wzory strojów, w których kadra Polski wystąpi na turnieju Euro 2012. W jednym komplecie koszulki są białe, z czerwonym pasem na piersi, czerwonymi spodenkami i białymi getrami. W drugim - koszulki są czerwone, z białym pasem na piersi, spodenki i getry także są czerwone. Na koszulkach znalazło się logo PZPN, napis Polska, logo producenta firmy Nike, a na ramieniu okrągła naszywka z logo Euro 2012. Zabrakło jednak tradycyjnej naszywki z orzełkiem.

Darmozjady chcą dorobić.

"Na te słowa bardzo szybko zareagował Jan Tomaszewski, który zapytał o pieniądze z praw do transmisji meczów reprezentacji Polski." WP.PL  właśnie tym darmozjadom tylko wiecznie mało a Lato zarabia 40 tys miesięcznie i ta reszta obżartych świń to jest POLSKA :(

[2011-11-10 11:30]

ryukon1975

Nie jestem fanem piłki nożnej a tym bardziej dzisiejszej reprezentacji. Skoro jednak im nie pasuje mój Narodowy Orzeł tylko kasa, niech jadą  z Polski do szejków naftowych tam nie będą z tym mieli problemów.
 ....... ......... ......... ............... ........... to epitety na w/w temat i tych ludzi.:)))
[2011-11-10 11:50]

Nie jestem fanem piłki nożnej a tym bardziej dzisiejszej reprezentacji. Skoro jednak im nie pasuje mój Narodowy Orzeł tylko kasa, niech jadą  z Polski do szejków naftowych tam nie będą z tym mieli problemów.
 ....... ......... ......... ............... ........... to epitety na w/w temat i tych ludzi.:)))

Nie za ostro? Takich epitetów/mięcha to nie czytałem jak żyję. Oj będzie ostrzeżenie! 

[2011-11-10 11:56]

me how76

dla mnie  PZPN jest bardzo podobny do PZW , czemu , to każdy może się domyślić...
[2011-11-10 11:58]

bluehornet

Bo robią , co chcą , mają resztę w d...e i p......ą wszystko i wszystkich ???!!!
[2011-11-10 15:16]

jedrzej53

100/100 [2011-11-10 21:47]

Arthur

Jak osiągniemy wysoką lokatę w mistrzostwach, to będziemy chwalić PZPN, a jak szybko odpadniemy to będziemy narzekać na PZPN, a nie na reprezentację narodową. A jak obserwuję naszą nieszczęsną piłeczkę, to czuję, że daleko nie zajedziemy. [2011-11-12 13:06]

bluehornet

Nie zapominaj Szanowny Kolego , że to Reprezentacja wychodzi na boisko rozegrać mecz , a nie PZPN !!!
Dobrze wypowiedział się Jerzy Dudek - że Grzegorz Lato za zdjęcie orzełka ze strojów Reprezentacji powinien podać się do dymisji !!!
Żadnemu z poprzednich Prezesów PZPN tak " genialny " pomysł nawet nie przyszedł do głowy !!!
Forsa forsą , ale gdzie patriotyzm i poszanowanie do Godła ???!!!
I niech mi nikt nie mówi , ze to wymóg dyrektywy unijnej , bo w takie bzdury to nie uwierzę !!!!
[2011-11-12 13:18]

ryukon1975

Jak osiągniemy wysoką lokatę w mistrzostwach, to będziemy chwalić PZPN, a jak szybko odpadniemy to będziemy narzekać na PZPN, a nie na reprezentację narodową. A jak obserwuję naszą nieszczęsną piłeczkę, to czuję, że daleko nie zajedziemy.

Nie daje mi spokoju Twój optymizm kolego.

"Jak osiągniemy wysoką lokatę w mistrzostwach...." :)))))))))))))))))))))

Nie ,chyba nikt nie jest aż takim optymistą.:)))))))))))))))
[2011-11-12 13:22]

Jack14

Może to koszulki z "przepierki" albo im zostały.

http://gwizdek24.se.pl/euro-2012/reprezentacja-w-strojach-spartaka_213681.html

[2011-11-14 14:57]

Sram na zasraną gównem piłkę nożną - od tego zdania najchętniej zaczynam wywód na temat nożnej piłki . Banda czujących się jak Bóg - latających za piłką kretynów - to jedyne co mam do powiedzenia na temat tego zjawiska .Ale ,żeby nie zostać uznany za małomównego dzika , ponuraka bez swady i i myślowego impulsu , dorzucę kilka zdań a zatem ....  Piłka nożna wpływa i rzutuje na wszystkie sfery życia  :gospodarkę , kulturę , politykę , krajobraz i jego ochronę co  w praktyce oznacza ,że : warunkowo może być głód ,desperacka bieda do zdechnięcia, ale zawsze i niezbywalnie , dla podkreślenia kontrastu : krajobraz przyozdobiony ośrodkami sportowo -turystycznymi ( gdzie młody piłkarski Hitlerjugend zdobywa pierwsze szlify ) , stadiony  , zarobki niebotyczne i  pieniądze na ten cały blichtr - darmozjady zwani piłkarzami koniecznie   muszą mieć ! Jak to jest kurwa  możliwe ,że piłka wpływa na wszystkie ludzkie obszary działania , na motywację , nastrój , styl postrzegania świata  ? Oczywiście trudno jest zaprzeczyć prawdziwym walorom tej gry , gdy chodzi o kondycję fizyczną - grając w nią można sportować się do woli i ja to doskonale rozumiem . Przecież ta wspaniała , wciągająca gra powinna być wręcz szeroko rozpropagowana i  uprawiana na wiejskim lub osiedlowym boisku :dla zdrowia, radości , uzewnętrznienia optymizmu życia i demonstracji życiowej prostoty -   ale nie dla kolosalnych pieniędzy , machlojek , korupcji , społecznej nienawiści , wybuchów nacjonalistycznych waśni i wszystkiego tego co do gruntu złe a co konkretnie wiąże się właśnie z tzw " Futbolem ". Srać na piłkę nożną Hare Rama Om Om , Hare Rama Om Om - powtarzajmy to jak hinduską  mantrę ,a wnet wejdzie nam  krew nowe podejście do upadłego , śmierdzącego gównianą degrengoladą świata piłki nożnej.   Kibicu rozemocjonowany lataniną 22 ludzi , gdy jesteś przed telewizorem czy na stadionie  , A W TWOIM ŻYCIU DZIEJE SIĘ ŹLE ( zarobki nie takie , zła passa, a zdrowie to od dawna tragedia - wiadomo ) pamiętaj o jednym  ; KTO CI WTEDY POMOŻE ? MOŻE PIŁKA NOŻNA !?  Na pewno nie. Życie prostego człowieka to bowiem ta druga strona piłki nożnej : tylu ludzi , tyle stadionów - a  każdy sam dla siebie piłką nożną. [2011-12-10 00:08]

Ja tych darmozjadów ubrałbym co najwyżej w bananowe sweterki robione szydełkiem i dresy z Crash'u.  Ja bym im dał. Gdyby to ode mnie zależało - w momencie  zdekonstruowałbym to zepsute środowisko.
[2011-12-10 11:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia