Skandal wewnątrz naszej organizacji

/ 21 odpowiedzi
Panowie skandalem jest to co usłyszeliśmy na ostatnim walnym zgromadzeniu neszego koła - przedstawiciele (Dyrektor i Prezes) Okręgu Płocko -
Włocławskiego oświadczyli, że sprzedają krótko terminowe nawet jednodniowe pozwolenia na połowy rybakom. Skandal to jest autoryzowanie kłusownictwa. Złużmy sprzeciw temu postępowaniu. Krótkoterminowe pozwolenia wydawane rybakom to najmniej 1 miesiąc - to jest nasza organizacja i Ci Panowie to nasi pracownicy - zreformujmy ją
rysiek38


zbierzcie sie do kupy -musi byc chyba wiekszosc ustalcie termin zebrania powiadamiajac zarzad i go w glosowaniu odwolajcie -jest to do zrobienia (nawet prezydenta mozna odwolac) ale musi byc was wiekszosc !!! (2009/02/21 16:21)

u?ytkownik2494


Mimo całego szacunku jakim darzę całą brać wędkarską to wiem ze wiekszość ma to głęboko w d.....e i tylko gadać i narzekać jest komu a do podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności chętnych brak.Piszę to z pełną świadomoścą wystarczy zajrzeć do sprawozdania z zebrania sprawozdawczo-wyborczego mojego koła(rypin.wedkuje.pl) by utwierdzić się w tym przekonaniu(liczba członków a ilość przybyłych)Zachęcam do lektury mam tylko nadzieję że w innych kołach są ludzie bardziej odpowiedzialni.Pozdrawiam. (2009/02/21 16:30)

rysiek38


Mariuszu niestety masz racje u nas na zebraniu bylo ok 30 osob z czego polowa to zarzad itp. wiec jak mozna cos zmieniac (2009/02/21 16:50)

u?ytkownik1117


a żebyś wiedział u nas w moim kole na zebranie przyszło około 60 osób ale przewaznie sami krzykacze , a jest nas ponad 750 członków , podjąć decyzje podejmuje mniejszość a póżniej mają pretensje że jest tak a nie inaczej musi być większość i zebrać się do kupy bo inaczej nici z tego (2009/02/21 19:55)

rysiek38


tylko jeszcze jeden warunek-musza miec odwage by powiedziec otwarcie czego chca a nie patrzec kiedy inni podnosza rece by nie podpasc-tylko wtedy demokracja jest demokracja !!! (2009/02/21 20:01)

czarek 58


ale decyzje podjął Zarząd Okręgu my zwykli śmiertelnicy nie mamy wpływu na ich decyzje tylko delegaci z naszych kół.Ciekawe jak Twój delegat zagłosował.Walne zgromadzenie już u Was było czy będzie bo ustępujący zarząd okręgu musi dostać absolutorium.Z naszym okręgiem nie mogą się porozumieć ciekawe no nie? (2009/02/21 20:17)

czarek 58


miaszkasz niedaleko naszych wód podziękuj im i wal do nas na razie na jawne kłusownictwo nikt nie zezwala u nas a kłusoli ścigamy, ryby też są może nie medalowe ale zawsze jest co połowić (2009/02/21 20:28)

jurek


Już podjęto decyzję na Nasze spostrzeżenia co do rybaków --- mają opłacać co najmiej na 1 miesiąc. W styczniu wykupione zezwolenia miało 3 rybaków z Włocławka. Jurek Suchodolski strażnik społeczny Koła Miejskiego Nr1. (2009/02/21 21:23)

u?ytkownik8030


Nie mój region, ale sprawa jest chora. No a wam pozostaje wpisywać rybki do Rejestru. Naprawdę PZW schodzi na psy. BETON, ciemnogród, i kupa wodorostów. Pozdro. (2009/02/22 10:14)

u?ytkownik8030


złośliwość powyżej jest zelowa - za to mozna mnie opiepszyć. I tak sobi z tego nic nie zrobię, bo to beton i juz. (2009/02/22 16:23)

ja1cek


POPIERAM!!!! Jawna granda! (2009/02/23 11:05)

u?ytkownik8256


to dopiero kpina z wedkaży my płacimy za zarbianie a ktos bedzie wyławiał nasze rybyto nie muj region ale was popieram zrubcie ztym porzadek jak najprędzej bo zahwile będziecie miec poste wody i hory zarząd pozdrawiam (2009/02/23 12:37)

stifo


Jurku, a co to da? Kta na tym zarobi? ZARZĄD PIERDZISTOŁKÓW! Dostaniesz z tej kasy choć złotówke na swoją i tak społeczną działalność? Mimo opłacanych składek to niedługo żeby coś złapać na prawdę zostaną nam płatne łowiska... Przepraszam, ale nie mogłem być na walnym, ale zróbmy coś z tym! (2009/02/24 07:50)

jurek


Do .... GHOSTMIR.. my w naszym Kole Miejskim nie mamy chorego Zarządu..............................Masz rację w jednym że chory i to bardzo jest Okręg i jego Zarząd którzy -- chronią rybaków , i na Walnym tak dałem im popalić (oczywiście wcześniej też , i to do tego stopnia że za swą aktywność dla wędkarzy odmówiono mi srebrnej odznaki, jeśli chcesz kolego porozmawiać na ten temat szerzej to zapraszam + GSM 693 605 596 czynny cała dobę ......pozdrawiam. (2009/02/24 10:23)

wiktoria2003


czesc chłopcy normalnie płakac sie chce jak to sie czyta.jak mozna robic cos takiego!!!uwazam,ze powinniscie sie zbuntowac i zacząć działać. (2009/02/24 10:48)

jurek


Witaj Wiktorio , będziemy w tym roku zwalczać rybaków i to na potęgę , dobrze by było jakby pomogli nam w tym wędkarze , powyżej podałem nr. telefonu do mnie --- gwarantuję anonimowość -- wędkarz , czy miłośnik tej pasji może się o siebie nie obawiać -- ja nawet nie muszę znać personaliów dzwoniącego. A tak na poważnie czy ktoś z portalu wie , ile 1 rybak może postawić siatek dziennie --- otóż w moim Okręgu było to 900 mb!!!!!!!!!!!!!!......... a podwyższył im zarząd Okręgu na grubo ponad 1 kilometr --- i teraz x 27 rybaków , i Wisła zastawiona wzdłuż i wszerz. Ale my społecznicy jesteśmy czujni i żadnego zawiadomienia , nie zostawimy bez odzewu. Pozdrawiam Cię Wiktorio i wszystkich zainteresowanych....Jurek. (2009/02/24 11:18)

u?ytkownik8030


jurek! - oczywiście ze chodziło mi o zarząd okręgu. Jest on chory, a diagnoza jest jedna : należy sie zastanowić jakie lobby rybackie ile dało łapówy tym staruchom na betonowych stołkach. Źle mnie zrozumiałeś. (2009/02/24 11:27)

jurek


No teraz to już zgadzamy się oboje. (2009/02/24 13:37)

adik21


Tak wogole to po co my sie łaczylismy z tym Włocławkiem w jeden okreg,za dobrze na tym nie wyszlismy przynajmiej ja nie widze zadnych pozytywnych zmian (2009/02/24 15:28)

jurek


Do.........adik21.......a skąd wiesz że my się połączyliśmy , prawda jest taka że Zarząd Główny rozwiązał Okręg Płocki i na niby połączył z Okręgiem Włocławskim--------- mam na to dokument i może kiedyś opublikuję. (2009/02/24 18:46)