Skandal z koszulkami Reprezentacji Polski ..

/ 41 odpowiedzi / 2 zdjęć
W mediach i na forach , a także wśród polityków i przede wszystkim dużej liczbie fanów piłki nożnej wywołał fakt akceptacji nowych koszulek dla reprezentacji Polski przez PZPN koszulek z logiem PZPN , bez naszego narodowego orzełka z koroną .Nieraz piłkarze z radości całowali koszulkę z orłem w koronie , czyżby teraz mieli czcić władze PZPN ???


www.sport.pl/sport/10,67450,10618211,Pil...itycy__Przerost.html

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


Następny chory wymysł pseudo prezesa Laty - jako piłkarz super - jako Prezes PZPN - dno !!!

TO JEST GODŁO POLSKI  , a nie jakiś bohomaz PZPN !!!!! (2011/11/09 16:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jack14


Od reprezentacji (foto) nic ale takiego "fartuszka" dla naszych piłkarzy to po prostu mięknie rura.

Brak mi słów jak można "ubrać" to coś w te coś.

 

(2011/11/09 18:26)

u?ytkownik83706


Godło to godło, a PZPN to.........PZPN ;D  Godło polsko musi być, a nie bez obrazy to coś (2011/11/09 19:14)

troc


Ano skandal- szkoda słów.......WSTYD. Jest to w końcu reprezentacja Naszego kraju- przypomina mi to skandal z hymnem śpiewanym przez Górniak...... (2011/11/09 20:16)

u?ytkownik37642


Ano skandal- szkoda słów.......WSTYD. Jest to w końcu reprezentacja Naszego kraju- przypomina mi to skandal z hymnem śpiewanym przez Górniak......

Ano racja wstyd był i będzie a  nie potrzebnie...Pozdro dla wszystkich szanujących nasze GODŁO. (2011/11/09 21:03)

Mija


No co Wy chcecie od naszej reprezentacji?


One mają orzełki...

(2011/11/09 21:15)

u?ytkownik87604


Co na koszulkach reprezentacji naszego kraju robi logo PZPN - Polskiej Zjednoczonej Partii Nierobów ???!!! To, że na koszulkach nie ma godła Polski to skandal, aż się prosi o białego orzełka na tym szerokim czerwonym pasku. Mam nadzieję, że nasi piłkarze sami doprowadzą koszulki do odpowiedniego stanu (uzupełnią to, co towarzysz Lato ma za nic) :/ (2011/11/09 21:25)

89krzysztof


Jak popatrzymy na skład personalny reprezentacji Polski, to ja rozumiem czemu tam nie ma herbu Polski. Jak taki Obraniak, Perquis, Boenisch, Matuschyk, Polanski, Roger i tym podobni strzelą bramkę, to nie mają prawa całować Orzełka na piersi. Temu całować będą logo PZPNu, dzięki któremu dostali obywatelstwo.
(2011/11/09 21:25)

Romuald55


Każdy może mieć swoje zdanie bo żyjemy w demokracji,ale dla mnie bez orła na piersiach to nie jest reprezentacja Polski tylko reprezentacja PZPN.Z tego wynika że reprezentacja Polski nie zagra na Mistrzostwach Europy.Będę kibicował Niemcom. (2011/11/09 21:28)

Diablo


Jak popatrzymy na skład personalny reprezentacji Polski, to ja rozumiem czemu tam nie ma herbu Polski. Jak taki Obraniak, Perquis, Boenisch, Matuschyk, Polanski, Roger i tym podobni strzelą bramkę, to nie mają prawa całować Orzełka na piersi. Temu całować będą logo PZPNu, dzięki któremu dostali obywatelstwo.

A kto im niby miałby tego zabronić? (2011/11/09 21:30)

Romuald55


Dzięki Mija za pocieszenie,choć jest na co popatrzeć w przeciwieństwie do reprezentacji PZPNu. (2011/11/09 21:53)

u?ytkownik94480


Panowie więcej optymizmu. Artysta się napocił by to logo artystycznie dopasować ,a Wy nie szanujecie dobrej roboty. Człowiekowi należy się szacunek za pomysł.W czerep należy walnąć tego kto na to wydal szmal i pozwolenie. Jeśli to (ukochany ) prezes P.Z.P.N , to niech go dunder świśnie.Mamy demokrację, a rządzi indywidualista. (2011/11/09 21:53)

89krzysztof


Jak popatrzymy na skład personalny reprezentacji Polski, to ja rozumiem czemu tam nie ma herbu Polski. Jak taki Obraniak, Perquis, Boenisch, Matuschyk, Polanski, Roger i tym podobni strzelą bramkę, to nie mają prawa całować Orzełka na piersi. Temu całować będą logo PZPNu, dzięki któremu dostali obywatelstwo.

A kto im niby miałby tego zabronić?


Nie chodzi o zabronienie. To jawna hipokryzja. Gdyby byli lepszymi zawodnikami i dostali ofertę gry w rodzimych reprezentacjach to by się na Polskę wypieli i mieli gdzieś polskie paszporty. Tak jak miało to miejsce z Laurent Kościelnym. Niby już miał grać dla nas, ale przeszedł do Arsenalu i nagle się odezwała reprezentacja Francji. Wtedy już miał gdzieś Polską reprezentację.  I taki ktoś grać w reprezentacji nie powinien. (2011/11/09 22:11)

Romuald55


Może i dobrze,bo to nie reprezentacja Polski ,tylko PZPNu nie wyjdzie z grupy....wstyd mniejszy. (2011/11/09 22:46)

u?ytkownik57785


Oni i tak powinni mieć tylko krzyż na koszulkach i to czarnych. Na orzełka jeszcze nie zasłużyli. (2011/11/10 07:45)

ryukon1975


Jak nie zasłużyli ? Przecież to chłopcy do bicia.Całe życie cierpienie ,porażki ,pokuta.
Koledzy odrobinę współczucia.:))))))))))))))))))))))) (2011/11/10 07:57)

u?ytkownik57785


No ja im współczuję szczerze. Bo jak biorą pensję, to wciąż się głowią ZA CO TO tak naprawdę i poza tym nie wiedzą co robić z tą niemałą kasą. To są dopiero dylematy, a nie tam jakieś orzełki czy kanarki na gaciach czy koszulkach.  (2011/11/10 08:06)

ryukon1975


I wszystko w tym temacie.
W jakim celu się starać jak bez względu na wszystko ,duża suma regularnie zasila konto.
Współczuć tak poważnie to trzeba np. murarzowi ,on musi, on musi tak zbudować dom by nie zwalił się komuś na głowę.Za stanowczo niższą pensję. (2011/11/10 08:21)

lucus


Panowie ważne ,że Adamiak Adam jest zadowolony :)) ...............   <= totalne dno nie kupie tej koszulki :)) (2011/11/10 09:01)

u?ytkownik57785


Ja też jej nie założę.........a w żyyyciuuuuuu, mowy nie ma. (2011/11/10 09:28)

jedrzej53


Koledzy spokojnie ,tkwicie po pas w PRL-u,od 22-tu lat żyjemy w systemie komercji i kasy i czy nam to się podoba czy nie kto finansuje ten decyduje,sport profesjonalny  już dawno przestał być finansowany z budżetu ,znaczek jak znaczek stylizowany orzeł i piłka,ja też wolałbym tradycyjny emblemat orła,jeżeli to nowe logo drażni uczucia patriotyczne czy narodowe może zaprotestować nie bywając na meczach reprezentacji,ale czy to jest dobre rozwiązanie ? zdecydowanie nie. (2011/11/10 10:50)

u?ytkownik37642


Ja też jej nie założę.........a w żyyyciuuuuuu, mowy nie ma.

Ja również (2011/11/10 10:58)