Siłownia

/ 2 odpowiedzi
Witam. Nie wiedziałem gdzie mam zapytać dlatego zapytałem tutaj. ( Proszę nie podawać linków gdzie mam zadać to pytanie, lecz proszę o odpowiedź tych którzy się znają )

Mam zamiar zrobić sobie domową siłownie i mam już gryf prosty 180cm i łamany. Teraz myślę nad obciążeniem nie mam zbyt dużo pieniędzy na obciążenie żeliwne więc chciałem się dowiedzieć czy to obciążenie kompozytowe ( link niżej ) jest wytrzymałe i czy dobrze się sprawuje. 
http://allegro.pl/obciazenie-kompozytowe-na-wage-1kg-2-90zl-w24h-i2827039161.html
u?ytkownik139709


Witam. Nie wiedziałem gdzie mam zapytać dlatego zapytałem tutaj. ( Proszę nie podawać linków gdzie mam zadać to pytanie, lecz proszę o odpowiedź tych którzy się znają )

Mam zamiar zrobić sobie domową siłownie i mam już gryf prosty 180cm i łamany. Teraz myślę nad obciążeniem nie mam zbyt dużo pieniędzy na obciążenie żeliwne więc chciałem się dowiedzieć czy to obciążenie kompozytowe ( link niżej ) jest wytrzymałe i czy dobrze się sprawuje. 
http://allegro.pl/obciazenie-kompozytowe-na-wage-1kg-2-90zl-w24h-i2827039161.html

Czy warto robić siłownię z domu, wpadać w obsesję rzeźbienia ciała? Osobiście ćwiczę od dawna,a mięśni wielkich nie mam - bo i po co? Nie po to się ćwiczy według mnie, żeby mieć Bóg wie jakie muskuły - sam ćwiczę wyłącznie na siłę orz aeroby w stylu "brzuszków " czy przysiadów a do tego rozciąganie - tak ważne, by ogólnie wzmocnić ciało.Do tego ekspander , dwie bańki wypełnione piaskiem. Jak ćwiczy się na siłę?
Otóż, kupuje się sztangielkę 25 kg i wyciska ją nad głowę - jednorącz. Przy regulowanym obciążeniu - można takim ciężarkiem ćwiczyć w różny sposób. (2012/12/01 17:20)

ddts


siemanko 
moim zdaniem ja bym uzbieral troche wiecej pieniedzy i kupil zeliwne lub metalowegwarantuje ze wytrzyma dlugie lata uzytkowania 
sam mam silownie w domu iuzywam tylko zeliwnych
co do postu nademnato jak chlopak chce miec silke i zrobic ladna rzezbe to czemu nie nie kazdy chce cwiczyc tak jak ty rekreacyjnie zebys mnie nie zrozumial zle ze cie obrazam czy cus fakt faktem rzezbe mozna uzyskac nawet nie chodzac na silowniewystarcza prostec wiczenia i i to co sie znajdzie kolo domu tak jak ty pisales baniaki z piaskiem proste i tanie
ale jezeli chodzi o to obciazenie to kup se zeliwne decyzja nalerzy do ciebie (2012/12/04 16:42)